Şimdi Ara

bir kız bir erkeğin omzuna başını koyması ne manaya gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
18.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kız bir erkeğin omzuna başını koyması ne manaya gelir beyler. ben mi iyi niyetliyim gerçeği göremiyorum yoksa normal bişey mi.
    not:kızın başını koyduğu erkek ben değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redjohnn12 -- 4 Mayıs 2017; 14:55:4 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kadınların Erkeklerin Omzuna Başını Yaslamasının Anlamı

Bir kadının bir erkeğin omzuna başını koyması çeşitli anlamlara gelebilen sembolik bir harekettir. Kadının duygularını, düşüncelerini ve fiziksel yakınlık ihtiyacını ifade etmek için kullanılan yaygın bir yoldur.

Güven ve Yakınlık

Başını bir erkeğin omzuna yaslamak genellikle güven ve yakınlık duygusu ile ilişkilidir. Kadın, erkeğin koruması ve desteği altında olduğunu hissedebilir, bu da derin bir rahatlama ve emniyet duygusu yaratır.

Sevgi ve Şefkat

Başını omzuna koymak, kadınlar tarafından sevgilerini ve şefkatlerini ifade etmenin bir yolu olarak da kullanılabilir. Erkeğin varlığı kadına huzur ve sakinlik verebilir ve aralarındaki bağın güçlenmesine yardımcı olur.

Teselli ve Destek

Üzgün veya stresli zamanlarda, bir kadının bir erkeğin omzuna başını koyması teselli ve destek istediğini gösterebilir. Erkeğin fiziksel yakınlığı, ona kendini daha az yalnız ve daha güçlü hissettirir.

Fiziksel Yakınlık

Bazı durumlarda, başını omzuna koymak fiziksel yakınlık ve arzuyu ifade edebilir. Kadın, erkeğe karşı fiziksel olarak çekim duyduğunu gösteriyor olabilir.

Erkeğin Başını Kızın Omzuna Koyması

Benzer şekilde, bir erkeğin başını bir kadının omzuna koyması da benzer anlamlara gelebilir. Erkek, güven, yakınlık, sevgi ve şefkat arayabilir. Ayrıca, kadına karşı fiziksel yakınlık ve arzu duyduğunu da gösterebilir.

Başını omzuna yaslamak, hem kadınlar hem de erkekler tarafından çeşitli duyguları ifade etmek için kullanılan güçlü bir sembolik jesttir. Bu, güven, yakınlık, sevgi, şefkat, teselli, destek ve fiziksel yakınlığın ifadesi olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Normal bir şey
  • Hamile kalmis olabilir kaç kere diyoruz korunma önemli diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anayurt Oteli

Hamile kalmis olabilir kaç kere diyoruz korunma önemli diye

dalganı git başka yerde yap
  • Normal bir şey, sana vermeyecek
  • Yanında mutludur durduk yere yapmaz ilk tanışmanız da yapıyorsa sende kabullenmiş isen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redjohnn12

quote:

Orijinalden alıntı: Anayurt Oteli

Hamile kalmis olabilir kaç kere diyoruz korunma önemli diye

dalganı git başka yerde yap

Bu forumda hiçbir erkeğin omzuna bir kız başını koymadı.

K-*zlar S-*ruy*r'a sor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55913A58C -- 4 Mayıs 2017; 14:53:58 >
  • kardeş başını yasladığı kişi ben değilim
  • Redjohnn12 R kullanıcısına yanıt
    Olayı tam olarak anlatırsan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
  • Hiçbir anlama gelmez

Sıkılıp koyabilir
  • Genelde:

bir kız bir erkeğin omzuna başını koyması ne manaya gelir?
  • İlla altında bir şey aramaya gerek yok.

Güvendiği için başını omuzuna koymuş olabilir. Rahat ettiği için. Kendini o an huzurlu hissetmiştir.

Hiçbir kız güvenmediği birinin omuzuna başını koymaz. Zannetmiyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 4 Mayıs 2017; 14:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrQuinlan

Olayı tam olarak anlatırsan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

ben kızı o adamla gördüm oturuyolardı, kız başını adamın omzuna koydu öyle oturuyolardı beraber. benimde zoruma gitti gittim ordan. kız eski sevgilim aralarında bişey varmı anlayamıyorum
    Kendi açından düşün bir kızla tanıştın merhaba merhaba sokakta kız ilk günden başını omzuna yaslar mı? %99 yaslamaz tabii ki hele ki şu türkiye'de aralarında bir şey olabilir arkadaşım diyecektir ama erkek arkadaş o şekilde başta zor uzun zamandır arkadaşlar da olabilir ama pek güven açıcı değil.
  • benim arkadas oldugum kiz surekli basini omzuma koyuyordu unide ders sirasinda sonuc? hicbirsey her basini koyan kiz hoslanacak sevecek diye birsey yok
  • .... silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mantarın Başı -- 4 Mayıs 2017; 15:54:0 >
  • Uykusu gelmiş olabilir
    Niye zoruna gidiyor ki.Adı üstünde eski.Ben de birseyler yaşadığım kız arkadaşımı yeni sevgiliyle gördüm.Çok tınlama akışına bırak.
  • Duygusal olarak yakınlık var. Süper süper süper mi kankalar yoksa sevgililer mi bunu sen bilicen
  • Koşarak uzaklaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.