Şimdi Ara

BİTİRELİM ŞU İŞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söyleyeceklerim bi çok kez tartışıldı tahminen olasılığı düşük bi ihtimaldi Ama kabul edelimki şu an açılan Türk serverlerinin çoğunun player durumu kötü nedeni ise Güvensizlik ve ilgisizlik Demem o ki Büyük bi server için hazırlanıyoruz gereken arkadaşları davet ettik isim vermek olmaz şimdiden Boş laflarla zaman harcıyacağımıza kuralım tek çatı altında döndürelim Mu onlineyi eskiden serverler full olur party ler zevkli olurdu herkes can atardı kasmak için şimdiki trent deişken Mu online yi tekrar bağlıyalım ama ciddi düşünen adamlar lazım .....Oluşuma katılmak isteyen Admin arkadaşlarımın pm atması
    yeterli

• 2 saat sona serwer acılıyo soyledigin laflara bak bu lafları cok duyduk gel kas ...
  • Bende senin gibi server açanları çok gördüm sonları kapanış oldu ;)
  • inş bu furkana guvenıyoruz saglam bı sw acıcak bıze orda toplanalım :)
  • aynen bende guweniorm wcoinimide aldm :D bunlar takılsınlar serwer acıcaz kafasında :D
  • aynı catı fıkrı gayet dogruda bnce furkanın swsınde toplanmalıyız arkadasa kızmayalım :) hepımız mu sevdalısıyız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibaba0202

Söyleyeceklerim bi çok kez tartışıldı tahminen olasılığı düşük bi ihtimaldi Ama kabul edelimki şu an açılan Türk serverlerinin çoğunun player durumu kötü nedeni ise Güvensizlik ve ilgisizlik Demem o ki Büyük bi server için hazırlanıyoruz gereken arkadaşları davet ettik isim vermek olmaz şimdiden Boş laflarla zaman harcıyacağımıza kuralım tek çatı altında döndürelim Mu onlineyi eskiden serverler full olur party ler zevkli olurdu herkes can atardı kasmak için şimdiki trent deişken Mu online yi tekrar bağlıyalım ama ciddi düşünen adamlar lazım .....Oluşuma katılmak isteyen Admin arkadaşlarımın pm atması
    yeterli

Katılıyorum Kardesım :) Süpesiz Alıstık..
  • ali boş yazilar yazma lutfen gereksiz konu kilit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legend muda yada bırınde artık bı bırlık olalım
  • @alibaba0202 Tek bi çatı altında toplanalım tamam doğru diyorsun daa gerekli maddi gelir nerden tedarik edilcek ilk başta premium bi dosya lazım soyle bi ex700 :D gerisi kolay ben bilgilerimi paylaşırım sağlam ciddi ilgilenicek insanlar lazım bide kadro kalabalık olması lazım ki hemen çözülsün problem.
  • Hellyeahmu açıldı şuan piyasadaki en iyi Türk serveri bence.Bu server daha deneme sürecindeyken bile şuan ki bazı serverlardan daha iyi idi.Yeni yeni serverlar açmak yerine tek çatıda toplanalım.Tek çatıda toplanmak için yeni bir server açmaya gerek yok.Türk serveri arıyosan adres belli :)

• toplanmak maddi durum sacma tr player toplasan 100 gecmez 2gunde grup olunur kavga kfur admin sıkılır ilgilenmez max1yıl sonra ofliine bilgi konusuna gelince hazir portal dolu piyasada cfiles ise illa yeni olmasi sart degil sorunsuz versiyonlar bulunmakta hellyeah mu gelince sahip satmiş serveri buyuk ihtimal kazanc su an iii olur yaz ayindayiz sonra nolacak?

• kazanç derken neyi kastediyorsun anlamadım kardeşim? Hellyeahmuyu ben aldım. oyun global sadece türklere yönelik değil ama önceliğimiz tabiki kandaşlarımız. ben set falan satmıyorum para karşılığı almak isteyen vip alabilir ki voteyle de veriyorum vip. almak isteyen seal için cashpoint alabilir ki onu da voteyle veriyorum. tamamen sizlere yönelik bir server. Muengine dosyaları dünyanın en kaliteli dosyalarıdır. vcorp 3d, muguard premium var. eğer biraz kazanırsam zaten cebime değil servere harcayacağım bundan emin olabilirsin. bu kadar parayı ben boşuna dökmedim amacım türkler YAPAMAZ önyargısını yıkmak. yoksa kazanmak için açıyor olsam bulurum güzel bir files açarım donate satarım vs vs. Bana destek olmak isteyen arkadaşlar varsa(GMlik-adminlik) resmi bir şekilde bu işi yapmak istiyorum ben, her zaman konuşabiliriz pm atmanız yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

kazanç derken neyi kastediyorsun anlamadım kardeşim? Hellyeahmuyu ben aldım. oyun global sadece türklere yönelik değil ama önceliğimiz tabiki kandaşlarımız. ben set falan satmıyorum para karşılığı almak isteyen vip alabilir ki voteyle de veriyorum vip. almak isteyen seal için cashpoint alabilir ki onu da voteyle veriyorum. tamamen sizlere yönelik bir server. Muengine dosyaları dünyanın en kaliteli dosyalarıdır. vcorp 3d, muguard premium var. eğer biraz kazanırsam zaten cebime değil servere harcayacağım bundan emin olabilirsin. bu kadar parayı ben boşuna dökmedim amacım türkler YAPAMAZ önyargısını yıkmak. yoksa kazanmak için açıyor olsam bulurum güzel bir files açarım donate satarım vs vs. Bana destek olmak isteyen arkadaşlar varsa(GMlik-adminlik) resmi bir şekilde bu işi yapmak istiyorum ben, her zaman konuşabiliriz pm atmanız yeterlidir.

Çok delikanlı bir arkadaş dedikleride tamamen doğru ben şahidim iyi olacağınada inanıyorum

• açılırsa bende oynarım. neden olmasın.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.