Şimdi Ara

Bir türlü adını hatırlayamadığım gerilim filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakın zamana ait bir yapım olan, izlediğimde çokta beğenmediğim ama şimdi düşündüğümde "lan iyi filmdi, olsa da bir kez daha izlesem" dediğim filmdir. ama işte adını hatırlamıyorum. konusu şöyle idi: genç bir çift tatile giderler. karlı bir alanda kaza yapar baygınlık geçirirler. sonra uyanırlar. telefonlar haşat olmuştur. hava şartları nedeniyle geri de dönemez.ormanın içinde kamp kurarlar. ama geceleri sürekli birşey onları takip eder. sonra adam bu şeyin peşinden gider. kadın çadırda yalnız kalır. o esnada holywood korku filmi klişeleri baş gösterir. yaratık geceleri bu kadının çadırının çevresinde sürekli ses yapar. filmin sonunda anlaşılır ki bu yaratık ölüm meleğiymiş. halbuki kadın ve adam ilk kaza yaptıkları yerde ölmüşler. sonra kadının yaşadıkları gerçek değilmiş. hatta filmin sonunda kadın bu ölüm meleğinden kaçıyordu. bir buldurun be şu filmi :(

• bu kadar detay vermeseydin keşke film ortaya çıkınca izleyecek neyim olur :D
  • akalom A kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/title/tt0486051/

Şu filme bir bak . Bazı kısımlar tutuyor ama...Abartısız 2 saattir arıyorum. Ayrıntıları yanlış hatırlıyor olabilir misin ? Dizi olma ihtimali var mı ?
  • akalom A kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_31599917/mpage_146/tm.htm
    hocam buraya sor birde
  • obili O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama maalesef o film değil. yok ya doğru hatırlıyorum bir de film eski değil ama pek rağbet görmemiş bir filmdi o yüzden bulmak zor.
  • Birader sonunu soylemeseydin keske bize izlerdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akalom

yakın zamana ait bir yapım olan, izlediğimde çokta beğenmediğim ama şimdi düşündüğümde "lan iyi filmdi, olsa da bir kez daha izlesem" dediğim filmdir. ama işte adını hatırlamıyorum. konusu şöyle idi: genç bir çift tatile giderler. karlı bir alanda kaza yapar baygınlık geçirirler. sonra uyanırlar. telefonlar haşat olmuştur. hava şartları nedeniyle geri de dönemez.ormanın içinde kamp kurarlar. ama geceleri sürekli birşey onları takip eder. sonra adam bu şeyin peşinden gider. kadın çadırda yalnız kalır. o esnada holywood korku filmi klişeleri baş gösterir. yaratık geceleri bu kadının çadırının çevresinde sürekli ses yapar. filmin sonunda anlaşılır ki bu yaratık ölüm meleğiymiş. halbuki kadın ve adam ilk kaza yaptıkları yerde ölmüşler. sonra kadının yaşadıkları gerçek değilmiş. hatta filmin sonunda kadın bu ölüm meleğinden kaçıyordu. bir buldurun be şu filmi :(

Dediğin türde bir yapım izledim kesin izledim ya, az daha doğru düzgün anlatırsan iyi olur +filmde oyuncuları tanıyormusun ? yada hangi filmlerde oynamışlardı daha önce ha gayret bulucam bu filmi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

quote:

Orijinalden alıntı: akalom

yakın zamana ait bir yapım olan, izlediğimde çokta beğenmediğim ama şimdi düşündüğümde "lan iyi filmdi, olsa da bir kez daha izlesem" dediğim filmdir. ama işte adını hatırlamıyorum. konusu şöyle idi: genç bir çift tatile giderler. karlı bir alanda kaza yapar baygınlık geçirirler. sonra uyanırlar. telefonlar haşat olmuştur. hava şartları nedeniyle geri de dönemez.ormanın içinde kamp kurarlar. ama geceleri sürekli birşey onları takip eder. sonra adam bu şeyin peşinden gider. kadın çadırda yalnız kalır. o esnada holywood korku filmi klişeleri baş gösterir. yaratık geceleri bu kadının çadırının çevresinde sürekli ses yapar. filmin sonunda anlaşılır ki bu yaratık ölüm meleğiymiş. halbuki kadın ve adam ilk kaza yaptıkları yerde ölmüşler. sonra kadının yaşadıkları gerçek değilmiş. hatta filmin sonunda kadın bu ölüm meleğinden kaçıyordu. bir buldurun be şu filmi :(

Dediğin türde bir yapım izledim kesin izledim ya, az daha doğru düzgün anlatırsan iyi olur +filmde oyuncuları tanıyormusun ? yada hangi filmlerde oynamışlardı daha önce ha gayret bulucam bu filmi...

maalesef hatırlamıyorum tanınmış oyuncular değillerdi. ikisi de kar motorsikleti sürerken kaza yapıp baygınlık geçiriyorlar. orman gibi bir yerdeler. filmin adı soğukla alakalı bişey diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akalom -- 31 Ağustos 2014; 8:57:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.