Şimdi Ara

(BİTTİ) 1449 TL !! Xiaomi A2 32 Gb Siyah Cep Telefonu (SanalMarket) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
5.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 444 10 44 numarasından şikayet kaydı oluşturdum. Mh mecbur gönderecekler dedi bakalım.
  • İphone x e bemzemiyor mu bu telefon...bana mı öyle geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat hatası varmış bıdı bıdı bıdı iptal ettiler.. neyse ki dün gece 11 de teslim 1 tane almıştım. Bugüne bıraksak oda gidecekti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok olan marketlere gitseydiniz alırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

İphone x e bemzemiyor mu bu telefon...bana mı öyle geliyor

iPhone x e benzemeyen telefon mu kaldi

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    X e benzeyen a2 lite. A2 ust tarafi duz diye biliyorum ben

• Migros Müşteri hizmetlerinden Melike diye biri aradı. Benim siparişimi gönderemiyorlarmış ama yeni fiyatıyla tekrar sipariş verebilirmişim :)
  • burrock B kullanıcısına yanıt
    Çok zekisiniz Melike Hanım demedin mi 😂

• fiyat hatası yok arkadaşlar her biri farklı konuşuyor Haramidere Torium dün 4 adet elinde varmış satmış gittim görüştüm. Alan aldı alamayan kaldı. Ben bimere şikayet ettim
  • Migros Müşteri Hizmetlerinden Melike isterseniz yeni fiyattan sipariş verin (2099) ürün stoklarımızda olmadığı için size teslim edilmeyecek demişti.
    Yeni fiyattan sipariş verdim, eleman arıyor ürünü getiriyoruz evde misiniz diye.
    Ürün ellerinde var ve dünkü fiyattan vermek istemedikleri için siparişlerimizi iptal ettiler.
  • Bana bugün dedikleri gibi a2yi getirdiler. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Telefonu gelenlere hayırlı olsun. Benim siparişi sabah iptal ettiler. Şimdi şikayet oluştursak bir işe yararmı arkadaşlar. Sabah uyku sersemliğiyle çemkiremedim. Ne dersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Telefonu gelenlere hayırlı olsun. Benim siparişi sabah iptal ettiler. Şimdi şikayet oluştursak bir işe yararmı arkadaşlar. Sabah uyku sersemliğiyle çemkiremedim. Ne dersiniz.
    Benim iptal edeceğiz dendi 2 defa mh şikayet kaydı oluşturdum. Halen hazırlanıyor görünmekte. Ve ben sispirişimi iptal etmiyorum dedim mağaza bakkalcı amca gibi göndermeyecem diyor. Mh ise stokta varsa gönderilmesi geriyor diyor. Mağazanın şerefsizliği başka bir iş değil.

• Aradılar elimizde yok iptal ediyoruz siparişi diyorlar. Bulun beklerim acelem yok dedim. Yok hiç bir yerde araştırdık falan filan dedi. İptal edemezsiniz kabul etmem dedim telefonu kapatır kapatmaz iptal mesajı geldi Eli iptalin üstündeymiş sanırım. Şikayet ettik bakalım birşey çıkacak mı.

• Mücade negatif malesef aramadan iptal edildi. Şerefsizlik hikayesi.

• Aradılar yokmuş tedarik edin beklerim dedim.
  • Telefon alan var mi? Satis sozlesmesi 1hafta sonra gonderilecektir diye bilgi veriyor sayfa.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.