Şimdi Ara

BOTCAN--LV 70-- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • he bişey daha eklemeyi unutmuşum ben bot kullanırken onu yakaladım bunu yakaladım diyen arkadaşları da biliyozzz hiç sallamasınlar babasının kredi kartını kullanıp da babam ağzima edecek diyenleri felan ....herkes kendini biliyor tabi benim bişey demem gerek yok yaşları biraz büyük olsa zaten onlarda bilirler etti,kleri lafları...
  • bot indirmek için link verbilir misiniz :D
  • vallaha yuh ya bı konu sılınmek uzereyken bukadar salak bı sekılde tekrar ılk sayfaya gelebılır ne desem bos...
  • walla benim bi suçum yok bakdım 5 inci sırada felan dayanamadım yazdım .kusra bakmayınız lütfen bot cu lara sinir oluyorum görünce sinir katsayım yükseliyor bi sigara daha yakıyorumk.
  • bende meraktan sordum abi kızma
  • Sen bot kullananlara bende sigara icenlere ve forumda icctiklerini belli edenlere sinir oluyorum...
    Edit:Yaptiginiz halt ole cok normal biseymis gibi forumda yazip gencleri ozendirmeyelim lutfen gerci yasi cok dustu sende genc olabilirsin..Sigara Sagliga Zararlidir.Gunahtir..Kisirliga Yol acar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 7 Eylül 2006; 22:41:53 >
  • yaşim 19 ama kısırlığa yol açmaya başlarsa bırakacağima eminim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Night_-_Blue

yaşim 19 ama kısırlığa yol açmaya başlarsa bırakacağima eminim .

• bot kullanaları lvl 50 altını banlayıp ne yapcak adam lvl 50 üstündekileri yakalıo banlıo ii o zaman hergün tigerlara gitsin gm banlasın o adam 2 gün sonra gene 20 olur. akıllı düşünün.
  • Yaw bot un fiyatı700$falan deniyor bu dorumu?

Fiyatı nekadar kullanan arkadaşlar lütfen bende almaki istiyorum ama kaynak yetersiz yani bilgim yok bana da anlatın!..
    inanmadım ama almanyadan arkadaş ben aldım diyor lvl 70 im diyor

_____
    cagdas_ince1@hotmail.com cevabı buraya lütfen
    _____

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HamitCagdas -- 8 Eylül 2006; 11:16:14 >
  • Google da "silkroad bot" diye arama yapın, fiyatından tutun nasıl kullanılacağına dair herşeyi öğrenirsiniz sanırım. Bu forum botçuların yeri değil, hele bu topic hiç değil.
  • Yok Ondan Değil Seni Gördüğüm Yerde Serecem de Yere Ondan
  • Bakın şimdxi bot kullananlar neden banlanmıor demişsiniz şimdi size bi takım hesaplamalar yapıcam we neden olduunu anlcıaksnız

Şimdi mesela diyelimki her 100 kişiden 50si bot kullansın( ki bu oran daha fazla olabilir)

Bu bot kullanan kişiler bellidir ki ticket we maymunda alır

Ticket we maymun sanırım 20 dolar edior

20 çarpı 50 den tam bu 1000 dolar eder ki bunu tüm serverlardaki oyuncu sayısına oranlıcak olursak karşımıza bir servet çıkabilir. Ama eğer joymax bu botları engellerse geliri yyüzde 50 oranında azalıcaktır. Yani joymax botları banlamakla altın yumurtlayan tavuğu kesmiş olacaktır.. Durum bundan ibaret
  • SALLA YAA OLAY BOT DA ISE BENDE KULLANIRIM AMA GERCEKDEN Lv 70 OLan warsada hakkını yememek gerekır
  • onlar şerefsizde onursuzca gurursusca ben 70 lwl kastım botla diyebilme gibi bir eda ile vavap verebiliyoarda sizde onur yo veya şeref emeği olanlar hiçmi saygınız yok saatlerce uğraşıyoruz bot çıkartan şerefsizler ta anasın
  • Ja arkadaslar su botu bilen birisi Rapidshare e Yüklesin jaaaa
    Dogru olsun ve calisin lütfen surda insani nasil bekletiyorsunuz :-D
    Lütfen yapin sunu birisi yüklesin jaaa!!!!?

• Ya anlamadığım neden tartışıyorsunuz ki.. Eğer oyunda bot kullanmak serbest se neden kullanmıyayım. Yani sonuçta bu sizin bizim için yapılmışsa neden olmasın..

Ve önemli olan zaten oyundan zevk almak. 70 yada 80 olmak önemli birşey deil ki. ben 30 luk charımlada thiflik yapıyorum deve taşıyorum. Sonuçta zevk alıyorsak np .9
  • 30 ytl ye bot satılı pm atın
  • Abi sen bedavaya Buldugun yada Download yaptin seyi niye satiyorsun ki??

Birazki serefsizlik gibi gelio bana ,
    hepimiz ayniyiz hepimiz türküz hepimiz manyak gibi silkroad oynuyoruz At sunu Rapidshare koy linki buraya da Güldür bizi Yok neymi satiom :-D
    Abi birk su satmayi burda kücük cocuklar da var ben nasil alicam onu senden satin ??

Yapma sunu da koy suraya abi jaa!!!??
  • bot indirmek için aşşadakı linke tıklatın

http://tıklatıklahagayret.com/download.silkrobot.

tıklanmıyosa copy past yapın........
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.