Şimdi Ara

böyle şey olmaz.bilinçlenelim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi +5 cleaverdan para kasmak için açtıgım charı kasıyodum.fakat lamerin teki başladı artislige.nasıl sallıyo size anlatamam.bize noob felan diyo.neyse ben adama bi kaç soru sordum oyunla ilgili bilemedi yani oyunla alakası yok salagın.sonra başladı küfür etmeye . ss koymayı bilmiyorum bu arada bana ögretebilirse birisi ss de koyarım. ve adam kandil günü allaha ve peygamberimize küfür etti.vede ben bunu partysindekilere söledim.adam all chattan evet allaha küfür ettim varmı felan dedi.illa müslümanmı olcaz dedi.ben ona müslüman olman sart değil ama küfür edemezsin felan dedim.(anlatın kötü biliyorum ama...) yani adamın nikinide veriyorum ronark serverında 0DeNtOn0 warrior.ezik bi warrior.name1 .... name100 bu aradaki nicklerin hepsinin sahibi oldugunu söledi.+60 yapıp satıyomuş.lütfen bilinçlenelim bare oyunda yapmayın şerefsizler.dicek bi lafım yok.bana ss koymasını ögretin ss koycam..........

• çoluk çocuk işte bu oyunu bu yüzden sevmiyom Silkroadda aynı yabancıla Allaha hergün küfür ederler
  • okuyanlar up larsa herkes bilinçlenir..up
  • Onların hesaplarını sorulcağı gun gelicek hiç uğraşmayın bunlar bilinçlenmez .
  • Blinçlenecek bisiy qoremedim ben..

Evet iLLa müsLüman oLacak deiL herkes küfür etmesi yanlıs ancak durduk yere etmeyeceqini dü$ünerek konuyu senin cvp larınla tekrar anlatmanı isterim.

Sen soru sordun Orn;

"Bdw Nedir?"
    o "Bilmem"
    "Master kac lvl da acılıo ( örnek :D)
    o " bak senin allahını peygamberini .........."

bole oldudquna inanmıorm acıkcası
  • Velet diyip gecicen kafa yormaya deymez hacı
  • Bilinçlenir bilinçlenir.. Heç merak etmeyin.. Ne kadar saçma davransa bile sonuçta tahmini 12-13 yaşında bir çocuk. O 5 sene sonra adam olduğunda kim bilir bunları hatırlayıp kendisiyle nasıl dalga geçecek..

Hatta ben bile şuan 3 sene önce attığım mesajları okuyup "aha buda ne, amma saçmalamışım" gibi düşünüyorum... Doğaldır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ß@TÚ

Bilinçlenir bilinçlenir.. Heç merak etmeyin.. Ne kadar saçma davransa bile sonuçta tahmini 12-13 yaşında bir çocuk. O 5 sene sonra adam olduğunda kim bilir bunları hatırlayıp kendisiyle nasıl dalga geçecek..

Hatta ben bile şuan 3 sene önce attığım mesajları okuyup "aha buda ne, amma saçmalamışım" gibi düşünüyorum... Doğaldır

evet
    gereksiz mesajlarda bir konu uplamışlar cok eskilerden msjlarım varmış okudukca gülüyorum

@usta bırakcan böyle küfür edenleri bebedir diycen geçicen yoksa bunlar lafdan anlamıyor.

• Figther_

olay hiç de senin dedigin gibi olmadı.shadow seeker a bi archer koxp kurmuş(heaven fire).bide o warrior var işte.bunlar iki kişilik parrty kurmuşlar.iki charda aynı adamınmış.oraya gittik adam bize koçum aslanım böle artis artis davranıyo.sonra benim bir sürü charım ve itemlerim var dedi.bende nikini söle charını dedim ben senin itemlerini anlarım dedim(kingofknight tan bakıcam) adam sonra sölemedi niklerini ve dediki item e gerek yok aslanım.böle konuşmaya devam etti.ben adama pm attım, sonra adama bişeyler sordum onu sıkıştırdım.adam sordugum sorulara aslan sen rahat ol felan diyo.çok sıkışıncada küfür etti işte.
    illa müslüman olcak die birşey yok.adam zaten ben ateistim felan dedi.ama küfür edemez.

bu arada 23 yaşında oldugunu öne sürdü ve biz sizin gibi bebeler yüzünden içerde 5 sene yattık dedi(yalana bak)
  • Sanal alemde delikanlılık kolay çoğu klavye delikanlısı.Burda yalan serbest kimse birşey diyemez yalan diye.Allaha küfür etmenin hiç bir gerekçesi yada açıklaması olamaz.Ah bir edenleri önüme getirseler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.