Şimdi Ara

BİM Hayranları Bir Gelin.. BİM'de domuz eti şoku!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
36.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deeproxy

quote:

Orijinalden alıntı: Kemâl

ne varki domuz etinde.

b.k var

takma kafana, ütün zekalı o arkadaş :
    http://forum.donanimhaber.com/m_58875204/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zomçırgot

quote:

Orijinalden alıntı: deeproxy

quote:

Orijinalden alıntı: Kemâl

ne varki domuz etinde.

b.k var

takma kafana, ütün zekalı o arkadaş :
    http://forum.donanimhaber.com/m_58875204/tm.htm

• ben bim - a-101 gibi bakkalların ( bakkal diyorum çünkü her mahallede var artık ) saçma sapan ürünler satarak (( ki her yazılan afişe inanınsanız türkiyede yemediğiniz kazık kalamaz bana satış politikalarını övmeyin anlatmaytın adamların.))
    insanları ucuz mal hikayesi ile kandırıp hem sağlıklarını hemde başka ara ürünleri de normal fiyatlara satarak ceplerini zarara uğrattıklarını düşünyorum .. örneğin 1 tl ye nasıl 350 gr sürülebilir çikolata satılır ben hala anlamış değilim hangi mantıkla hangi gıda ile bunu kaça maal ediyolar ve sen çocuguna bunu yediriyorsun....!!

Ayrıca Bim gibi toptan perakende yapan kuruluşların ileride ilaç sektörüne girip ilaçları tekeli altına alıp hastanız olduğunda parasız hiçbirşey alamayacağınız bir sektör haline getireceklerinide belirtmek istiyorum ...

Bana övmeyin tekelci zihniyeti... mahalle bakkallarını bile bitirdiler... benim bakkal tanıdğım eşim dostum yok ama bu böyle... ekmek kazanma davasında olan küçük herkes bunların önünde yem oldu !!! sizce çokmu iyi oldu ve olacak ??

• Bilmeden sallayıp durmayın. Akrabam şehirdeki bütün bimlere Ekmek veriyor. normalde ekmek 50kr. sa bime toptan 40 a veriyor bimde 50 ye satıyor. Verdiği ekmeklerin kendi sattığı ekmekten bir farkı yok ve çok güzel. Ayrıca şu ünlü markanın ürünleri daha uzun süre bozulmuyor diyorsanız zaten uzun dayananda katkı maddesi daha fazladır o yüzden uzun dayanıyor evinizde yapın bakalım ne kadar dayanacak ?

Geçende başka konuda da bu bim ürününü tartıştık. yaşam marka ucuz içinde acayip şey var diyorlar. gidin kipa ya 1 KG katkısız tavuk eti 7 lira üstelik markası da Banvit... BIM toptan alıp aynı şeyi 4 liraya satsa içinde hile olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 12 Temmuz 2012; 14:29:12 >

• bimde ürünler orta kalitede ve altında.orta kalite daha çok.
    ama a -101 için aynı seyi yazamayacağım daha acılalı kac yil oldu bir kac defa bayat ürün çıktı.
    şok ise ülker grubuna geçince zaten gözümde bitti.carrefour ve reali yazmıyorum bile.
    yine migros en iyisi ama yaygın degil küçük şehirlerde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

bimde ürünler orta kalitede ve altında.orta kalite daha çok.
    ama a -101 için aynı seyi yazamayacağım daha acılalı kac yil oldu bir kac defa bayat ürün çıktı.
    şok ise ülker grubuna geçince zaten gözümde bitti.carrefour ve reali yazmıyorum bile.

Yapma dostum afedersin ama Migros üzerine baya geçiriyor. Her üründe 10 kr geçirse 10 üründe 1 lira... nasıl kâr ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Precious

quote:

Yapma dostum afedersin ama Migros üzerine baya geçiriyor. Her üründe 10 kr geçirse 10 üründe 1 lira... nasıl kâr ama :D

pahalı doğru ama bi sorun olup aradığında müşteri hizmetleri var her mağazasında da onuda ona sayarsan aynı aslında.. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Precious

quote:

pahalı doğru ama bi sorun olup aradığında müşteri hizmetleri var her mağazasında da onuda ona sayarsan aynı aslında.. :D

En basitinden bu marketlere yürüyerek gittiğimi düşünürsek (araçla gideceksek onun masrafı ?)
    BIM 50 Metre uzaklıkta
    Migros 1000 Metre uzaklıkta
    üründeğişriceksem şimdi migrosa gidip gelmek var bide bime gidip gelmek var ayrıca iade etmek istediğinde bimde de sorun çıkarmıyorlar.

• Kim nederse desin BİM deki ürünlerin çoğu kalitesiz ama yinede gidip bazı şeyleri alıyoruz, burda takınmamız gereken tavır şudur, iyi olduğuna inandığımız ve hoşumuza giden ürünleri almaktır, herşeyi aynı marketten almak zorunda değiliz,

Kalitesiz bulduğum ürünler şunlar :
    - hazır yufka.............. çok kısa sürede bozuluyor ve çabuk parçalanıyor, pişincede pek lezzetli değil
    - bütün tavuk ............ pek tadı yok (hemen hemen bütün hazır tavukların tadı yok)ve yağlı
    - salam ve sosis ........ sadece kedi için alırdım yemezdim
    - çiçek yağı................ benzin kokusu ve tadı var bir kaç kez yemeği köpürttü ve beyaz renk hakim oldu
    - zeytin (250gr).......... iyice yıkıyor, terbiyesini yapıyor (limon,zeytinyağ) anca öyle yiyebiliyorum
    - bisküvi (süsse) ....... şeker oranı çok düşük, yavan ve haz vermeyen bir tadı var
    - salatalık ................ izlenebilir tarımmış hikaye.... hayatımdaki en kötü salatalıktır, topraksı bir tat hakim

...............yukarıdaki ürünleri almiyorum................ daha var ama aklıma gelmedi

her ürün kötü demiyorum her mağazada var kalitesiz ürün, bimin ucuz olmasının sebeplerinden biri ürün markaların tanınabilirliği çok düşük ve sayıca çok fazla tabiki bu markalarda reklam-halkla ilişkiler vs gibi giderlerin nerdeyse olmayışı sebebi ile düşük fiyatlıdır, tabi çok kalitesiz ürünleri satmayı pek düşünmemekte fakat zaman zaman bu kalite çıtası düşürülmektedir.

sevdiğim ürünleri :
    1.5 lt pepsi
    gurme zeytin
    yurt marka mısır
    peynirleri (hepsi değil tabiki)
    yoğurt (tava olan favorim)
    4 lü havlu peçete
    ma sante dondurma
    berk marka sallama çay
    fıstık ama almaz oldum (kullanılan yağda benzinimsi bir tat geldi geçen bıraktım)
    boza
    sarı leblebi
    konsantre meyvesuyu (vişnelisi gayet süper)
    dahası var bitmez..................

yani beğendiklerinizi alın, beğenmediklerinizi zaten neden alasınız ki, ucuz diye mi ?

• bimden en iyi alınacak şey kasiyer
  • Bimi severim ama belirli şeyleri alırım sadece her gördüğümü almam
  • Bimden alınabilecek birkaç şey var.Aslında her market öyle birkaç ürün ucuz diğerleri pahalıdır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.