Şimdi Ara

biri bana pes 2010 da sağlam defans yapmayı anlatabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru gayet açık oyunu bilen arkadaşlardan rica ediyorum bana defans yapmayı öğretin lütfen onlineda ne yaparsam yapayım ronlado messi aguero gibi adamları tutamıyorum

• Bütün Pes Serilerini oynadım Bir Çok sezon yaptım genelde defansif futbolla kontra atak oynayan juventusu seçiyorum.
    Bu dediğin oyuncuları tutmak hiçte zor birşey değil önemli olan alan savunmasını doğru yerde doğru adamın ışığını yakarak poziisyon almakla bitiyor iş
  • öncelikli sırrı sakin ve soğukkanlı olmak panik ve sinirli halinle savunma yapmaya kalksan perişan olursun orta sahada bol pres yap oyunu sıkıştırmaya çalış topu defanstan sağlıklı bir şekilde ileriye atmaya her zaman özen göster çünkü aguero d.villa tarzı oyuncular affetmiyor bu tür hataları yinede her zaman diyorum en iyi savunma saldırıp gol atmaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMatador2 -- 12 Temmuz 2010; 21:23:52 >
  • rb> s.ramos, Lb > a.cole, cb> terry, cb> puyol takımını bunlara göre editle
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

rb> s.ramos, Lb > a.cole, cb> terry, cb> puyol takımını bunlara göre editle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeßroN -- 13 Temmuz 2010; 12:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

rb> s.ramos, Lb > a.cole, cb> terry, cb> puyol takımını bunlara göre editle

Takımları edıtlemek oyun zevkını azaltır bence .

Sahsi cozumum de defans cizgisini sıfırla geride dursun.
    Tabi buda bır cok prob. yaratıyor ama o adamlar defansla geride karsılastkları ıcın daha rahat top kapabılırsın

• ben genelde defansı çizgi halinde ve geriye doğru ayarlıyorum hem ofsayt artıyo hem de geride oldukları için çok fazla kontra atak yemiyorum
  • Ben genelde kare tuşuyla defans yapıyorum, hemen anlatayım. Şimdi kare tuşu bizim kontrolümüzde olmayan oyuncularla defans yapıyor. Buna bizim kontrolümüzdeki oyuncu da eklenince pres yapan oyuncu sayısı 2 oluyor. İyi pas yapmayı, topu dolaştırmayı bilmeyen adam bunu kolay kolay aşamaz. Hatta seviyeyi biraz daha ilerletip, presi orta sahaya yayarsan, müthiş kontra ataklar bulabilirsin. Kolay gelsin...
  • Soğuk kanlı olmaya çalış adamların doğru yerde olmalı ve oyunu bir yere sürükle dışarı doğru press kur .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.