Şimdi Ara

bloggeradmin mailini değiştirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Kendime google bloggerdan .com uzantılı bir site yaptım. googe apse üye olmamı istedi orada bloggeradmin@siteminadı.com kullanıcı ismi ile üye oldum.

Şimdi ben sitem aracılığıyla siteye giren kişiler tarafından iletişim amaçlı bana mail gelmesini istiyorum bunun için de "info@siteminadı.com" isimli bir mail adresi almak istiorum. aklıma ilk gelen, "bloggeradmin@siteminadı.com" u "info@siteminadı.com" ile değiştirmek oldu ancak bunu beceremedim.

bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atemage -- 30 Mayıs 2013; 17:42:35 >

• ok sorun çözülmüştür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atemage

Arkadaşlar merhaba. Kendime google bloggerdan .com uzantılı bir site yaptım. googe apse üye olmamı istedi orada bloggeradmin@siteminadı.com kullanıcı ismi ile üye oldum.

Şimdi ben sitem aracılığıyla siteye giren kişiler tarafından iletişim amaçlı bana mail gelmesini istiyorum bunun için de "info@siteminadı.com" isimli bir mail adresi almak istiorum. aklıma ilk gelen, "bloggeradmin@siteminadı.com" u "info@siteminadı.com" ile değiştirmek oldu ancak bunu beceremedim.

bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler.

farklı biri ararsa bu konuda bir link vereyim, son kısımda mail nasıl değiştiriliyor anlatıyor :http://www.bloggerdersleri.com/2013/04/blogger-icin-domain-uzantl-e-mail-almak.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.