Şimdi Ara

Bölüm mü? Üniversite mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce önemli olan hangisi? İkinci-üçüncü tercihim olan Bi bölümle güzel bir üniversite mi yoksa sıradan bir ünide iyi bir bölüm mü? Galatasaray- Felsefe seçmeyi düşünüyorum onun yerine İzmir, Eskişehir veya İstanbul özellerde pdr mi, ya da yine Ankara/İstanbul özellerde psikoloji mi? Bahsettiğim özeller İstanbul aydın, atılım, Okan, doğuş vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tip dis hukuk bolum
    Diger mesleklerde universite secilmeli bence

• Mf 3 de bölüm mf 4 te üniversite seçilir bence yani en kötü diş ve en iyi eczacılık olsa ben diş seçerdim. Itü yada diğer mühendisliklerden de Itüyü seçerdim :)

• Merakediyorumlutfen M kullanıcısına yanıt
    Pdr psikolojinin de çok garantisi yok gerçekten iyi bir yerde okumadığın sürece

• bölüm kesinlikle. ha bölüm diye de gidip bayburtta falan okumamak lazım.
  • itsmeirems İ kullanıcısına yanıt
    Aynen iyi bir uni de okunmasi gereken enn onemli meslekler muhendislik ve psikoloji bence

• dunn kullanıcısına yanıt
    İyi bir bölüm Ankara-İstanbul'daki kötü özellerde mantıklı mı diyorsunuz hocam? Kafam çok karışık valla o üniversiteler bana ne katabilir ki diplomadan başka

• Gebze teknik üniversitesi pc > istanbul üni pc ege üni pc mesela.
    Veya yıldız teknik > bahçeşehir üniversitsi abdullah gül ünisi gibi ama değişebilir bunlar. Gebze teknik istanbulun merkezinde olsa puanı aynımı olurdu veya sosyal bir kampüsü olsa.

Demem o ki ne istediğinizi bilin giderken. Ytüyle gtüyü kıyaslayamazsın belki ama yakın puanlarda iyi üniversitesi büyük kampüs diye boşuna yüksek puan olan yerler var mf4te.
  • Noktalıvirğül kullanıcısına yanıt
    İtü maden Kocaeli İnşaattan daha mı iyi yani

• itsmeirems İ kullanıcısına yanıt
    şimdi bazı özeller kaliteli tabii ama bazıları da sadece diploma veriyor. benim düşüncem iyi bir özele tutuyorsa düşün derim ama dandik bir yerse diğer alternatiflere yönelebilirsin. bu benim düşüncem tabii. sen iyi araştırmalısın.
  • Okullar arasında çok kalite farkı yoksa bölüm, fark barizse okul bence

• ParmağınıSehbayaVuranAdam kullanıcısına yanıt
    inşaat sektörü>maden olduğundan kendine güveniyosan kocaeli inşaat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParmağınıSehbayaVuranAdam

İtü maden Kocaeli İnşaattan daha mı iyi yani

Bilmem. Kocaelinin sadece tıpı iyi, dişi de merkezde haftanın bir günü umuttepe kampüsüne gidiyolar oda eziyet gibi merkeze uzak, tek bildiğim bunlar. Ama insanlar iş ilanı verirken itü odtü bogaziçi mühendislik diye parentez alıyolar. Kocaeli ye pek rağbet edilmeyebilir

• Bence iyi bir bölüm.birkaç üni hariç eğitim her yerde standart önemli olan insanın kendini geliştirmesi.en iyi üniversiteden mezun olup işsiz gezenler de var ortalama bi üniversitede okuyup yükselenler de.buradaki fark üniversite hayatını nasıl geçirdiğin.donanımlı bir çalışan üniyle olunmuyor insanın kendi çabalarıyla oluşuyor.ankara hukuk olmuyor diye hukuktan vazgeçmem hayatımın hatası olur inşallah kazanalım da orta halli olsun varsın gerisi bize kalmış ankaradakinden kaliteli olmak düşer bize de

• Noktalıvirğül kullanıcısına yanıt
    Kariyer.net e gir oradaki ilanlara bak bakalım kaç tanesi İTÜ ODTÜ veya BOUN Şartı arıyor ???

tek aradıkları TECRÜBE TECRÜBE TECRÜBE

• Sen bilirsin kardeşim, burda kocaelinin abuk subuk mühendisliğine gidipte 1500 liraya çalışan gördük. Onun için dedim

• Ulan ne şişirdiniz bu sene şu gebze tekniği be

• anarcism kullanıcısına yanıt
    Şişirmedim ama yıldız tekniğe kadan olan tüm pc mühendislerine basar diyorum. GTÜ>itü demedim gtü >iü>marmara >ege dedim.
  • Kardeşim eğitim konusunu bilmem ama işverenler 3 büyük şehirde okumus olmaya büyük ölçüde önem veriyor kendini geliştiren egedede geliştiriyor gelistiremeyen itüye gidip bırakıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.