Şimdi Ara

Böyle saçma iş mi olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar olayı kısaca özetleyeyim. TR deki Bronze 2 olan hesabımı EUWeste geçirdim. Orda nick change yaptım ve silver 4 oldum. Bu akşam hesabımı tekrar TR server ına geçirdim ancak sihirdar ismim West'e geçmeden önceki ismim ve dereceli ligimde Bronze 2. Böyle saçmalık mı var Allah aşkına. Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum bi yardım edebilirler mi bana

• nicki bilmemde rankedda mesela b2 den ayrılıyorsun ya TR den. sonra weste geçtin. çelincır bile olsan TR ye geçince b2 oluyosun gg wp
  • weste gitmek için para verdin bu normal herkes yapabilir bunu sonra neden tr ye para verip tekrar geçtin ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqiratli96

weste gitmek için para verdin bu normal herkes yapabilir bunu sonra neden tr ye para verip tekrar geçtin ki

Kardeşim TR de hesap aldım. Gümüş 5 hesabı 3 günde Gümüş 1 yaptım.. Dedimki kendi kendime oyunu öğrendim o zaman.. Yardırayım geri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

nicki bilmemde rankedda mesela b2 den ayrılıyorsun ya TR den. sonra weste geçtin. çelincır bile olsan TR ye geçince b2 oluyosun gg wp

Kardeşim ama 300 maç oynadım gösteriyo profilde.. Ben o kadar maç oynamadımki.. MMR etkiliyo o.. Saymasınlar o zaman oynadığım maçları..
  • cin olmadan şeytan çarpmaya kalkarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

cin olmadan şeytan çarpmaya kalkarsan

Sen ne diyon allasen?

Böyle saçma iş mi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JollyDream

Arkadaşlar olayı kısaca özetleyeyim. TR deki Bronze 2 olan hesabımı EUWeste geçirdim. Orda nick change yaptım ve silver 4 oldum. Bu akşam hesabımı tekrar TR server ına geçirdim ancak sihirdar ismim West'e geçmeden önceki ismim ve dereceli ligimde Bronze 2. Böyle saçmalık mı var Allah aşkına. Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum bi yardım edebilirler mi bana

Dereceli trdeki eski ligine dönüşüyor. Ona yapabileceğin birşey yok. Ama ticket açarsan ismini değiştirmen için sana yardım ediyorlar.
  • quote:

Arkadaşlar olayı kısaca özetleyeyim. TR deki Bronze 2 olan hesabımı EUWeste geçirdim. Orda nick change yaptım ve silver 4 oldum. Bu akşam hesabımı tekrar TR server ına geçirdim ancak sihirdar ismim West'e geçmeden önceki ismim ve dereceli ligimde Bronze 2. Böyle saçmalık mı var Allah aşkına. Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum bi yardım edebilirler mi bana

o değilde o kadar değişim yapıcak rpyi nerden buldun ve 1 gün bile geçmeden neden westten trye geri döndün
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

o değilde o kadar değişim yapıcak rpyi nerden buldun ve 1 gün bile geçmeden neden westten trye geri döndün

1 gün geçmedi değil dostum 5 ay geçti. 5 ay westte oynadım.. Geri geçtim sonra..

• Vah vah vah o vahim kaza ne zaman oldu ?
  • Maul* kullanıcısına yanıt
    Vahim kaza falan değil hocam. Ben oynamayı öğrenmişim o yüzden geçtim geri. TR de silver 5 hesap aldım 3 günde silver 1 e çıkardım.. Oynasam daha da giderdi yani. Dedim benim geçme vaktim gelmiş o zaman :)
  • zeka fışkırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isim mevzusu benim de başıma geldi manuel olarak değiştiriyorlar istediğin isimleri yazıyorsun kullanılabilir olan birtanesini veriyorlar ama lig için bi değişim yapmazlar trde bıraktığın ligde devam ettiriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.