Şimdi Ara

bodyciler serinlemek için ne içer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: excalibur7

soğuk su ya da nescafe express

Nescafe express gereksiz bir şekilde pahalı. 50 kuruşluk 3ü 1 arada al sütle yap 2 tanede buz içine hiçbir farkı olmuyor.
  • şöyle duzgun bı ıçecek yokmu? limonlu soda ıçıyorum genelde ama lıght ıce tealer nasıl?
  • Sudan düzgün içecekmi var içiyoz su :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: feayture___

şöyle duzgun bı ıçecek yokmu? limonlu soda ıçıyorum genelde ama lıght ıce tealer nasıl?

Bence illa tatlı bişeyler istiyosan sade soda ve yanına kuru meyve tavsiye ederim. Antreman sonrası protein tozu öncesi 1 soda yanınada 1 avuç kuru üzüm yerim. Hem sağlıklı hemde tatlı(glikojen) ihtiyacını karşılarsın.
  • Su veya sade soda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

Light ürünlerin hepsi zararlı ne yazık ki.Kola zaten başlı başına zararlı saçma sapan bir şey.İçecek bile değil.O yüzden sağlık için bir şeyler yapıyorsan kola da diğer şekerli içecekleri de içmeyeceksin.

light zararlı mı? yani ben hep light süt light ton balığı alıyordum ee onun yerine ne alacağım? normal ton balıkları aşırı yağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

quote:

Light ürünlerin hepsi zararlı ne yazık ki.Kola zaten başlı başına zararlı saçma sapan bir şey.İçecek bile değil.O yüzden sağlık için bir şeyler yapıyorsan kola da diğer şekerli içecekleri de içmeyeceksin.

light zararlı mı? yani ben hep light süt light ton balığı alıyordum ee onun yerine ne alacağım? normal ton balıkları aşırı yağlı

besindeki yağın azaltılmasıyla olanlar (süt,yoğurt gibi) zararlı.ama ek yağ konulmaması veya az konulması anlamına gelen light besinlerde bir problem yok.Konserve ürünlerin de başka zararları var tabi de konu o değil zaten.

• quote:

quote:

quote:

besindeki yağın azaltılmasıyla olanlar (süt,yoğurt gibi) zararlı.ama ek yağ konulmaması veya az konulması anlamına gelen light besinlerde bir problem yok.Konserve ürünlerin de başka zararları var tabi de konu o değil zaten.

yok ben öğrenmek için soruyorum. peki ek yağ konulmayan dedikleriniz neler mesela

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok ben öğrenmek için soruyorum. peki ek yağ konulmayan dedikleriniz neler mesela

ton balığının light olanında sorun yok yani.onda eklenen yağ yok sadece diğerlerinden farkı o.sütte mesela yağı azaltılırken farklı teknikler kullanılıyor.o yüzden zararlı hale geliyor.

ne zararlı ne zararlı değil nasıl anlayacağız diye soruyorsan bunun çok basit mantığı var.doğaya bakacaksın.doğada olmayan her şeyi sorgulayacaksın.zaten internette tüm bilgiler mevcut.doğada light süt var mı diye sorunca vereceğin cevap belli.o zaman geriye light süt zararlı mı diye araştırmak kalıyor.

doğaya yapılan tüm etkilere karşı doğa kendince bir tepki veriyor.sen ona saygı duymazsan onun o ince ,hassas dengesini önemsemezsen o da seni önemsemiyor.çünkü aslında bizler de doğal varlıklarız.doğal olmayan maddelerle beslenemeyiz. bu yaratıcının ilahi bir takdiri ve adaleti.

kısacası yediklerimizin hepsini sorgulamak zorundayız.

• Zeronun besin değeri yok bile :) iç dostum pek bir zararı olmaz. Müsabık sporcu değiliz hiçbirimiz. Ondan light cole ve zero iç, ben tüketiyorum şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.