Şimdi Ara

bodyciler serinlemek için ne içer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • coca cola zero içilirmi arkadaslar koladan vazgeçemiyorumm

• Su soda ayran light icetea iciyom ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZapieL

Su soda ayran light icetea iciyom ben

Light ice tea mi var bilmiyordum hangi marka? Light'ini bulamazsam seker komasinda gidicem ice tea ice ice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: ZapieL

Su soda ayran light icetea iciyom ben

Light ice tea mi var bilmiyordum hangi marka? Light'ini bulamazsam seker komasinda gidicem ice tea ice ice.

Alıntıları Göster
    Light ürünlerin hepsi zararlı ne yazık ki.Kola zaten başlı başına zararlı saçma sapan bir şey.İçecek bile değil.O yüzden sağlık için bir şeyler yapıyorsan kola da diğer şekerli içecekleri de içmeyeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: i miss you bro

Light ürünlerin hepsi zararlı ne yazık ki.Kola zaten başlı başına zararlı saçma sapan bir şey.İçecek bile değil.O yüzden sağlık için bir şeyler yapıyorsan kola da diğer şekerli içecekleri de içmeyeceksin.

Alıntıları Göster
    şalgam
  • quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

içecek bile değil mi o yüzden mi dünyada günde 80-100 milyon tane satıyor . zararlı olabilir ama tadı en güzel içecek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sırmasaçlıbaları

quote:

içecek bile değil mi o yüzden mi dünyada günde 80-100 milyon tane satıyor . zararlı olabilir ama tadı en güzel içecek .

Alıntıları Göster
    Limonlu soda

• quote:

Orijinalden alıntı: David Tennant

Limonlu soda

aynen
  • quote:

quote:

O yüzden dünyada bu kadar sağlıksız insan var.Ben kolayı anca temizlik için kullanırım.O da içerdiği asitten dolayı.Ben insanım.İnsanlar için olmayan bir şeyi kendime layık görmüyorum.

İsteyen içer isteyen içmez.Bence içecek değildir.Temizlik malzemesidir.Lavobo açıcı olarak kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: i miss you bro

quote:

quote:

O yüzden dünyada bu kadar sağlıksız insan var.Ben kolayı anca temizlik için kullanırım.O da içerdiği asitten dolayı.Ben insanım.İnsanlar için olmayan bir şeyi kendime layık görmüyorum.

İsteyen içer isteyen içmez.Bence içecek değildir.Temizlik malzemesidir.Lavobo açıcı olarak kullanırım.

Alıntıları Göster
    Light gazoz almıştım içinde şeker yok kolariside hayli düşük 250 ml 4 kaloriydi sanırım canım çok kola tarzı şey çekerse bundan içiyorum gerçi içinde tatlandırıcılar var ama koladan iyidir bi bardakta 20-30 gr şeker var neredeyse soda ve ayran güzel olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Light gazoz almıştım içinde şeker yok kolariside hayli düşük 250 ml 4 kaloriydi sanırım canım çok kola tarzı şey çekerse bundan içiyorum gerçi içinde tatlandırıcılar var ama koladan iyidir bi bardakta 20-30 gr şeker var neredeyse soda ve ayran güzel olabilir.

Alıntıları Göster
    Serinlemek için bilmem de kaç gündür sıcak çikolata içip duruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Serinlemek için bilmem de kaç gündür sıcak çikolata içip duruyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar buz gibi bir kefir için içinde çok yararlı proteinler var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 13 Eylül 2013; 17:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Arkadaşlar buz gibi bir kefir için içinde çok yararlı proteinler var...

Alıntıları Göster
    Soğuk su
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzy

Soğuk su

Alıntıları Göster
    Soğuk su, özkaynak soda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Soğuk su, özkaynak soda.

Alıntıları Göster
    light içeceklerin zararlı oldugunu bilmiyordum ayran ve soda içiyorumda koladan vazgeçemiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: silkman123

light içeceklerin zararlı oldugunu bilmiyordum ayran ve soda içiyorumda koladan vazgeçemiyorum :D

2 hafta içme, aklına bile gelmez bidaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: silkman123

2 hafta içme, aklına bile gelmez bidaha.

Alıntıları Göster
    soğuk su ya da nescafe express
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur7

soğuk su ya da nescafe express

Alıntıları Göster
    doğadanın yeni içecekleri
  • Beyler ben akminanın sodalarından içiyorum elmalı limonlu vb. 200ml 36 calori yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama özellikle elmalısının tadı harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpsahin

Beyler ben akminanın sodalarından içiyorum elmalı limonlu vb. 200ml 36 calori yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama özellikle elmalısının tadı harika.
    Çeşme suyu. Arada sırada hazırda alıyom.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.