Şimdi Ara

BMW 3.20i ED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
10.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm firmalar için söylüyorum eğerki fiyatlar düşüyorsa bilinki işler iyi değil.aslında herkes bir yıl araba almasın bak ne hale gelirler
  • Morug f10'u niye satuyorsunki?
    Cok memnundun ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

40.yıl paketinin güncel sıfır fiyatı nedir?

Gecen Ay kampanya vardi 155.000 verdiler estroil 157.000 pesin alimda

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Morug f10'u niye satuyorsunki?
    Cok memnundun ne oldu?

Sıfırlamış oluruz arabayı hemde F10 artık şehir içinde çok büyük kalıyo gemi gibi, bikaç gündür poloyu kullanıyorum rahat ettim valla.. F10 şehir içine göre araba değil uzun yol arabası..Birde alacağım F30 full donanım olacak harman&kardon,nbt,mpaket vb. yakıtda yaklaşık 100km de 2 lt düşecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 8 Ağustos 2016; 18:22:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Morug f10'u niye satuyorsunki?
    Cok memnundun ne oldu?

Sıfırlamış oluruz arabayı hemde F10 artık şehir içinde çok büyük kalıyo gemi gibi, bikaç gündür poloyu kullanıyorum rahat ettim valla.. F10 şehir içine göre araba değil uzun yol arabası..Birde alacağım F30 full donanım olacak harman&kardon,nbt,mpaket vb. yakıtda yaklaşık 100km de 2 lt düşecek..

Anladım şehir içi için gerçekten büyük kalıyor palamut gibi araba..

40.yıl f30 her yönden güzel..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kaporayı verdim. Dışı Buzul Gri içi kırmızı deri 40. yıl f30 a , haftaya hazır araç ama ben ay sonunda almak istedim.. 29 unda teslim alacağım. İlk bakım+paspaslar+kaput filmi hediye.
  • quote:

Bugün kaporayı verdim. Dışı Buzul Gri içi kırmızı deri 40. yıl f30 a , haftaya hazır araç ama ben ay sonunda almak istedim.. 29 unda teslim alacağım. İlk bakım+paspaslar+kaput filmi hediye.

Hayirli olsun farkli ve guzel bi renk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün kaporayı verdim. Dışı Buzul Gri içi kırmızı deri 40. yıl f30 a , haftaya hazır araç ama ben ay sonunda almak istedim.. 29 unda teslim alacağım. İlk bakım+paspaslar+kaput filmi hediye.

Hocam hayırlı olsun da kırmızı deri nasıl olurki?

• quote:

hayırlı olsun fiyat nekadar.nekadar indirim yaptılar.cabuk satmışsınız bmw 5 serisini.
  • En güzel renk beyaz ile estorilden gın gelmişken.

F10 u niye satıp bunu aldın pek anlamadım ama hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: wayof2

quote:

Teşekkürler.. Bu şekilde olacak

BMW 3.20i ED

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wayof2

quote:

Teşekkürler.. Bu şekilde olacak

BMW 3.20i ED

Anladım şimdi hocam güzel görünüyo güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

En güzel renk beyaz ile estorilden gın gelmişken.

F10 u niye satıp bunu aldın pek anlamadım ama hayırlı olsun

Aynen öyle düşünüyorum. Beyaz ve Estoril in bir esprisi kalmadı. Buzul Gri hiç yok nerdeyse ortalıkta..

Birkaç sebep var kendimce sıralayayım ;

-F10 2014 model ve 40.000 km deydi. Cuzi bir fark vererek araç sıfırlamış oldum. (28 bin tl)
    -F10 Artık şehir içinde gereksiz büyük gelmeye ve beni yormaya başladı. Bir diğer konu baya ağır bir araç 1700kg , fazla yakmasına sebep oluyor.. Yakıt olarak F30 dan yaklaşık 2-3 lt fazla.
    -F10 un değeri şubat ayında G30 5 serisi geldiğinde daha da düşecek..
    -Aradaki verdiğim fark ile aldığım donanım çok fazla. 28 bin tl ye ben 40Th Year F30 ayarında dolduramam F10 u.

Ve en önemlisi.. Bu araç yaşıma ve tarzıma daha uygun oldu.. Yırtık pantolon+ airmax ayakkabıyı F10 520 kaldırmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

hayırlı olsun fiyat nekadar.nekadar indirim yaptılar.cabuk satmışsınız bmw 5 serisini.

Teşekkürler. Amin..

Aracımı borusan a vereceğim takas a.. Fiyat teklif ettiler banada uygun geldi piyasada gereksiz,aptal insanlarla uğraşmaktansa kimseyle polemiğe girmeden 3-5 e pek bakmadan Borusan a vermeyi tercih ettim.. Kendim satmaya kalksam bu aracı 3 ayda anca satarım zaten F10 un piyasası acayip ölü.

Şuanlık 167.000 den 163.000 e düştüler. Ay sonu bir indirim daha gelebilir bekliyoruz.. O yüzden 29 una kadar fatura kestirtmeyeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

Teşekkürler. Amin..

Aracımı borusan a vereceğim takas a.. Fiyat teklif ettiler banada uygun geldi piyasada gereksiz,aptal insanlarla uğraşmaktansa kimseyle polemiğe girmeden 3-5 e pek bakmadan Borusan a vermeyi tercih ettim.. Kendim satmaya kalksam bu aracı 3 ayda anca satarım zaten F10 un piyasası acayip ölü.

Şuanlık 167.000 den 163.000 e düştüler. Ay sonu bir indirim daha gelebilir bekliyoruz.. O yüzden 29 una kadar fatura kestirtmeyeceğim.

aynen piyasadaki abuk subuk adamlarla uğraşmaktansa borusana vermek daha mantıklı olmuş.

• Chip ?

• 10-12lt gibi bir tüketimi var uygunsa hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Chip ?

Buna yazilim yaptirmayacagim. Yazilim ZF8 in kalibrasyonunu bozuyor onu tecrube ettim.. Aracin performansi iyi yazilimli f10 gibi gidiyor zaten

• Les takır tukur plastigin hayirli olsun
    Yalniz isin sakasi f10u ararsin soyliyim,ozellikle de konfor babinda.koltuklar rahat degil spor eyw ama her dakka,sportiflik istemiyoruz m3 degil neticede yani.hayal kirikligina ugrama,sonra.f30dan inip advance s60in koltuguna oturunca bmw go kart araci gibi gelmisti bana

• Hayırlı olsun. 8bin km'dir kullanıyorum.

İlk 7 depoyu 400 km ile tamamladım. İstanbul, Şehiriçi büyük kısmı trafikte geçen bir dönem.

8. depom 530-550 km ve artarak devam etti.

Uzun yolda çok rahat 700-750 km görüyorum.

Tabii Eco Pro:)

Sport'a alırsan işler çok değişir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.