Şimdi Ara

BİRAZ KORKMAK İSTEYENLERE... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MoonRose

quote:

Orjinalden alıntı: TuSuB@sA

yazamaazkiii yazamazkiii..

gasss

Bak yine El frenini indirmedin demi..

• korkmaya başladım arkadaşlar sanki sanki bi kedi gördüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Lanetli Tepe'de tüm kameramanlar ölmüş.Hadi bakalım.

Çok mu salladım ne?

ben korkmuştum ama zamanında
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuRo_TurK

ÖÖFFF gecenlerde İzledim Filmi Biraz Uzundu adam İlk önce Pederdi Sonra arkeologcu oLdu Sonra gene İmana Geldi Peder oLdu ßir yer war lanetli ora ortaya cıkıor felan işte öle dewam edior sonra okuyor peder kurtuluor orasıda

En kısa biçimde özetledim

hojam naaaptıın seenn anlattınn başına bi iş gelmesin şimdiii
  • zindan hala yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

zindan hala yok

walla bende okudum merak etiim simdi nerdesin zindan
  • burdayım geldim işte.lanetine devam edemiycem ama biraz anlatabilirim
    12yaşında bir kız.yatağa bağlanmış.her tarafından kanlar akıyor.bir yandan da yeşil bi sıvı kusup hırlıyor.film 1973 yılında çekiliyor.şeytan tarafından ele geçirilmiş bir kızın öyküsü.bu film zaman zaman tartışmalara yol açmış.filmin gösterimi sırasında bayılıp hastalananlar bile olmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zindan_199292

burdayım geldim işte.lanetine devam edemiycem ama biraz anlatabilirim
    12yaşında bir kız.yatağa bağlanmış.her tarafından kanlar akıyor.bir yandan da yeşil bi sıvı kusup hırlıyor.film 1973 yılında çekiliyor.şeytan tarafından ele geçirilmiş bir kızın öyküsü.bu film zaman zaman tartışmalara yol açmış.filmin gösterimi sırasında bayılıp hastalananlar bile olmuş...

benim izledigim farklıydı herhalde ben pek tırsmadım ama bilmem iste

farklı bisey mi izledim bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj seco -- 6 Şubat 2006 14:32:29 >

• şimdide size bi kıyak geçiyom.şimdi deThe crow(karga)'ınlanetini anlatıyım eğer isterseniz bunun devamını anlatabilirim.
    LANETİ:
    sette bi marangoz güç kablosuna dokunmuş,az kalsın yanıyomuş.aynı gün stüdyoda bulunan bir kamyon allev aldı.olaylar bununla da bitmiyo.bir görevlinin koluna yasnlışlıkla tornavida saplanıyor.ama dikkatinizi çekiyorum tüm bu olaylar esrarengiz bi biçimde oluyor.ama asıl bombayı patlatmadım o sonra................
    korkmayın bu sefer kesin devamını anlatcam
  • anlat anlat
  • quote:

Orjinalden alıntı: zindan_199292

şimdide size bi kıyak geçiyom.şimdi deThe crow(karga)'ınlanetini anlatıyım eğer isterseniz bunun devamını anlatabilirim.
    LANETİ:
    sette bi marangoz güç kablosuna dokunmuş,az kalsın yanıyomuş.aynı gün stüdyoda bulunan bir kamyon allev aldı.olaylar bununla da bitmiyo.bir görevlinin koluna yasnlışlıkla tornavida saplanıyor.ama dikkatinizi çekiyorum tüm bu olaylar esrarengiz bi biçimde oluyor.ama asıl bombayı patlatmadım o sonra................
    korkmayın bu sefer kesin devamını anlatcam

arkadas bunların gercek olduguna dair bi kanıtın war mı yani bende yazarım boleseyler bana pek mantıklı gelmiyo ama ... yani bilmiyorum gorevlini koluna tornavida saplanmıs diyosun kim saplamıs kendimi saplamıs ya bence senin amacın biraz dikkat cekmek gibi cunku bunlar kanıtlanmadan yani bi kaynak gostermeden bunların hicbirine inanmam ben

• quote:

anlat anlat

vanilin yapma yaa gercekten inanmıyosun dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj seco

quote:

anlat anlat

inanıyom tabii
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dj seco

quote:

anlat anlat

inanıyom tabii

heyecanlı oluyo ama

• dj seco eğer ille de bi kanıt istıyosan bu yazdıklarımı mix dergisinden aldım ayrıca ben kimseyi inanması için zorlamıyorum ben de yazdıklarımın hepsinin doğru olduğunu sanmıyorum sadece sizinle paylaşmaktı amacım eğer dikkat çekmek isteseydim rütbelenmeyeceğim bir yerde bunu denemezdim bile.
  • zindan_199292
    kardeş senin anlattığın filmin adı şeytan değilmi eğer oysa 1.si o filmin tek sahnesi bile korkunç değil aksine mide bulandırıcı kız kusuyo falan yeşil yeşil sinemada izlediğime pişman olmuştum 2.side bnm avatarım bile şeytan filminden daha korkunç yani biraz iğrenç oldu ama hakkatten öleee yani
  • film değil anlatılanlar korkunç daha doğrusu heyecan verici
  • sende bölüm bölüm yazıyon topluca yazsanda bizde kurtulsak sende
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

quote:

yazamaazkiii yazamazkiii..

gasss

Bak yine El frenini indirmedin demi..

yavaş yavaş öörenios napalım

• budala dedektif filminin setinde...

üç kişi gülmekten ölmüş.. bir kişi Aysel GÜREL'le romantik bi akşam yemeği fırsatını yakalamış.. iki kişi sigaraya başlamış.. bir kişininde televoleyi izlerken cekilen görüntüleri nete salınmış...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.