Şimdi Ara

bir sorum olucaktı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben xp home kullanıyorum bilgisayarıma xp pro yuda yüklemek istiyorum iikisi birden yüklenebililrmi? nası yapabilirrim? birde bu işlemler gerçekleşirken hiç bir verimi kaybetmek istemiyorum yardım larınız için tşkrlr

• Yapilir CIFT ISLETIM SISTEMI PC NI YAVASLATIR

YAPACAGIN IS FORMAT ATMADAN windosun üstüne windos kur c de windows ooldugu icin d ye kurulucaktır pc acılırken hangi sistemde calısmak istedini sana sorar oke

Kolay Gelsin Sana
  • 10 tane de isletim sistemi yüklesen, her seferin de yalnizca birini kullanacagin icin, yer sorunun yoksa bunun disinda bir sorun yasamazsin. Yavaslama falan sözkonusu degil. Yapacagin sey aynen format atiyormus gibi, kurmak istedigin xp´nin cdsini takip digerini silmeden baska bir partitiona kurman. Digeri c: de ise ona dokunmazsin. Diger patitionlari silebilir yeniden düzenleyebilirsin. Arkadasin dedigi gibi bilgisayar acilirken sana hangi isletim sistemini calistirmak istedigini sorar, secer devam edersin. Bu kisimla ilgili bir degisiklik yapmak istersen boot.ini dosyasini degistirmen lazim. Böyle bir durum olursa buraya yaz hallederiz.

Kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: doganza

10 tane de isletim sistemi yüklesen, her seferin de yalnizca birini kullanacagin icin, yer sorunun yoksa bunun disinda bir sorun yasamazsin. Yavaslama falan sözkonusu degil. Yapacagin sey aynen format atiyormus gibi, kurmak istedigin xp´nin cdsini takip digerini silmeden baska bir partitiona kurman. Digeri c: de ise ona dokunmazsin. Diger patitionlari silebilir yeniden düzenleyebilirsin. Arkadasin dedigi gibi bilgisayar acilirken sana hangi isletim sistemini calistirmak istedigini sorar, secer devam edersin. Bu kisimla ilgili bir degisiklik yapmak istersen boot.ini dosyasini degistirmen lazim. Böyle bir durum olursa buraya yaz hallederiz.
    Kolay gelsin...

+1
    @ doganza herşeyi anlatmış kurabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.