Şimdi Ara

blade de 6 Batır atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadslar posedıon da oynuyorum bı arkads 110lv bladesı ıle 6 batır atıyor bu nasıl oluyor soyleyebılırmısnız bnde de 110 blade var atamıyorum

• Ona sorsana?
  • soylemıyor soylese :)
  • Yerde 3 tane skill atmak imkansizdir.

Birde blade gibi bir karakterle gercekten imkasizdir. Arkadasin bence seni yiyor ya da sen ilgi cekmek icin konu actin.
  • Anlatıyım ;

bunlar vurucagın batır sırasıyla ve exanhce ile alakalıdır... hepsini söylemek olmaz birazda siz bulun :R
  • ben ikinciyi zor vuruyorum adam 3mü atiyor...
    3 ü gercekten atiyorsa iyi atiyormus
  • Dull ver Frezee Frozen bence vurur
  • Gayet mümkün. Exchange bug diye birşey var. Skill yaptıktan sonra exchange'e bir kez tıklayıp diğer skille geçerek yapmak mümkün. Yüzeysel olarak anlattım çünkü bazen skilli iptal edebiliyor o yüzden biraz profesyonelleştikten sonra çok basitleşiyor. Fakat bu bug en iyi Heuksal skilleriyle yapılıyor ve gerçekten çok seri. Kendi oynadığım serverda fazla kişinin bilmediğini düşünerek de olsa sizinle paylaşmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallRock

Gayet mümkün. Exchange bug diye birşey var. Skill yaptıktan sonra exchange'e bir kez tıklayıp diğer skille geçerek yapmak mümkün. Yüzeysel olarak anlattım çünkü bazen skilli iptal edebiliyor o yüzden biraz profesyonelleştikten sonra çok basitleşiyor. Fakat bu bug en iyi Heuksal skilleriyle yapılıyor ve gerçekten çok seri. Kendi oynadığım serverda fazla kişinin bilmediğini düşünerek de olsa sizinle paylaşmak istedim

ikitaneyi vurduktan sonramı exc e basiyorsun tam olarak nasıl oluyor gavurlar zaten biliyordur bunu bizde bilelim
  • Hayır, bu bugu yapmanın amacı skill yaptıktan sonra karakterin bekleme yapmamasını sağlamak ve hızlı hareket ettirmek. Skilli yaptıktan sonra exchange'e bir kez tıklayıp diğer batıra tıklarsanız ne kadar seri hareket ettiğini görüceksiniz. Size tavsiyem karşınıza skillerinizden ölmeyecek bir karakteri alarak pratikte öğrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallRock -- 3 Eylül 2011; 14:09:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallRock

Hayır, bu bugu yapmanın amacı skill yaptıktan sonra karakterin bekleme yapmamasını sağlamak ve hızlı hareket ettirmek. Skilli yaptıktan sonra exchange'e bir kez tıklayıp diğer batıra tıklarsanız ne kadar seri hareket ettiğini görüceksiniz. Size tavsiyem karşınıza skillerinizden ölmeyecek bir karakteri alarak pratikte öğrenebilirsiniz

tam anlasam deneme yapacagımda
    şimdi
    2tane batır skilimiz var ve exc ikonu var değilmi
    yatırdın adamı hangi sıralamayı yapiyorsun
    örnek=batir batir exc batir böylemi
    veya batır exc batir batir
  • Ayrıca konu yanlış yerde
  • pvp sırasında adama exchange atmış oluruz, o an farklı birini seçmek lazım e oda zor olur.
    Rakip excyi reddettiği sürece güzel işler ama o zamanda ne diye exc atıyon diye sorarlar adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ophiafagus -- 4 Eylül 2011; 15:40:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.