Şimdi Ara

Böyle kaza gördünüz mü? Markaya dikkat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • işin garibi bu tarz bölünen birüsür foto gördüm çoğu audi ne alaka derseni bilmiyorum bi zayıflıkmı sözkonusu diyecem
  • Abicim Sonuçta Kul yapısı. Belkide itfayeciler yapmışlardır. Ama olaya birde iyi tarafından bakın bizim yerli arabalarda arabanın markası bile belli olmayacak şekilde oluyor. yine audi nin kalitesi ortada. diğer bir iyi tarafı içindekiler fazla acı çekmemişlerdir.
  • O kadar kalın teker ve jant'la (muhtemelen yol tutuşu yüksek hızlar için arttırılmıştır) nasıl yoldan çıkmış garip,muhtemelen alacağını düşündüğü bir viraja yüksek hızla girdi yol biraz kaygansa sonuç bu oluyor.

Hava yastıkları açılmış ve aracın içinde yani koltukta kazayı bitirmemişlerdir,ya dışarı fırlamıştır kullanan ya da ön panelin dağılmasıyla arkaya uçmuştur ondan kan yok.
  • ben bostancı sahil yolunda ortadan ikiye ayrılmış son model volvo s 60 gördüm
  • dikkatle okyun almanya otabanı çıkışında yani yanyola girişte hıznı alamayan 3 kafadardı heralde otabanda 200 e kadar çıkmışlar yanyoladirek indiği için yavaşlamaMIŞLAR birden kontrolü kayben sürücü spin atmış ağaçlara dalmış bn öle hatırlıyorum alman adac helikopteri olaya hmn müdahale etmiş ama ne çara sürü hava yastığı açılmamış çünkü rolün de bir hasar yok öndeki bir demir parçası roldür sase ye bağlı
  • bende inceledim resimleri ama birşey dikkatimi çekti, motor yok arabada. motorun fırlaması doğal ama kaza yerinde de yok, olsaydı çekerlerdi resimini. ayrıca motor fırladıysa birşekilde motorun yagları ve radyatördeki sular fışkırır ortalıkta böyle şeyler de yok ve motor fırladıysa çooook büyük bir ihtimalle ön dingilin de yerinde olmaması gerekir. araba çok garip bi şekilde bölünmüş yerlerde sürtünme imaresi de yok(gökten mi indi?). bunlar bence birşekilde bizi yiyolar. hurdalıktan bazı parçalar bulup oraya serpmişler.
  • lütfen duramayacağımız hızlara çıkmayalım.hele kışkırtmalara hiç aldırmayalım.gideceğimiz yere geç(aslında zamanında demek daha doğru)gidelim ama sağlam gidelim.hepimizin ailesi var kimse istemez kazayı.ama unutmamak gerekir ki kazaların %90 ı insan hatası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.