Şimdi Ara

Blizzcon 2013 Kasım Gelişmeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • titan projesinin warcraft evreniyle alakasız olduğunu ve tarihi, fantastik ögeler yerine bilim kurgu ögeleri içereceğini söyledi blizzard.muhtemelen starcraftın onlineı çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

sen baya yanlış gelmişsin hocam arthas buzu kırınca nerzhul serbest kalmadı.arthasın kaskı, helm of dominationın içinde hapis kendisi.şu sıralar bolvarı ikna etmeye çabalıyordur.

Ner'zhul hakkında bir çok spekülasyon var fakat doğru; Arthas Ner'zhul'a yol verdi. Ner'zhul'un nerde olduğu bilinmiyor. Helm of dominationla bir ilgisi kalmadı yani. Ha yeni şeyler oldu da geri döndüyse affola.

Ner'zhul : Now we are one

Arthas: No we. No one tells me what to do. I've got everything I need from you—now the power is mine and mine alone. Now there is only I. I am the Lich King. And I am ready.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 3 Kasım 2013; 19:59:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Revan

quote:

sen baya yanlış gelmişsin hocam arthas buzu kırınca nerzhul serbest kalmadı.arthasın kaskı, helm of dominationın içinde hapis kendisi.şu sıralar bolvarı ikna etmeye çabalıyordur.

Ner'zhul hakkında bir çok spekülasyon var fakat doğru; Arthas Ner'zhul'a yol verdi. Ner'zhul'un nerde olduğu bilinmiyor. Helm of dominationla bir ilgisi kalmadı yani. Ha yeni şeyler oldu da geri döndüyse affola.

Ner'zhul : Now we are one

Arthas: No we. No one tells me what to do. I've got everything I need from you—now the power is mine and mine alone. Now there is only I. I am the Lich King. And I am ready.

arthas hadi naş dedi ama nerzhulün o kasktan çıkıp gitme imkanı yok.o kaska bağlandı ruhu, arthas değil kiljaeden gelse çık dese çıkamaz.

• Bilmiyorum hocam haklı olabilirsin. Fakat ben aşağıdaki bilgilere istinaden bunu çıkartıyorum,

Status: Consumed by Arthas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 3 Kasım 2013; 20:44:20 >
  • quote:

Bilmiyorum hocam haklı olabilirsin. Fakat ben aşağıdaki bilgilere istinaden bunu çıkartıyorum,

Status: Consumed by Arthas

evet wowpediada öyle yazıyor ama dediğim gibi nerzhul kask içinde durduğu sürece lich king var, arthas hadi naş dediğinde nerzhul pasifize olmuştur en fazla.hadi arthas undead olduğundan, frostmourneden dolayı lich king olabildi desek bolvar nasıl lich king oldu burasını aklım almıyor.işte buna dayanarak diyorum nerzhul kasktadır diye.

ha blizzard orcların demon blood içenlerinin yeşil olduğunu iddia etti mesela ama thrallın yada durotanın neden yeşil olduğunu izah edemedi adam akıllı.demonic aktiviteden etkilenmeye bağladılar diye aklımda kaldı ama bu seferde outlandde doğan ve babası iki kez kan içen garroshun kahverengi olmasını izah edemediler adam akıllı.

valla bu blizzarda akıl sır ermez.

• En sonunda tüm kitapları okutucaklar o olacak.
  • Umarım söylediğin gibidir. Ner'zhul çok dolu bir karakter çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 3 Kasım 2013; 21:23:16 >
  • quote:

Umarım söylediğin gibidir. Ner'zhul çok dolu bir karakter çünkü.

açıkçası wotlk döneminde para kazanma uğruna blizzard arthasın nerzhulü alt ettiği senaryosunu çıkardı.çünkü lore bilgisi zayıf olan bir kitle vardı ve bunlar wotlk gelecek arthasla kapışacağız diyorlardı ki oldukça kalabalık bir kitleydi bunlar, bu tayfa böylesine karizmatik bir karakterin aslında oyuncak olduğunu ve nerzhulün ihtiyaç duyduğu beden olduğunu sindiremez diye blizzard uydurdu bir şeyler.

nerzhul o kasktan çıkamaz normal lorea göre, önüne gelen lich king olabilseydi kiljaeden hiç bu tarz işlerle uğraşmazdı, direk kendi yönetirdi scourgeü.yada birini geçirirdi yerine.madem kim güçlüyse yada kim tahtı boş bulursa lich king oluyor, o zaman bulurdu güçlü birini o yönetirdi.

helm of domination nerzhulün ebedi hapishanesiydi bir nevi, artık ben çalacağım sazı naş demeyle çıkmaması lazım.ama blizzard bu, tükürdüğünü yalamakta üstüne yok.

• quote:

quote:

Umarım söylediğin gibidir. Ner'zhul çok dolu bir karakter çünkü.

açıkçası wotlk döneminde para kazanma uğruna blizzard arthasın nerzhulü alt ettiği senaryosunu çıkardı.çünkü lore bilgisi zayıf olan bir kitle vardı ve bunlar wotlk gelecek arthasla kapışacağız diyorlardı ki oldukça kalabalık bir kitleydi bunlar, bu tayfa böylesine karizmatik bir karakterin aslında oyuncak olduğunu ve nerzhulün ihtiyaç duyduğu beden olduğunu sindiremez diye blizzard uydurdu bir şeyler.

nerzhul o kasktan çıkamaz normal lorea göre, önüne gelen lich king olabilseydi kiljaeden hiç bu tarz işlerle uğraşmazdı, direk kendi yönetirdi scourgeü.yada birini geçirirdi yerine.madem kim güçlüyse yada kim tahtı boş bulursa lich king oluyor, o zaman bulurdu güçlü birini o yönetirdi.

helm of domination nerzhulün ebedi hapishanesiydi bir nevi, artık ben çalacağım sazı naş demeyle çıkmaması lazım.ama blizzard bu, tükürdüğünü yalamakta üstüne yok.

Haklısın, ama Blizzard'ın da hatası var.. WOTLK'nin in game cinematici buram buram Arthas kokuyordu "Ben de bir zamanlar sizin gibiydim" lafı ile mest etti adam herkesi. Sonrasında zaten Terenas Menethil'in sözleri ve oğlunun düştüğü tezat durumu izledik. Yani Blizzard yönlendirdi biraz da oyuncuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 3 Kasım 2013; 22:31:47 >

• "Warlords of Draenor" isim hakkını Avustralya'dan sonra ABD ve Avrupa'da da almışlar. Expansion ismi kesinleşti sanırım. Haftasonu gelse de meraklar sona erse

90-100 arası lvl olacağı büyük ve sağlam olacağını düşünüyorum expansionun.

Artık uçan kuşlar pandalar temalı WoW bitsin, ciddi gergin bir ortamı olan WoW gelsin.

Bir de şu modeller düzelsin artık, dün warlock açtım human-male, bir şeye benzetene kadar berber zengin oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfondip -- 6 Kasım 2013; 11:01:55 >
  • Bence Illidan gelsin Lich King helmetini alsın,sonra sha ile birleşsin hafif pandaria falan olsun göbekli. Sırtına da frostmourne ve gorehowl taksın. Üstünede Thrall'ın zırhını giysin. Sonra 24 tane tanımadığımız adamla keselim Illidanı.
    Ek: Illidan'ın tekrar çağırdığı nagalar ve belfleri tekrar keselim Kaelde gelsin yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuander -- 6 Kasım 2013; 12:40:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

bence WoW la ilgili bir sızıntı değil buda görün bak

Blizzard bugüne kadar hiç bir paketinde ben yanlış hatırlamıyorsam sızıntı yapmadı.

Bu blizzcon diğerlerinden daha büyük olacak ;

1-WoW geleceği sadece Ek paket değil.
    2-Blizzard Dota-Blizzard All stars-Heroes of .... 'ın ertelene ertelene isim değiştire değiştire artık bir çıkışın olması.
    3-Heartsone
    4-Diablo 3 ek paketi
    5-World of Warcraft Movie , buda çok ertelendi vs.

6-Titan Next Gen MMO? bakalım bu Proje ne olacak büyük bir bilgi sunulacak mı?

Bunları bu şekilde yazınca üstüne de geçen senenin yapılmayışı eklenince + Activision 'un Call of Duty de büyük hamleler yapması bunun yanında Blizzard'ında kendine düşen şekilde büyük hamleleri de beklenti oluşturması gerçi yukarıdaki liste de gözüküyor bunlar.

Blizzcon 2013 'de internetin olmaması da ayrı bir dert kısıtlı sürede bakabiliyorum

fakat beklentileri karşılamışlar gözüküyor kendi görüşüm de çünkü Outland her zaman kendi açımdan cezbetmişti yeni modellemeler yeni yerler süper gözüküyor.

http://media.mmo-champion.com/images/news/2013/november/bconWWWNext08.jpg

Umarım Clan seçimi olur ve o Clan adamı olabiliriz benim seçimim Blackrock Clan ' ı olur tabi ki :D

ayrıca Bu paket 1 yıl sürmez gelmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 10 Kasım 2013; 19:27:41 >

• Herkese merhaba,

Merakla beklenen, üzerinde acaba ne olur nasıl olur yorumları yapılan expansionun cevaplarını bulduk Blizzcon sayesinde

Outland'e geri dönmek, panda ve aşırı dozda sha muhabbetinden sonra iyi gelecek kesinlikle. Artık tombik pandalar yerine horde'u horde yapan orcların temeline inebileceğiz.

Yeni class-race yerine modellerin güncellenmesi mutlu etti. Draenei ve Blood elflerde güncellenecekmiş, hatta paket çıktıktan sonra worgen ve goblin üzerine çalışacaklarmış.

Diğer detayları tek tek anlatmama gerek sanırım hepiniz yalayıp, yuttunuz Blizzcon'u

Ancak benim beklentime göre eylülden önce çıkacak paket, hatta mayıs bile olabilir diye tahmin ediyorum. Çünkü eylüle daha 10 ay var ve casual guildlerin bile normalde Garrosh'u indirdiği şu günlerde müşteri kaybını engellemek için bunu yapmaları gerekiyor.

Gelişmeleri heyecanla ve zevkle takip edeceğiz gibi gözüküyor.

Bekleyip göreceğiz...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.