Şimdi Ara

Bisiklet için oneriye ihtiyacim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oncelikle selamun aleykum.Kendime bir bisiklet almaya kara verdim.Acikcasi pek anlamiyorum ve almisken 1 kere alip kaliteli ve saglam olsun istiyorum.Butce 300 400 arasi.Sizce hangi bisikleti almaliyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pass1on P kullanıcısına yanıt
    merhaba 300 400 TL ye kaliteli bir bisiklet yok hocam benim bildiğim kadarıyla en az 700 max 1200 böyle bir bütçe olursa ozaman iş değişir
  • Öncelikle ne tür bir bisiklet düşünüyorsun onu kararlaştır alüminyum alacaksan ikinci el düşünebilirsin salcano ng serisi tavsiye ederim ben kullanıyorum çok hafif ve eğlenceli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt
    max 1200 bütçem var. Şehirde ve ara sıra bozuk köy yollarında kullanacağım sağlam bisiklet önerebilir misiniz ?
  • 300 400 az rakamlar. Belki 2. el biseler bulabilirsin internetten goz gezdir ilanlara.

• merhaba benim size tavsie etmem yanlış olur bende bu konuda profesyonel değilim bende bisikleti alalı 1ay oldu tam size tavsiem decathlon gidin oradan alın rockraider 520 modeli vardı 1200 TL ye şuanda 999 TL ye düşmüş fiyatı yorumlara baktım vites geçişlerinde biraz sorun yaşıyorlarmış kulananlar onun dışında bir sorunu yokmuş ve size tavsiem bozuk köy yolarında kulanıcam demişsiniz kesinlikle MTB alın dağ bisikleti yani kadro seçiminede dikkat edin benim boyum 177cm 17 kadro aldım bir sıkıntı yok birde buğün kadar endidiğim bilgileri sizede aktarayım aklınızda bulunsun kron xc 150 ve kron xc250 gidon kırlmaları var nete aratırsanız bilginiz olsun bu marka hakında markayı kötülemek gibi olmasın ama bilginiz olsun yinede decathlona gidip bir deneyim olsun sizin için orda sürmenize izin veriyorlar rock raider 520 hakında biraz araştırın sorun kulanın mağzada hata olmadı 200 TL ekleyip 540 olan modelini alın derim dediğim gibi benim size tavsiede bulunmam yanlış olur herkesin zevki farklı

https://www.decathlon.com.tr/275-rockrider-520-da-bisikleti--id_8350582.html

• Yardiminiz icin tesekkur ederim beyler butceyi arttirip saglam bir bisiklet alicam.Dediginiz gibi 300 400 e saglam bisiklet cidden yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.