Şimdi Ara

BİTTİ...ebebek te internetten 150 tl kupon al,magazada 250 tl olarak kullan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
5
Favori
16.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldim islak mendil ve diger ihtiyaclari aliriz bu oran su an cok iyi bir oran taksit yapilmaz diyor kredi kartina ama ben 6 taksit yaparak aldim ama henuz kod elime ulasmadi
  • ds4 D kullanıcısına yanıt
    Yarım saatte geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Webdeki fiyatlarla uyumlu mu mağazalar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi 150 bi de 100 tl olarak 2 indirim kodu geldi sms le. Mesela 100 tl lik kodu mağazada birden fazla alışverişte kullanabiliyor muyum? Yoksa tek seferde kullanmam mı gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç kaldık kampanya bitt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea85 -- 9 Kasım 2018; 22:13:28 >
  • Valla aldım da bizim kız 3 yaşını geçti, işe yarar bir şeyler çıkar inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: ea85

Geç kaldık kampanya bitt
    Ben şimdi aldım 00 15 de

• Daha önce kupon alınan hesap ile 2. kupon alınamıyor. stok yok uyarısı veriyor. başka üyelik ile alabilirsiniz.
  • exe2000 kullanıcısına yanıt
    Ben ikisi birlikte kullanılabiliyor diye anladım. Ama madem oyle niye bir tane 250 lik cek yollamadilar o da garip. Kampanya kovalamaktan nevrimiz döndü.

• bu da benden size kıyak olsun.

mağaza kuponunu gidin kullanın ihtiyacınız ne varsa alın.bez mama hariç ama dikkat edin önce normal kuponu kullanmaya çalışıyorlar.özellikle mağaza kuponunu kullanın.

sonrasında 150 liralık kupon onlineda bez ve mamada
    geçiyor

BİTTİ...ebebek te internetten 150 tl kupon al,magazada 250 tl olarak kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkjack -- 10 Kasım 2018; 0:41:34 >
  • Arkadaşlar 150tl lik gelen kod online da geçerli ve bununla mama ve bebek bezi alabilirsiniz. 100 tl lik mağaza kuponuyla sadece bebek maması ve bez alınmıyor

• Haber veren arkadaşa teşekkürler

• Geçen ki kampanya ile aynı ise şartları, müşteri hizmetleri şunu söylüyor.... Her iki kupon mağaza da aynı anda kullanılmalı geri kalanı kelime oyunu.... Süreye dikkat edin. Önce online kullanırsanız mağaza kuponunuz yanar bilginize..

• Tam sipariş geciyordum ben de, emin misiniz?

• blackkjack kullanıcısına yanıt
    Tam anlayamadım ben, önce mağazada 100 TL kuponu mu kullanmak gerekiyor? 150 TL online kullanırsak önce diğeri iptal mi oluyor?

• hala stok var şimdi aldım ama mailime sadece 150 liralık giff kard şifresi geldi 4 taksitle aldım ve son kullanma tarihi 2020 çok güzel baya uzun zaman .
  • Onceki kampanyada normal kuponu kullandi kasiyer asiri kuyruk oldugu için. Ertesi gun gittim ayni ürünleri iade ettim yeniden kalan magaza puaniyla aldim. İadeden dolayi da hediye çeki verdiler 1.5 yil süreli.. İnsallah bu sefer kasiyerleri bilgilendirip, sistemlerini duzeltmislerdir.. Hele haftasonu kasalarda uzun kuyruk oluyor. İnsan geriliyor tamam lanet olsun kuponunuza da cekinize de nerden cekersen çek diyor.

Müşteri hizmetlerini aradigimda da sey demişti: kasiyer yanınizdaysa telefonu ona verebilir misiniz 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

önceki kampanyada 150 liralık çekin kullanım süresi 1 yıl falandı. 4 tane amıştım biri hala duruyor arada gidip kullanıyorum.

bu kampanyada iki çekin de son kullanım süresi 24 kasım. ona dikkat edin.
    Aldınız mı? Gelen mailde ne yazıyor? Bende geçen kampanyada 2020 yazıyordu

Alan varda hediye çekinin son kullanma tarihini yazabilir mi? Ona göre alalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.