Şimdi Ara

Bmw 5.30D-Mercedes E270 cdi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
7.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: E.Özel
    hocam,abi 35 yaşında işi nedeniyle ağır bir araba bakıyor zaten bakalım hayırlısı sıfır 5 serisi ile c serisi arasındayız.

ben sizin ne demek istediginizi anladim.

bakin bu gibi durumlarda, toplantilarda, is alisverislerinde vs mercedes ile gitmek ve mercedesin kapisini actirmak daha iyidir.

amcam calisanlarina eski model yeni model kime ne denk geldiyse mercedes aldi. ister istemez prestijinizde bir artis oluyor.

dedigim gibi karar sizin.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: memisoglu

ozellikle sehir içi kullanılacaksa o kadar buyuk motorlu bir otomobile gerek yok bence.ikinci el dizel almak zaten riskli iş.ben biraz daha katar sıfır 5.20d alırdım galeriden.

neden risklidir hocam? birazdan cıkacagım,iyice anlayıp izah edeyim.Cok biliyorum derken hüsrana ugratmayalım abiyi.Bu arada 520d 65.000 avro kosiflerde,premium ise 75,000 ne farkı varsa

şöyle anlatayım.malum ülkemizdeki yakıt kalitesi cok iyi degil.yeni nesil commonrail motorlar eurodizel istiyorlar.her istasyondaki dizel kalitesi bile değişiyor ki forumda kötü yakıt yüzünden(eurodizel olmasına ragmen) yolda kalan aracında bir sürü masraf cıkan konuları okuduk gördük.ayrıca cevremizdede yaşadık.

ikinci el bir dizelin geçmişini tam olarak bilmiyorsam uzak dururum.mazallah bir yakıt pompası, turbo ve enjektörler arızalandıgında premıum marka bir otomobilin cıkaracagı masraflar ikinci el bir otomobil fiyatına yaklasıyor.

riskten kastettiğim nokta buydu.

• O parayı verdikten sonra, 5.20d sıfır alın.

3 yaşında bir araç için, 55.000 €uro, emsalleri varken verilmez.
  • Eveeet oruç ağza cıktık yollara.Önce koluman'a gittik.İnanılmaz ilgilendiler,E serisinin kasası değişmediği için abimin içine sinmedi ''2004 model arabadan farkı yok niye para verilsin ki?'' diyerekten ama C serisine eridik bittik : ).Dışardan E serisine göre biraz daha dar gibi dursa da arkada inanılmaz bi ayak mesafesi ve konfor .C220 cdi'in 63,000 avroluk fiyatını 60,000e cekti direk satıcı.Neyse sonra borusan'a gittik esra hanım bizle ilgilendi ama yani bi garipti,sürekli 5.30'a üst modellere yönlendirmeye calıştı(yolunacak kaz sandı heralde) Yarın için hemen bi deneme sürüşü ayarladı 5.20d'e.
    Sonra abimi zar zor ikna ettim,bütün arabaları bi günde cıkaralım diye.Doğuş'un kartaldaki şubesine gittik.A6 baktık 60,000 avro civarı anahtar teslim biçtiler.Hafta içi muhtemelen kesinleşir ama mercedes'in olması kuvvetle muhtemel.

herkese teşekkürler.

• İlk mesajdakiler arasından ben E serisi derim. Yaş 35 olduğu için bence direkt yeni C serisine geçin. Hem de araç sıfır olur. Ama hem sıfır hem de E serisi ayarında olsun isterseniz o zamanTIKLAYINIZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: hesheit

İlk mesajdakiler arasından ben E serisi derim. Yaş 35 olduğu için bence direkt yeni C serisine geçin. Hem de araç sıfır olur. Ama hem sıfır hem de E serisi ayarında olsun isterseniz o zamanTIKLAYINIZ

Eyv hocam teşekkürler ama 2,4 dizeline 64000 avro fiyat cekmişler mercedes,bmw ile aynı fiyat.Düşünülmez değil tabi ki
  • quote:

Eveeet oruç ağza cıktık yollara.Önce koluman'a gittik.İnanılmaz ilgilendiler,E serisinin kasası değişmediği için abimin içine sinmedi ''2004 model arabadan farkı yok niye para verilsin ki?'' diyerekten ama C serisine eridik bittik : ).Dışardan E serisine göre biraz daha dar gibi dursa da arkada inanılmaz bi ayak mesafesi ve konfor .C220 cdi'in 63,000 avroluk fiyatını 60,000e cekti direk satıcı.Neyse sonra borusan'a gittik esra hanım bizle ilgilendi ama yani bi garipti,sürekli 5.30'a üst modellere yönlendirmeye calıştı(yolunacak kaz sandı heralde) Yarın için hemen bi deneme sürüşü ayarladı 5.20d'e.
    Sonra abimi zar zor ikna ettim,bütün arabaları bi günde cıkaralım diye.Doğuş'un kartaldaki şubesine gittik.A6 baktık 60,000 avro civarı anahtar teslim biçtiler.Hafta içi muhtemelen kesinleşir ama mercedes'in olması kuvvetle muhtemel.

herkese teşekkürler.

ilk mesajlarimdada dedigim gibi zor bir secim olmayacakti, goruyorumki tahminlerimde yanilmamisim.
    hayirlisi diyelim.
    renk secenegi olarak seceneklerin ilk sirasinda beyaz mutlaka olsun, hakikaten beyazin goruntusu bir harika.

• quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

ilk mesajlarimdada dedigim gibi zor bir secim olmayacakti, goruyorumki tahminlerimde yanilmamisim.
    hayirlisi diyelim.
    renk secenegi olarak seceneklerin ilk sirasinda beyaz mutlaka olsun, hakikaten beyazin goruntusu bir harika.

kesinlikle katılıyorum, heleki AMG paketli beyaz bir C serisine hasta olmayacak insan yoktur heralde.
  • c220 cdi torku ile fazlasıyla yürüyür o makinayı, görüntü olaraksa diyecek bir şey yok zaten yeni c serisi için, mükemmel bile kifayetsiz kalıyor o görüntünün yanında. amg paket anantgarde c serisi (keşke c320cdi olsa) tercihen 1, sırada olur fakat e270 cdi da hiç boş bir araba değil açıkçası. ama avantgarde almaya bakın, zira deri kalitesi bile değişebiliyor modeller arasında.
  • Arkadaşlar herkesten Allah razı olsun.Gün itibariyle koluman'dan spor amg paket+harman kordon surround sistem+thermonotic(öle bişi) 3 fonksiyonlu klima+parktronik+panaromik tavanla birlikte beyaz renk C220 cdi avantgarde ayarlandı.Kredi işi halolursa cuma gibi Allah ın izniyle anahtar teslimi yapılıcak.
    teşekkürler tekrardan
  • Çok güzel araç

Birde tavan siyah olduğundan fotolarını isteriz

harika bir kombinasyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

Çok güzel araç

Birde tavan siyah olduğundan fotolarını isteriz

harika bir kombinasyon

eyv hocam inşallah.

not:2006 laguna privilige 1.6 full+full 18.000'de araç galeriye verilecek.tepretoğlu bakımlı tertemiz.düşünen olursa pm'den yardımcı olurum
  • quote:

Arkadaşlar herkesten Allah razı olsun.Gün itibariyle koluman'dan spor amg paket+harman kordon surround sistem+thermonotic(öle bişi) 3 fonksiyonlu klima+parktronik+panaromik tavanla birlikte beyaz renk C220 cdi avantgarde ayarlandı.Kredi işi halolursa cuma gibi Allah ın izniyle anahtar teslimi yapılıcak.
    teşekkürler tekrardan

off beyaz hemde..iyi seçim
  • quote:

Arkadaşlar herkesten Allah razı olsun.Gün itibariyle koluman'dan spor amg paket+harman kordon surround sistem+thermonotic(öle bişi) 3 fonksiyonlu klima+parktronik+panaromik tavanla birlikte beyaz renk C220 cdi avantgarde ayarlandı.Kredi işi halolursa cuma gibi Allah ın izniyle anahtar teslimi yapılıcak.
    teşekkürler tekrardan

hayırlı ugurlu olsun.
  • quote:

teşekkürler tekrardan

budur abicim.
    hayirli olsun, muhakkak fotograf bekliyorum.
  • süper ötesi bişey. en iyi tercih. tebrik ederim.
  • işte budur ya! harika ötesi bir tercih! allah kazasız belasız binmek nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun.

• Hayırlı olsun, güzel seçim..
  • quote:

teşekkürler tekrardan

güzel seçim güzel araba

amg paket varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

quote:

teşekkürler tekrardan

güzel seçim güzel araba

amg paket varmı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.