Şimdi Ara

Bir Soru Süresiz bir skill mi bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir arkadasla suanda hala tartışıyoruz ve ben diyorum ki mage 54 skilli süresiz bir skilldir ve vurduğun dmg kadar sana hp verir

yanlışmıyım ??

• daha anlaşılır yazarsan yardımcı oluruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: **cleverboy**

bir arkadasla suanda hala tartışıyoruz ve ben diyorum ki mage 54 skilli süresiz bir skilldir ve vurduğun dmg kadar sana hp verir

yanlışmıyım ??

YAnlış
  • hp hariç gerisi dogru ama tam emin deilim mage kullanmadım ama kullanan arkadaslar sana daha dogru bilgi werir
  • evet vurduğun damage kadar healler seni
  • süresiz bakımdan diosan mage of stone alman lzm mage of stone biterse kulanamıosun bi başka anldığım 56 skili gibi beklemeden diosan öle deil beklemek için süresi vardır bide vurduğun dmg kadar hp artar
  • ya beyler bu skill süresiz dimi? arenada biriyle kapısıoz mesela seri seri vurur ve vurduğum kadar bana hp verir dimi?
  • xxray doğru acıklamısın
  • bencede yanlış olabilir benim kankim çok kullandı asla kullandığı kadar hp wermedi
  • DİORUMYA SEN YANLUŞ BİLİOUSN O SKİLL 56 BENİM 60 MAGEM VAR ORDAN BİLİROUM SÜRESİZ VURMAZ 51 SKİLİ 57 SİKİLİ GİBİ Bİ SÜRESİ VAR SÜRESİZ OLAN 15-43-56 SKİLLERİDİR ANLATABİLDİMMİİ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: XXRay

süresiz bakımdan diosan mage of stone alman lzm mage of stone biterse kulanamıosun bi başka anldığım 56 skili gibi beklemeden diosan öle deil beklemek için süresi vardır bide vurduğun dmg kadar hp artar

peki süresi nekadar? çok mu yawaş dolan bir skill
  • inferno nova fln ondan hızlı 5 sn felan
  • desenize iddayı kaybettim

gitti char

şaka tabi ölesine bir idaydı hani çok biliyom ya konuşuyom işte
  • 54 skili 51 sikili gibi aynı şekilde vurur sana faydası vurduğun damage kadar hp ekler sana.
    süresi vardır. senin süresiz dediğin skil 56 skilidir seri seri vurur ama bi hp katmaz.
  • kardeş o skillin süresi vardır aynı 51 ve 57 gibi fakat 43 ve 56nın süresi yoktur4ever
  • quote:

Orjinalden alıntı: **cleverboy**

ya beyler bu skill süresiz dimi? arenada biriyle kapısıoz mesela seri seri vurur ve vurduğum kadar bana hp verir dimi?

hyr ya vurdugun kadar hp verıyor ama bekliyorsun ole ard arda atsa ohooo 51 gibi düsün dolma süresi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.