Şimdi Ara

Bosch KDN56NW20N buzdolabı ve WAQ24460 TR çamaşır makinası hk. yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Konuya girip görüşlerini paylaşacak herkese şimdiden teşekkür ederim. Bende düğün öncesi beyaz eşya alışverişi için kolları sıvadım. Beyaz eşyada tercihimizi Bosch tan yana kullanmaya karar verdik. Bütçemiz doğrultusunda:

http://www.bosch-home.com/tr/ürünler/çamaşır-ve-kurutma-makineleri/çamaşır-makineleri/WAQ24460TR.html?source=browse

ve

http://www.bosch-home.com/tr/ürünler/buzdolapları-ve-derin-dondurucular/nofrost/KDN56NW20N.html

ürünleri almayı düşünüyoruz. Çamaşır makinesiyle ilgili forumda bir kaç başlık açılmış ve fırça motorlu olması dolayısıyla biraz sesli çalışması dışında negatif yorumlar yapılmamış. Ama yinede belki o zamandan bu zamandan bu zamana farklı görüşler ortaya çıkmış olabilir düşüncesiyle tekrar konu açtım.

Bu Buz dolabıyla ilgili ise forumda başlık bulamadım. Kullanan varsa görüşlerini paylaşmasını rica ediyorum.

Herkese şimdiden tekrar teşekkürler.

• Yerinizde olsam çamaşır makinesini AEG Lavamat L75270FL, buzdolabını da KGE58AW30N olarak seçerdim.

Seçtiğiniz buzdolabının malzeme kalitesi iyi değil, dış görüntüsü de estetik değil pek. Mağazada incelediyseniz bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

WAQ24460TR çamaşır makinesi gayet iyi. Piyasada 9kg olduğunu iddia eden ve ısrarla reklamı yapılmaya çalışılan 5. sınıf Indesit çamaşır makinesinden daha geniş tambur hacmi var. Fırçasız motor kullanan LG ve Hotpoint gibi markaların çoğu modelinden de daha sessiz. Ancak daha da sessizi ve geniş hacimlisini istiyorsanız AEG Lavamat L75270FL derim.
  • candoğana bende katılıyorum seçtiğin buzdolabı anneannemin 10 yıl önce aldığı statik dolaba benziyor KGE58AW30N daha iyibir seçim olur hem daha estetik

çamaşır makinası alınır elbet fırçalı motordur ama yalıtımı vardır yani eski tip makinalar gibi çalışmaz gerçi piyasada satılan bazı inverter motorlu demir sürtme sesli çamaşır makinalarından daha az rahatsız eder sesi bayide inceledim ürünü giriş sınıfı 9 yada 8 kg dan bahsedilen çamaşır makinalarından kat kat daha iyi duruyor

(en azından yıkarken kazan patladımı derdin yok )

hatta alabiliorsan aeg L75280FL modelide güzeldir tercih sizin ama seçtiğin çamaşır makinası gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Yerinizde olsam çamaşır makinesini AEG Lavamat L75270FL, buzdolabını da KGE58AW30N olarak seçerdim.

Seçtiğiniz buzdolabının malzeme kalitesi iyi değil, dış görüntüsü de estetik değil pek. Mağazada incelediyseniz bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

WAQ24460TR çamaşır makinesi gayet iyi. Piyasada 9kg olduğunu iddia eden ve ısrarla reklamı yapılmaya çalışılan 5. sınıf Indesit çamaşır makinesinden daha geniş tambur hacmi var. Fırçasız motor kullanan LG ve Hotpoint gibi markaların çoğu modelinden de daha sessiz. Ancak daha da sessizi ve geniş hacimlisini istiyorsanız AEG Lavamat L75270FL derim.

Candoğan bey tercih olarak buzluk kısmı üst tarafta düşünüyoruz. Sizin önermiş olduğunuz buz dolabında alt tarafta. Bunun kullanım kolaylığı ve buz dolabının verimi açısından bir önemi var mıdır? Ayrıca çamaşır makinesi ile ilgili görüşünüz içinde teşekkür ederim. Şimdi tekrar emin oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

candoğana bende katılıyorum seçtiğin buzdolabı anneannemin 10 yıl önce aldığı statik dolaba benziyor KGE58AW30N daha iyibir seçim olur hem daha estetik

çamaşır makinası alınır elbet fırçalı motordur ama yalıtımı vardır yani eski tip makinalar gibi çalışmaz gerçi piyasada satılan bazı inverter motorlu demir sürtme sesli çamaşır makinalarından daha az rahatsız eder sesi bayide inceledim ürünü giriş sınıfı 9 yada 8 kg dan bahsedilen çamaşır makinalarından kat kat daha iyi duruyor

hatta alabiliorsan aeg L75280FL modelide güzeldir tercih sizin ama seçtiğin çamaşır makinası gayet güzel

çok teşekkürler, bu çamaşır makinesini inşallah alacağım yanınada güzel bir buz dolabı seçebilirsem çok mutlu olacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: sungerbekirkaresort

quote:

candoğana bende katılıyorum seçtiğin buzdolabı anneannemin 10 yıl önce aldığı statik dolaba benziyor KGE58AW30N daha iyibir seçim olur hem daha estetik

çok teşekkürler, bu çamaşır makinesini inşallah alacağım yanınada güzel bir buz dolabı seçebilirsem çok mutlu olacağım

kombi tipi buzdolabı bence kullanım açısından daha kolay çamaşır makinası içinde tek kötü yanı fırçalı motor olması ama yalıtımlı olduğundan daha sessiz çalışır tekrardan hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sungerbekirkaresort

quote:

kombi tipi buzdolabı bence kullanım açısından daha kolay çamaşır makinası içinde tek kötü yanı fırçalı motor olması ama yalıtımlı olduğundan daha sessiz çalışır tekrardan hayırlı olsun

tekrar teşekkürler

• merhaba bosh ve sıemens buzdolaplarının ust kısmında ıcerdekı etıketlerde LGE logosu var bir lg bayisinde bu ürünlerin lg tarafından yapıldıgını duydum bu konu hakkında bılgısı olan varmı acaba..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.