Şimdi Ara

Bir sorum var , cevabımı alıp gidicem.. !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar okulda hergün muhabbet ettiğiniz bi bayanın , size karşı diğer erkeklere duyduğundan daha farklı hisler taşıyıp taşımadığını öğrenmenin pratik bi yolu varmı.. ama tabiki karşıdaki bayanı korkutmadan olucak bu.. daha yolun başında tamamen kaybetmemek için çaktırmadan anlamak istiyorum bunu.. ??? varmı tecrübesi olan

• walla vücut dili denen bişi var ama ben anlamam bu olaydan. sanırım uzman psikolog nickli arkadaş anlıyormuş. ya da bi kendin araştır herhalde bulursun bir şeyler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti

walla vücut dili denen bişi var ama ben anlamam bu olaydan. sanırım uzman psikolog nickli arkadaş anlıyormuş. ya da bi kendin araştır herhalde bulursun bir şeyler.

yapma ya bende duymuştum öyle bişey demek böyle meselelerdede işe yarıyo.. ama onla konuşurken kendimi biraz kaybettiğim için bi yandanda onun hareketlerini gözlemek zor olur herhalde
  • bak carew dotum...
    kızlar ne kadar saklamaya çalışsalarda ilgilerini...!
    eğer beğeniyorlarsa şu iki şeyi istem dışı yaparlar...
    1.elleri ile saçlarını düzltir veya saçlar ile oynarlar...
    2.gözlerini ne kadar kaçırmaya çalışsa da seni görünce gözlerinin içi güler ve sana ilgi ile bakar...
    budur ve tecrübelerle sabittir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @node

bak carew dotum...
    2.gözlerini ne kadar kaçırmaya çalışsa da seni görünce gözlerinin içi güler ve sana ilgi ile bakar...

tşkrler dostum.. % 50 tutturduk.. 1. sini yaparken hiç şahit olmadım ama 2. söylediğin gerçekten tutuyo şimdilik buda yeter .. ilerde saçını da düzeltmeye başlar inş

• direk gidip benim hakkımda ne düşünüyorsun de sonra bi daha onu göremezsin emin ol
  • hadi git uyu şimdi...
  • böyle bir mektup alabilirsin mesela :

• quote:

hadi git uyu şimdi...

sende inandın hee.. yok yok ben sevdim burayı kolay kolay gitmem blöf yapmıştım
  • TAM ÜSTÜNE BASTIN. AYLAR ÖNCE AÇILAN BİR TOPİĞE GÖNDERDİĞİM RESİMLERE BAKABİLİRSİN. BURADAN BUYUR...Yani Tıkla

Subuti dostum, beni daha iyi tanıyacaksın.. tanımadan yorum yapmana gücenirim

aYRICA;
    http://forum.donanimhaber.com/m_1805746/mpage_1/key_v%25FCcut//tm.htm#1805746

http://forum.donanimhaber.com/m_1554222/mpage_1/key_v%25FCcut//tm.htm#1554222

BUNLARI DA ZİYARET ET.

quote:

Orjinalden alıntı: subuti

walla vücut dili denen bişi var ama ben anlamam bu olaydan. sanırım uzman psikolog nickli arkadaş anlıyormuş. ya da bi kendin araştır herhalde bulursun bir şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzm.Psk.Danışman -- 7 Nisan 2005, 2:55:59 >

• quote:

bak carew dotum...

@node büyük adamsin vesselam

• quote:

Orjinalden alıntı: 17_january

quote:

bak carew dotum...

@node büyük adamsin vesselam

tahminimce yaşlarımız yarı yarıya...!
    bana baba diyebilirsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.