Şimdi Ara

Bmw 5.30D-Mercedes E270 cdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
7.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw nin motoru acık ara daha performanslı vede buna rağmen daha ekonomik emin ol,sürüş stili daha zevkli içi sade ce göz yorucu değil,Mercedesin bana göre artısı süspansiyonudur başka bir artısını göremiyorum bu iki secenek arasından
  • bu kasada mercedes daha oturaklı duruyor.

bence mercedes.
  • mersonun 96 ilk yuvarlak kasasi ile gecerken hala insanlar donup bakiyor fakat bmw'nin o siradan tipini herkes o kadar ezberlemiski 2000 modeline bile donup bakmiyorlar. discovery channel da slk ile 3.20 nin testi vardi 1 saatte sokaktan gecen insanlari cogu slk donup bakti bmw ye ise sadece 3 kisi bakti. secim sizin bir bmw asla merso rahatligini ve guvenligini vermez. bir mersoda asla bir bmw performansini vermez. simdiden hayirli olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: emtue

bir bmw asla merso rahatligini ve guvenligini vermez. bir mersoda asla bir bmw performansini vermez

nasıl mesela açıklar mısın merak ettim
  • 530d'nin muadili e320 cdi'dir bu yüzden aynı fiyata 530d alınır.e270cdi ile 525d arasında yine 5 serisi tercih edilir.bmw dizel motorları ile bir gömlek üstün hem performansı fazla hem yakıt tüketimi daha düşük aynı hacimlerde ayrıca 530d ile 520d neredeyse aynı yakıtı harcıyor.
  • 5.30U ÖNERİRİM
  • dedemde mercedes e200 k var benzinli.2004 model.kullanırken insan kendinden geciyo.böyle sürüş zevki olamaz.
    ondaki sürüş zevkini 2008 bmw lerde bulamadım.
  • mercedesin dizelleri çok daha uzun ömürlü, o sebeple de bmw ye göre performansları düşük, yurtdışında bmw taksi oranı mercedeslerin belki 10 da biri kadar, bu da söylediğimi destekliyor.

300 bin kmnin üstünde bir e 320 cdi ın hiç zorlanmadan 200 lü süratlere çıktığına tanık olduğum için motor açısından 2. elde mercedesin tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

onun dışında bu iki otomobilin zaten tartışılacak bir yönleri yok, ikisi de 10 numara otomobiller.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

mercedesin dizelleri çok daha uzun ömürlü, o sebeple de bmw ye göre performansları düşük, yurtdışında bmw taksi oranı mercedeslerin belki 10 da biri kadar, bu da söylediğimi destekliyor.

Merso taksilerin fazla olmasının nedeni mercedesin taksilerde yaptığı fırsatlar ve kampanyalardır ve bmw nin arabalarını taksi olarak kullandırmak istememesidir.

Sırf dizel karşılaştırılıyor diye ben bmw yi tercih ederdim çok daha sessiz çalışıyor ve az yakıyor.Daha nolsun bu arabaların motorları 10 senede de çöp olmaz siz de arabayı 10 seneden fazla kullanmayacağınıza göre bence bmw.
  • Şehir içi gidip gelmeye;madem ikinci el düşünüyorsunuz ikinci el 1 yaşında Bmw 520d alın.
  • avangarte donanım müthiş ama...ben olsam 520d bakardım...
  • herkese çok ama çok teşekkürler.Sonuc olarak sıfır bmw 520d (65,000 avro) ya da C220 cdi (63,000 avro) olucak gibi ama 5 serisinin olması kuvvetle muhtemel =) Kosifler-borusan hangisini önerirsiniz? Hani alırken ufak indirim ve hediyeler acısından.Honda cem arkadasa civic alırken pakette olmamasına rağmen fabrika cıkıslı renkli camlar eklemişti de.Tecrübeniz var mı bu firmalarla?
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Özel

herkese çok ama çok teşekkürler.Sonuc olarak sıfır bmw 520d (65,000 avro) ya da C220 cdi (63,000 avro) olucak gibi ama 5 serisinin olması kuvvetle muhtemel =) Kosifler-borusan hangisini önerirsiniz? Hani alırken ufak indirim ve hediyeler acısından.Honda cem arkadasa civic alırken pakette olmamasına rağmen fabrika cıkıslı renkli camlar eklemişti de.Tecrübeniz var mı bu firmalarla?

Bu yazdığın iki model için c220cdi de alacağın indirim 1000 euro olmaz.c220 mi,520d mi dersen hem yıllık vergi ,hem sınıf,hem de iç hacim olarak Bmw ağır basar. 5 serisi için hiç fiyat almadım ama 3 serisi için %5,x3 için %10-12 indirim yapıyorlardı.
  • BMW nin albenisi var merso daha bi ağır kaçar abine bnce ikiside güsel artk abinin zevkine kalmış...
  • BMW 3 serisi almaktansa mercedes C almak daha mantıklı

• Ben Bmw 5.30 dan yana oyumu kullanıyorum tabi yaşıma göre yorum yapıyorum..Abiniz kaç yaşında ona göre..orta yaşlarda veya genç ise bmw alsın benceMercedes moruk işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

BMW 3 serisi almaktansa mercedes C almak daha mantıklı

Adam 3 serisi dememişki.

Bmw 5 ile merso c fiyatlarını karşılaştırmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

Ben Bmw 5.30 dan yana oyumu kullanıyorum tabi yaşıma göre yorum yapıyorum..Abiniz kaç yaşında ona göre..orta yaşlarda veya genç ise bmw alsın benceMercedes moruk işi

hocam,abi 35 yaşında işi nedeniyle ağır bir araba bakıyor zaten bakalım hayırlısı sıfır 5 serisi ile c serisi arasındayız.
  • Ağır araba bakıyosa kesinlikle Mercedes. BMW ye göre süspansiyonu daha yumuşak ve konforlu sürüşe daha uygun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecar limon

Ağır araba bakıyosa kesinlikle Mercedes. BMW ye göre süspansiyonu daha yumuşak ve konforlu sürüşe daha uygun.

ağırdan kasıt anladığım kadarı ile oturaklı bir araç . yani içerdeki insanı yansıtacak baba bir araç.(babadan kastım mafya olarak değil )

bence BMW alınmalı 530D süper bir seçim olur.araç her yönüyle 10 numara.ilk mesajınızdaki bmw gayet iyi bence
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.