Şimdi Ara

Bir sup nasıl lig atlar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alıcan annie tf sıçra ulti atıcan gg wp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • annie oyna. Challanger'a kadar yolun var sadece support oynayarak. Roam at. Top'a gank atan leona dan korktuğum kadar hiçbirşeyden korkmam.
  • gold 5 den plat 2ye taric rushla geldim

• İyi oynuyorsan çıkarsın. Bu klişe bir söz gibi gelecek fakat gerçek.
    ADC ne kadar iyi oynarsa oynasın bot lanei kazandıran supporttur bunu unutma. Supportun iyi oyunuyla karşı adc iyi, senin adcn ortalamanın altında olsa bile lanede adamı taşıyabilirsin yeter ki sen çok iyi ol.

Oynaman gereken supportlar şunlar:

1. Janna - Bard
    2. Thresh - Karma
    3. Soraka, Lulu ve Taric olabilir.

İlk 2 tercih supportla bile taşıyabileceğin şampiyonlardır.
    Janna ve bardı iyi oynarsan takımını %60-70 derecesinde taşıyabilirsin. Plat5 hatta zorlasan diaya kadar supportla bile çıkabilirsin. Fakat bu dediğim klasik oynamayla olmaz, çok iyi oynaman gerek. Yani janna alıp sadece e atarsan gerçekten olmuyor. Zac Esini havada Q ile, atlayan rengara havada Q ya da ulti açarak savurarak bu tür şekilde şampiyonun potansiyelini yapacaklarını ve mekaniklerini çok iyi bilip uygulaman gerekli.

Unrankeddan gold1 100lpye çıkardığım hesapta janna ile 38 win 27 lose - 1/5/21 kda var mesela. Sadece support oynadım bu hesapta (direk 30 yapıp 450likleri açtıydım)
    Bir diğer hesabım şuan plat1. Ağırlıklı olarak janna var ve 50 win 26 lose 1/4/18 kda mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerozcan0

Arkadaşlar benim main im support ve ligim s5 artık derecelilere support olarak giremiyorum .çünkü takım ya kötü geliyor ya adc m kötü yada kendim kötü oynuyorum.Kısacası bir support silverdan nasıl çıkar?Çıkabilir mi?

Duo adc bulman şart

Dün mid lane oynayan arkadaşımla pre girdik benim yanıma gelen support sorakaydı. Oyunun ilk dakikasında karşı bot lane çalıya pusmuş ve takasa girdik ilk kanı aldım. Ondan sonra sup benimle o kadar uyumlu oynuyorduki dakika 4 de 2 kilim vardı ve karşı adc ye 3 katı farm farkı koydum. Adam 4 üncü gelişinde bile b atmak zorunda kaldı 10. Dakikada kule aldık

Sadece hero değil birbirinizlede uyumlu olmalısınız. Yani canım azaldı kaç kaç değil veya bende ölmeyim diye adcden kaçmak olmaz. Birbirinize et tırnak gibi yapışmalısınız. Tf olduğunda diğerleriyle değil adc ile ilgilenmen lazım.

• Annie oyna. Ya da support oynamayı bırak.

• Jung tank amumu ile golda kadar çık sonra support oynarsın

• bard spamlayarak golda çıktım . karma ile plata çıkmama az kaldı
  • Zyra falan demeyin. Geri kalan 3 kişi çöpse Zyra bir işine yaramaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.