Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi - Uluslararası Ticaret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar BOUN-Uluslararasi Ticaret bölümü hakkinda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

• BOUN dan mezun bir psikoloğum vardı
    bana BOUN'un genel olarak akademisyen yetiştirme mantığında olduğunu hatta bunu bizzat kendilerinin söylediğini söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bunu çok duydum.. bu yüzden, özellikle sosyal bilimlerle çok ilgileniyolarmış hatta.. sosyal bilimler akedemik kariyer için çok uygun ver rahat aslında... ama pratik anlamda, iş anlamda herkes istediğini bulamayabilir boun de özellikle sayısalcılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayzoku

ben de bunu çok duydum.. bu yüzden, özellikle sosyal bilimlerle çok ilgileniyolarmış hatta.. sosyal bilimler akedemik kariyer için çok uygun ver rahat aslında... ama pratik anlamda, iş anlamda herkes istediğini bulamayabilir boun de özellikle sayısalcılar..

BOUN bir balon
    patlayacak ama bakalım ne zaman...

• otoban kenarlarına avm'den hallica üniversite yapmayı bırakıp, vakıf üniversite açmaya yırtınmak yerine tüm üniversiteleri eşit düzeye getirip, eğitim reformanları yaptıkları zaman... yani uzuun uzun yıllar sonra.. şu bir gerçekki, boun dünya standartında gerçekten çok düşük ve banel bi üniversite aslında... türkiye standartlarında mükemmelleştirilmesinin tek sebebi eğitimin berbat olması.. bence boun'e girenlerin çoğunun amacı yurtdışına kapak atmak, hepsi bu
  • quote:

otoban kenarlarına avm'den hallica üniversite yapmayı bırakıp, vakıf üniversite açmaya yırtınmak yerine tüm üniversiteleri eşit düzeye getirip, eğitim reformanları yaptıkları zaman... yani uzuun uzun yıllar sonra.. şu bir gerçekki, boun dünya standartında gerçekten çok düşük ve banel bi üniversite aslında... türkiye standartlarında mükemmelleştirilmesinin tek sebebi eğitimin berbat olması.. bence boun'e girenlerin çoğunun amacı yurtdışına kapak atmak, hepsi bu

aynı fikirdeyim üniversiteler tek tek denetlenmeli
    işe yaramayan üniversitelerde de yeni öğrenci alımı durdurulmalı,mevcut öğrenciler devam etmeli
    aynı vasıfsız üniversiteye her sene vasıfsız öğrenciler giriyor ve mezun oluyorlar
    sonra da diplomalı işsizlik neden bu kadar yüksek
    neden yüksek olabilir her yere vakıf ünisi açıldığı için parası olan vakıf açıyo
    üniversite okumanın bir ayrıcalığı kalmadığı için
    Nişantaşı üniversitesi nedir ya en basitinden
    Bi de pankart asmışlar biz arkandayız puana gerek yok %75 burs diye
    Çok fazla üniversite var kapatılması veya yeni öğrenci alımlarının durdurulması gereken

• quote:

otoban kenarlarına avm'den hallica üniversite yapmayı bırakıp, vakıf üniversite açmaya yırtınmak yerine tüm üniversiteleri eşit düzeye getirip, eğitim reformanları yaptıkları zaman... yani uzuun uzun yıllar sonra.. şu bir gerçekki, boun dünya standartında gerçekten çok düşük ve banel bi üniversite aslında... türkiye standartlarında mükemmelleştirilmesinin tek sebebi eğitimin berbat olması.. bence boun'e girenlerin çoğunun amacı yurtdışına kapak atmak, hepsi bu

Yurt dışına kapak atmak isteyenlerin boun tercihinin sebebi de turkiye standartlarının üstünde olması yani turkiyede mukemmellestirilen değil turkiyede mükemmel olan bir üniversite olması değil midir?

• Up konu dagildi ashdjf

• Up

• Bu bölümün işletmeden farkı seni ticaret konusunda uzmanlaştirması. Uluslararası şirketlerde calisabilirsin mezun olunca,giderek gelisecekmis. Rehberlikçim iyi paralar alıyorlar demişti.

• bulgurlar B kullanıcısına yanıt
    Peki sence uluslararasi ticaret mi yonetim bilisim sistemleri mi

• Ben de düsünüyorum ama kesinlikle yönetim bilişimden yanayım. Araştırıyorum seçsem mi diye, yoksa bi yıl çalışsam mı mezuna kalıp işletme iktisat için? Sen ne dersin?

• Arkadaşlar bu konuya daha öncende yazmıştım karıştırmıyorsunuz tabii,uluslararası ticarette okuyan bir tanıdığım var mesela o lojistik alanına yönelecek..Bu tarz yerlerdede çalışabilirsiniz.Gümrük ile ilgili karne falan alınabiliyor diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsletme business a ticaret trade e yoneliyor

Bu kadar dusunup kendini kasma.

Gozun kapali yaz

Hisar kampusun tadini cikar

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

İsletme business a ticaret trade e yoneliyor

Bu kadar dusunup kendini kasma.

Gozun kapali yaz

Hisar kampusun tadini cikar

Ah ulan ygs5 le alcaktı arkama bakmadan yazar giderdim

• ardelis A kullanıcısına yanıt
    Kac bin geldi tm ler

• quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Kac bin geldi tm ler

6400 4800 3600
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.