Şimdi Ara

(BİTTİ) 1449 TL !! Xiaomi A2 32 Gb Siyah Cep Telefonu (SanalMarket)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
5.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi A2 32 Gb Siyah Cep Telefonu (Elec) Migros Sanalmarkette 1449 TL'ye düşmüş. Normalde fiyatı 1700 civarı. Çoğu adrese baktım stok yok. Belki sizin bulunduğunuz yerde vardır.
    www.sanalmarket.com.tr
    Xiaomi A2 32 Gb Siyah Cep Telefonu (Elec) - Migros
    https://www.sanalmarket.com.tr/xiaomi-a2-32-gb-siyah-cep-telefonu-elec-p-255ddf8

Edit: A2 Lite Mavi ile aynı fiyat. Büyük ihtimal yanlış yazdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibyksari -- 26 Ekim 2018; 8:31:23 >

• Foto ve fiyat a2 lite a ait. Stok yok.
  • bende stok görğnüyor ama a2 mi yoksa lite mi. Denesem mi bilemedim. Lite ise iade ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

bende stok görğnüyor ama a2 mi yoksa lite mi. Denesem mi bilemedim. Lite ise iade ederim
    hocam alıp haber verir misin duruma göre
  • buyuk ihtimal cihaz lite mavisinide satıyorlar aynı paraya..

www.sanalmarket.com.tr
    Xiaomi Mi A2 Lite 32Gb Mavi Cep Telefonu (Tekn) - Migros
    https://www.sanalmarket.com.tr/xiaomi-mi-a2-lite-32gb-mavi-cep-telefonu-tekn-p-255de07
  • quote:

bende stok görğnüyor ama a2 mi yoksa lite mi. Denesem mi bilemedim. Lite ise iade ederim
    A2 lite mavisi de aynı fiyat yeni gördüm. Büyük ihtimal yanlış yazdılar
  • pardonya P kullanıcısına yanıt
    siparişi verdim. bekliyorum bakalım. nota yazdım özellikle a2 lite ise kabul etmem diye. kapıda pos ile ödemeyi seçtim.
  • Ben de sabah siparişi verdim kapıda ödemeli şekilde, eğer lite versiyonuysa iptal edin yazdım. Lite gelirse almam cihazı.
  • Görsel a2 lite. Sanırım yanlış girildi...
  • Ürünun resim ve fiyat bilgisi a2 LİTE modeline ait. Ama başlıkta a2 yazıyor. Eğer lite göndereceksiniz iptal edin siparişimi. Teslim almayacağım çünkü kapıda lite gelirse.

Yazdim bakalım ne olacak.
  • Mağazalarda da aynı fiyat bulabilene.meydan avm ve atlas parkta varmış Anadolu yakası
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    Lite mi?
  • DoctorMysterio kullanıcısına yanıt
    Normal a2 dediler
  • benim sipariş iptal oldu. Migros stoklarında a2 yok zaten.
  • quote:

siparişi verdim. bekliyorum bakalım. nota yazdım özellikle a2 lite ise kabul etmem diye. kapıda pos ile ödemeyi seçtim.
    Fün mağaza gördüm bu ürünü, A2 Lite modeli.
    Bende A2 Lite almak istiyorum, A2 ile A2 Lite arasında 500 TL fiyat farkı var, A2 lite gayet iyi telefon gibi gözüküyor, tasarımıda çok hoş.
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Ben de karşılaştırmalarını izledim. A2 lite sadece kamera açısından kötü. Benim için kamera önemli. Ama tasarım olsun pil olsun bu konularda lite daha iyi. Performans konusunda da farkları olacağını zannetmiyorum. Benim de a2 yi alasım geldi aslında ama yine migrostan almam. İnternette daha ucuza bulunabiliyor. Çok büyük bir fırsat yakalamazsam telefon almak için biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Kamera arayışı olmayana a2 lite a2 den daha iyi olabilir.
  • quote:

Ben de karşılaştırmalarını izledim. A2 lite sadece kamera açısından kötü. Benim için kamera önemli. Ama tasarım olsun pil olsun bu konularda lite daha iyi. Performans konusunda da farkları olacağını zannetmiyorum. Benim de a2 yi alasım geldi aslında ama yine migrostan almam. İnternette daha ucuza bulunabiliyor. Çok büyük bir fırsat yakalamazsam telefon almak için biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Kamera arayışı olmayana a2 lite a2 den daha iyi olabilir.
    Hocam, dün migros da A2 liteyi detaylı inceledim, ön ve arka kamera ile çok güzel çekimkler yapıyor, bir kullanıcının isteğini sonuna kadar karşılayacak durumda bir cihaz.
    Yüz tanıma, parmak izi, Android one vs özellikleride çok iyi.
    Şuan 32 gb olanı 1400 civarı, 11 kasımda N11 çekleri ile 1200-1300 arası bir rakama satın alınır bu cihaz.

• Batarya yetmez buna 3000 mah
  • Şimdi sordum, A2 lite mavi renk bu fiyat. A2 2090 tl gibi bir rakkam söylediler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.