Şimdi Ara

Boş yere yetenek kullanamıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • örneğin katarinanın e yeteneğinde bi hedef olmadan kullanamıyorum. Fakat bazıları kullanabiliyor. Nasıl oluyor gösterebilirmisiniz yada anlatabilirmisiniz ?

• Tuş kombinasyonlarına tekrar göz at yada "E" tuşuna hızlıca basmayı dene..

Asıl anlamadığım konu ise hedef olmadan neden kullanmak istediğin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapaniclifatih

örneğin katarinanın e yeteneğinde bi hedef olmadan kullanamıyorum. Fakat bazıları kullanabiliyor. Nasıl oluyor gösterebilirmisiniz yada anlatabilirmisiniz ?

Totemin üstüne atlıyorlar, hemen anlatayım totem aliyorlar kacarken totemi uygun bir yere atıp üstüne e ile zıplıyorlar, yada kırmızı mavi türevlerinin oraya totem atıyorlar uygun bölgeye kacarken yada biyere giderken toteme ziplayıp duvardan atlıyorlar. Yardımcı olabilmisimdir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhyN -- 16 Kasım 2013; 14:13:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SmartCast'denmi bahsediyorsun ?
  • Katarina'nın e yeteneği hedef olmadan kullanılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhyN

quote:

örneğin katarinanın e yeteneğinde bi hedef olmadan kullanamıyorum. Fakat bazıları kullanabiliyor. Nasıl oluyor gösterebilirmisiniz yada anlatabilirmisiniz ?

Totemin üstüne atlıyorlar, hemen anlatayım totem aliyorlar kacarken totemi uygun bir yere atıp üstüne e ile zıplıyorlar, yada kırmızı mavi türevlerinin oraya totem atıyorlar uygun bölgeye kacarken yada biyere giderken toteme ziplayıp duvardan atlıyorlar. Yardımcı olabilmisimdir umarım.

Konu kilit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhyN

quote:

teşekkür ederim. Neden boş yere kullanasın diyenler içinde kaçarken çok işe yarıyor.
  • Yaramaz mı katarina cok narin bir sampiyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.