Şimdi Ara

Blade-Bow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafamda olan bir soruyu size sormak istiyorum. 87Level blade-fire charınız var.Amacınız 90fire90bicheon90light ve 30cold.Blade çok iyi bi durumda değil.Ve aklınızda lighti sıfırlayıp bowu 90yapmak var.Sizce iyi mi olur yoksa çok dandik olur kullanılamazmı yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Sağolun

• Ekstrem düzeyde dandik olur..
    Çift silah mastery olayı bence 80 capinde hatta 70 level capinda kaldı bence
    Ha ama bana sorarsan ; bladele bu levellara kadar gelmişsin artık..
    Bence uğraşıp çevirme karakterini bowa derim..
  • @TheHitchhiker
    cvp için teşekkürler seni konuda görünce hemen her konuya attığın ilk mesaj gibi bişey bekliyordum.(yanlış anlama)

edit: başka yorumları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeartIess -- 26 Temmuz 2008; 19:50:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeartIess

@TheHitchhiker
    cvp için teşekkürler seni konuda görünce hemen her konuya attığın ilk mesaj gibi bişey bekliyordum.(yanlış anlama)

Anlıyorum..
    Ayrıntılı açıklama ise kastın şöyle anlatayım..
    Şimdi lightiningi kapatım bow açayım demişsin ..
    Aslında çifte silah olayı candır , çekicidir , cana yakındır ancak level sınırı yükseldikçe ve mastery aynı kaldıkça çift silah kullanmak bence bir eziyet ya da saçmalık ya da dezavnataj (nasıl adlandırırsan) haline gelmektedir..
    Örneğin 70 capindeki bir şahsiyet:
    70 Bich.
    70 Pach.
    70 Fire
    70 Light gibi bir varyasyon üretebilirdi..
    Ancak bu durumda senin yapacağın buildde ise 90 Pach 90 Bicheon 90 Fire 30 Da herhangi bir şey olacak sanırsam ki bowu açman lightta kaybettiğin skillerin hiçbirini karşılayacak cinsten değildir..
    Önemli bir miktarda parry ratio , hız (25 M kadar bir miktardı sanırsam ileriye ışınlanarak uzak menzilli silahlar kullanan rakiplerini daha rahat indirirsiniz-ör. rogue /bow gibi)
    Ve ayrıca blade karakterler de eskiden adlandırıldığı gibi "pot savaşı" karakteri olmaktan çıktı bence...
    Bir aralar , bir update ile pacheon heuksal masteryler zenginleştirilmişken bicheon çok sade kalmıştı..
    Ancak şu sıralar skill bara yeni eklenen phy. def.'i olan (ki blade karakterlerde çokça mevcuttur) düşürerek attacki arttıran skill ya da diğer karakterlere impotent division gibi curseleri yedirebileceğiniz combolarla bicheon str karakterler eski güçlerine ulaştılar bence..
    Bu nedenle aynı buildde aynı yolda devam etmeni öneriyorum..
    İyi patatesler..

• Cevap için teşekkürler.Anlatmak istediğim bu değildi ama iyiki böyle anlamışsın :) Tamam devam edicem.

• quote:

Cevap için teşekkürler.Anlatmak istediğim bu değildi ama iyiki böyle anlamışsın :) Tamam devam edicem.

quote:

Arkadaşlar kafamda olan bir soruyu size sormak istiyorum. 87Level blade-fire charınız var.Amacınız 90fire90bicheon90light ve 30cold.Blade çok iyi bi durumda değil.Ve aklınızda lighti sıfırlayıp bowu 90yapmak var.Sizce iyi mi olur yoksa çok dandik olur kullanılamazmı yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Sağolun

eğer parry ratio u ayarlayabilirim diyorsan yap!Karakter senin karakter.
    Ama Benim bir ark. vardı adam glavie char aldı onu silk ile blade e sonra da yavaş kasıyor diye bow a çevirdi!
    İstersen her türlü imkanda var olduğuna göre yapabilirsin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galip1907 -- 26 Temmuz 2008; 21:54:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.