Şimdi Ara

Bir KnightOnline Hikayesi Çok Acıklı Sonuna Kadar Okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alparslan 41 Lvl Olmuştu Pazar Kurar İtem Satardı Ucuza İtem Alır Pahalıya Satardı Ama Bir Türlü Parası Birikmezdi Ve Oda Herkez Gibi Lard Orcçu Olmuştu İlk Başlarda +5 Biriktirip Satıyordu Sonradan +7 Basıp Satmaya Başladı Ve 55 M Para Kastı Ama İlk Defa 10 M Den Fazla Parası Olduğu İçin Parayı Çar Çur Etmişti Çok Üzgündü Yılmadı Bir Daha Biriktirdi Ve +1 Rebit Kafalık Aldı Artık O Millete Öğüt Veriyodu Ve Üstünü Setlemişti Yılmamıştı +8 Cleaverleri Takmıştı Sabah Akşam Lvl Kasıyordu!!! Bir Gün İnn Hostesin Önündeki Ucuz Potlardan Almaya Giderken
    - Aman Allahım Bu Ne Güzellik
    -Diyip Şeydaya Aşık Olmuştu Hemen Yanındaki İn Hostes Yani Teyzesi Ne İşin Var Burda Dedi Kekeliyerek Be Ben Pot Alcaktımda Aldınmı Aldım O Zaman Defol Hemen İlerdeki Warrior Master Skaki Yani Abisi
    -Bacımın Yanında Ne İŞin Var
    Lan Dedi Tam Silahını Kaldırdı Guardlar Yani Polisler Olaya Mudale Etti Ve Olay Büyümeden Bitti. Alparslan Adream Kralı Olmuştu Herkez Onu Tanıyordu O Artık Bilindik Biriydi Şeyda da Ona Karşı Boş Diğildi Kaçmaya Karar Verdiler Ve Bir Gece Kaçtılar
    Evlendiler Mutlu Yaşıyorlardı Adreamda Küçük Bir Evleri Vardı İkisi Parti Kurar Adam Bırakmazdı. Bir Gün ikiye 12 Kişi Gelince Alparslan
    Şeydaya Sen Kendini Healle Ve Kurtar Kaç Burdan Dedi Alparslan Çok Büyük Uğraşlar Verdi Ve 12 Kişiyi Devirdi Şeydayı Townda Sanıyordu Ama Arkasını Döndü Yerde Yatan Şeyda İdi Hemen Rezzer Yani Doktor Çağırdılar Ama Savaş Alanında Kimse Müdale Edemedi Ve Maalesef Şeyda Ölmüştü Alparslan Çok Üzülmüştü Çok Sinirliydi Aldı Scsini Etrafta Karus Bırakmadılar Buda Ne Alparslanın Clan Arkadaşları Ve Alparslan
    En Önde Alparslan Karus Bırakmadı Buda Yetmedi Towerleri Öldürdü Karuslar Artık Adreama Gelemiyorladı.Alparslan Kendini Alkola Vermişti
    Tüm Arkadaşları Bırak ŞUnu Ölenle Ölünmüyo Demişti.Karar Verdi Şeydayı Öldüreni Öldürüp Boğazını Kesip Şeydanın Yanına Gitcekti
    Ve Şeydayı Öldüren Bir Archerdi Alparslan Yokken Karuslar Yine Humanları Öldürüyorlardı Alparslan Adreama Girdi Herkez Town Attı
    Ve Townları Basmaya Giderken Birde Baktıki O Archer Ama Townda 70 Kişiden Fazlaydılar Olsun Dedi Ve Daldı Towna Herkezi Dağıttı
    Ve Archer Doğru İlerleken Bir Anda Bacağına Bir Ok Yedi Beni Bir Okla Öldüremezsin Dedi Ve BirDe Baktıki Archer Clanı O Üstüne OKlar Yağarken İlerliyordu
    Cleverini Archere Soktu Ve Archeri Öldürdü Bu Arada Karuslar Towna Geldi 1e 70 Den Fazla Kişiydi Yılmadı Savaştı Ama Sonunda İtemlerini Kankası Mustafaya
    Bıraktı Clanı Ona Bıraktı Ve Tek Cleaverle Kendini Öldürdü!!!

Ölmeden Önce;
    Ve Bür Gün Rüyasında Düşündükü
    Keşke Şeyda Öldüğü Gün RolBack Gelseydi Ve Kutulsaydık Ama Artık Gelse Bile Çok Geç!!!

Buda Benim Charımın Hikayesi Bir Tek Benim Char Soyuldu İtemlerini Ayarlarsam Hikayeye Uycak Yardım Etmek İsteyenler Edana- YiyosaGelArkaya

• lütfen yorum yapın
  • not: alıntı değildir!!!

lütfen yorum pls
  • teşebbüsün için teşekkürler emeğe saygı ama abisi falan demişin ben sonunda abisi bişey yapcak sanıorum hiç bişey yapmıyor ya da adam nasıl pot yapıp ardreama gidio sonuçta bunlar ufak tefek şeyler başarılarının devamını dilerim
  • okunmaya değer teşekkürler
  • Biraz daha düzgün türkçeyle yazarsan gülünebilinir bi hikaye olabilir. Emeğe saygı.
  • güzeldi emeğe saygı.
  • süper yapmısın la güzel hikaye !! EMEĞE SAYGII
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.