Şimdi Ara

BİRKAÇ SORUM OLACAK CVP VERİRSENİZ ÇOK YARDIMCI OLURSUNUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadşlar ilk sorum savaşlardaki delostaki vb. yerlerdeki kapılar nasıl kapatılıp açılıyor...ikinci sorum ise party minor yani birden fazla kişiye aynı anda nasıl minor yapılıyor bunu soracaktm...bilen arkadşlar cvp verirlerse gerçekten çok yardımcı olurlar...

• Delostaki kapıları kaleye sahip olan clanın üyeleri açıp kapatabilir...Toplu minor dediğini anlamadım.
  • Kapı olayını bilmiorum ama party minor acayip bişi aslında bööle bişi war ama espri dir bence ban çok saçma gelşio çünkü
    Party Minor: Aynı anda pota minöre ve tab tuslarına bascan bütün partyi minorlucan
  • ee delostakilerin öyle oldğunu biliyoruzda hangi tuşla nasıl kapatlılp açılıyor onu soruyorum :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: sDaL

Kapı olayını bilmiorum ama party minor acayip bişi aslında bööle bişi war ama espri dir bence ban çok saçma gelşio çünkü
    Party Minor: Aynı anda pota minöre ve tab tuslarına bascan bütün partyi minorlucan

2-3 kişilik bi party de pk yapıorsan cok ii oluor hızlı bir şekilde tab a basıp minor e bide pot a basıon dedigin gibi
  • arkadşlar bide kapı olayını söyleseniz çok süper olcak bazı malovskiler kapyla oynuyorlar savaş sırasnda o da çok lazım
    Minor için çok teşekkür ederim clan başkanım artık ölmeyecek :D
  • Kapıyı açıp kapatan şeye tıklıyosun daha sonra 'R' ye basıyosun.

Hatırladıgım kadarıyla boleydi.

Oyunu uzun zamandan beri oynamadıgım için bazı şeyleri unutmuş olabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 9 Nisan 2007; 21:33:43 >
  • tmm tenk yu kardeşler bana vakit ayrdğnz için teşekkür ederim...
  • ben mınoru sağ tusa alıyorum,diğer tab ve 3 tusuna(mana 3.tusta) basıyorum gayet gusel oluyor
  • ARkadaşlar minor demiş arkadaş ilk kez duydum anlatırsanız sevinirim

-- herşeyin bir ilki vardır
  • 2-3 kişilk pK LARDa tab tuşuyla adamlar şeçiliyor bunu herkes biliodur
    formulü
    Tab+Minor+Pot
    Olması laZIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.