Şimdi Ara

Bir sebeple hastanede yatmayı istemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İsteğim size göre saçma, anlamsız, iğrenç gelebilir. Minimum 2 gün hastanede yatmak istiyorum. Ne yaparsam hastanede yatırırlar, ne yapabilirim?

Lütfen deli olduğumu, mazoşist olduğumu, ruh hastası olduğumu yazmayın. Hastanede yatmam, çevremi tartmam gerekiyor.

Kendimi zehirlemeyi, midemi yıkatmayı düşündüm fakat kaç gün yatırırlar veya anlaşılır mı diye emin değilim. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Kendi kendime yaptığımı insanların anlamaması gerekiyor.

• hastanede yatmak güzel aga tüm sorumluluklarından dış ortamdan arınmış gibi hissediyorsun.

• Redmi K20 Pro kullanıcısına yanıt

Peki verebileceğin bir tavsiyen var mı hocam?

• sosyal devlet olduğundan gelen istek, nasıl olsa ücretsiz ya hastane ambulansla bile gidersin

amerika gibi günlük 300-500 dolar olsa görürdüm seni anca kaldırımda yatarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 27 Ekim 2020; 4:23:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne sebeple gidebilirim işte, onu arıyorum.

• google'a yataklı özel rehabilitasyon hastanesi yaz

• Sanırım isteğimi, amacımı belirtemedim. Benim oraya gidiş sebebimin kendi isteğimle, rastgele olmaması gerekiyor.

• Psikologa git cevreni tartmakla kafayi bozmussun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefter62 -- 23 Mayıs 2021; 22:43:15 >
  • Sen arkadaşlarını test edeceksin diye milletin ihtiyacı olan yatağı alabilecek misin gönül rahatlığıyla? Ülkenin dört bir yanında hastaneler dolmak üzere konuya bak

• Bi anda amerikan sağlık sistemini savunasım geldi nedendir bilinmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 6 ay vs gibi yattım ilk gittiğimde kendi isteğimle yatmak istediğimi kafamı birkaç gün dinlenmem gerektiğini söyledim doktor git yat o zaman dedi 4 gün kaldım doktor 10 gün sonra gelse 10 gün sonra çıkacaktım haftada 1 defa kontrol ediyormuş mesela pazartesi yattıysan doktor da kontrol ettiyse 1 haftadan aşağı çıkarmazlar seni ona göre yat ama içerisi gerçekten şampiyonlar ligi gibi hatta geneli en ufak hasta bile değil çok eğlenceli geçiyor bazı ağır vakalar olabiliyor ama zararsız geneli hatta dışarıdan bile daha güvenli diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

İsteğimin dışında lütfen cevap vermeyin yazsam da bunu algılayamayıp yazanlar olmuş sizin gibi. Sağolun tavsiyeniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: hulusiicguden

İsteğimin dışında lütfen cevap vermeyin yazsam da bunu algılayamayıp yazanlar olmuş sizin gibi. Sağolun tavsiyeniz için.

Fikrimizi merak etmesen buraya yazmazdin kompleks fıçısı

• Burda herhangi bir şekilde sana tavsiye verenlere dava açılır. Ona göre yorum yapın.

• gayet mantıklı bunu hissetmek istemen ancak sağlığın şakası olmaz. benim önerim basit bir işten nezarete gir ya da askerlik çağındaysan askere git. sorumluluktan arınma hissini alır ve düşünme fırsatı bulursun. hapse girme yolunu bulamıyorsan, güvendiğin bir dostundan başına çorap örmesini iste veya gerçekten çorap örmek isteyen birini bulup onun işini kolaylaştır:) çorabın boyutuna ve kimin başına geçtiğine de dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bily7091 -- 12 Kasım 2020; 21:7:52 >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Senin gibi sorunuma çözüm aramak yerine, alakasız yorum yapanların yorumlarını okuma ihtiyacı duymuyorum aslında. Yazmasanız da olur beyefendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.