Şimdi Ara

BlackBerry yeni telefonu Storm !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BlackBerry yeni telefonu Storm'u duyurdu.Bence BlackBerry lerin içinde en güzel tasarıma sahip...

Bazı Teknik Özellikleri:

3G desteği ile hızlı internet ve dosya transferi
    Blackberry özelliğiyle hızlı şekilde e-posta alıp gönderebilirsiniz
    Wireless(kablosuz) ağlara bağlanabilme özelliği
    Müzik kontrol tuşları
    Dokunmatik ekran
    TV / Projeksiyon Bağlantısı
    Ekran kilitleme tuşu

• evet bu fotograf nasanın yayımladığı bir fotoğraf.zaten bu cihazlarda uzaydan geliyo adamlar neler yapıyo yaa.yok böyle bişe.artık kamerayı falan zaten gectimde 3g,wifi,gps, sıradan özellikler oldu.bide ufacık cihazlara tv çıkışı koymuşlar.

çok güzel hareketler bunları izlerken orada bi skeçte adam telefonu pazarlarken şöyle bi diyalog geçiyodu

satıcı:bunda gps var
    müşteri:oneki?
    satıcı:diyelimki ıssız bir adaya düştünüz
    müşteri:kurtarıyomu?
    satıcı:hayır nereye düştüğünüzü bileceksiniz

heralde bundan sonraki telefonlar kurtaracak

bu arada bukadar yazı yazdım ama sanmayınki bu özellikleri kullanmıyorum.1 yıldır tüm özelllikleri kullanıyorum

• 14 kasimda usa ve avrupada cikiyormus kesin bilgi degil , fiyatta belli degil.iphoneden daha ucuz olmasi bekleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

14 kasimda usa ve avrupada cikiyormus kesin bilgi degil , fiyatta belli degil.iphoneden daha ucuz olmasi bekleniyor.

bence de iphone dan ucuz olması lazım
  • alet cok guzel duruyor ancak bu telefon sadece amerikada iphonea rakip olabilir bence türkiyede sanmıyorum milletin bu aleti moda yapacagini.. cakma iphone diyip yazık edecekler..
  • çok güzel alet yapmışlar blackberrydende bu beklenirdi bence türkiyede ne zaman çıkıcak bilen var mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: octaine

alet cok guzel duruyor ancak bu telefon sadece amerikada iphonea rakip olabilir bence türkiyede sanmıyorum milletin bu aleti moda yapacagini.. cakma iphone diyip yazık edecekler..

Bence de iphone la rekabeti biraz zor olur TR de.
  • Her markada iphone tarzı başladı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Radikal44

Her markada iphone tarzı başladı.

doğrusun,
    ama genede,
    apple tarzı demek yanlış olabilir...

yıllardır sıradan pocket pc lerin kullandığı tasarım çizgisiyle oldukça örtüşen bir anlayış var.
    apple ın yaptığı bu tasarımı alıp daha sade, daha minimal bi tasarım disiplininden geçirerek,
    onca ürünün arasından kendini hemen belli eden bir arzu nesnesi yaratmış olması. aynen
    sayısız dizüstü bilgisayarların arasından mac book pro ların hemen farkedilmesi gibi bişey

geçmişten günümüze htc modellerine bir göz gezdirmek faydalı olacaktır;
    http://resim.donanimhaber.com/m_23933392/mpage_1/key_klavyeli%2Cerkeklerden//tm.htm#24358478

buda,
    >> Geyik Konu <<

• arkadaşlar bu telefonda wi-fi yok bnde inanamadım bayadır bekliyordum bunu öğrendiğimde yıkıldım
  • İphone benzeri güzel bi tel
  • blacberry storm 9500 modelinde wi-fi yok fakat 9530 modelinde wi-fi mevcut.
  • biraz mantarlayacak ve hatta mantarladı sanırım bu cihaz. Hala ortalarda yok, kimin ve nasıl getireceği de belli değil. Koskoca firmalar bazen acizleşebiliyorlar. Dünya devi olmayada gerek yok üstelik bunu getirebilmek için :) Bakın doğu banka adamlar getirmiş çoktan :)

İşin şakası bir yana çok belirsiz bir durum var ve umutlar tükeniyor.Bu arada Turkcell gerekli cevabı başka bir modelle verir herhalde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aakoksal

blacberry storm 9500 modelinde wi-fi yok fakat 9530 modelinde wi-fi mevcut.

Maalesef storm da wifi yok.
  • bende bir tane var satabılırım çök uygun verecem bir turlu cıhazın sımlockunu kaldıramadık gezdırmedığim yer kalmadı sallamasyon tamgsmye bile göturdum ama sallamayla olmuyor işde yapamadı yapabılecek arkadaşlarla ırtıbata geçerim..
  • wifi yoksa salla
  • Dokunmatik mantığı ortadaki tek butondan ibaret olan bir telefon nasıl üretilir aklım almıyor. Acaip yavaş ve ekranı oldukça dandik bir cihaz. dokunmatiğe dokununca sadece seçiyor ekrana basınca işlem yapıyor. Bu kadar saçma bir mantığı bulan mühendisi tebrik ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AtaJames

wifi yoksa salla

' wireless ağlara bağlanabilme özelliği ' yazmış . cevap yazacağınız konuyu biraz dikkatli okuyunuz . bir de bu konu da blackberry ismi geçiyo . nokia SE lg falan yazsa hadi neyse
  • storm ve ıphone'un detaylı karşılaştırma çalışmasına ulaşabilirisiniz.

http://www.blackberry.gen.tr/viewtopic.php?f=17&t=299&p=1242&hilit=storm#p1242

www.blackberry.gen.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.