Şimdi Ara

Bilgisayarıma avast kuramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • format attığım halde avastı bir türlü kuramadım ne yapmalıyım teşekkürelr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunmen -- 26 Şubat 2011; 12:55:59 >

• Başka bir antivirüs yazılımı kurmayı denediniz mi ? format atmanıza rağmen içinde virüs olan bir USB bellek, USB HDD ya da driver CD si içinde virüs varsa sisteme tekrar bulaşıyor olabilir. Ya da C ve D şeklinde ise sadece C ye kurmuşsanız sistemi ve D de virüs varsa tekrar bulaşıyor olma ihtimalini de düşünmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

Başka bir antivirüs yazılımı kurmayı denediniz mi ? format atmanıza rağmen içinde virüs olan bir USB bellek, USB HDD ya da driver CD si içinde virüs varsa sisteme tekrar bulaşıyor olabilir. Ya da C ve D şeklinde ise sadece C ye kurmuşsanız sistemi ve D de virüs varsa tekrar bulaşıyor olma ihtimalini de düşünmelisiniz.

evet c ve d komple formatladım yine kurulmuyor diğer antivir elri kurabiliyorum zorda olsa dediğiniz gibi usb bellek ve harici bellekelrdede virüs var şuan ama temizleyemiyorum şuan antivir kuraamdığımdan
  • öncelikle şöyle yap combofix adlı programı bilgisayarına indir istedigin virüs programınıda indir sonra flash bellegi çıkartıp combofixle tarama yaptır silecekdir tüm virüsleri sonra virüs programını kurup flashındaki virüsleri temizle
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

öncelikle şöyle yap combofix adlı programı bilgisayarına indir istedigin virüs programınıda indir sonra flash bellegi çıkartıp combofixle tarama yaptır silecekdir tüm virüsleri sonra virüs programını kurup flashındaki virüsleri temizle

tamam deniyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.