Şimdi Ara

BOYNER SAHTE VE DEFOLU RAYBAN SATIYOR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Atasun'da şu ana kadar rastlamadım.Rayban almadığım içindir belki de
  • Boyner'in bilerek sahte gözlük satacağına ihtimal vermiyorum. Muhtemelen size gelen gözlüğü başka bir müşteri değiştirip iade etti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen baharda Sunglass Hut adlı mağazadan almıştım. Luxoticca'nın Türkiye yetkilisi olduklarını söylemişlerdi. Atasun falan şikayetvar'daki sahte iddialarından ötürü güven vermemişti. Biraz fazla ödeyip dediğim yerden almıştım. Bu işlerden anlayan arkadaşlar varsa doğru söyleyip söylemediklerini biliyorlardır. Ancak ne yazık ki Sunglass Hut'un Atasun kadar yaygın bir mağaza ağı yok sanırım. Yine de bilginiz olsun.
    tr.sunglasshut.com
    Sunglass Hut resmi web sitesi Türkiye. Sunglass erkek, kadın ve çocuklar için
    https://tr.sunglasshut.com/tr

• Kac kurusa aldin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz aldıysanız kullanin gitsin. Çin'den gelen kaliteli replikalar bile 35 usd. Artı vergi de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sypr kullanıcısına yanıt
    artık çok iyi gerçekten birinci seviye replikalar var. orjinal diye replika ürüne çokça para vermek yerine en iyi replikayı arıyorum. yarı fiyatına hatta bazen 1/3 fiyatına geliyor. orjinal den anlamıyorum ama replikanin iyisini bilirim

• Aslında ürünleri kargolayan çalışanlar sıkıntılı. Neden diyeceksiniz.

Geçtiğimiz yaz başı amazondan telefon aldım. Ben de her kargoyu açarken video çekerim detaylı. Sıkıntı yaşamamak için. Ürünün videosunu çekmeye başladım açarken o da ne ? Telefon kutusu yandan yırtılmış yani açık. İçini açtım telefon da sıkıntı yok ama usb kablo ve şarj başlığı orjinal değil. Eski bir de. Çakma.

Şimdi bunu amazon neden göndersin ? İade ettim kabul ettiler. Çalışanları da şikayet ettim.

Muhtemelen oradaki kendini bilmez bir çalışan bu işi yaptı.
  • Sene olmus 2020 hala Kazikci boynerden urun mu aliyorsunuz

• Hocam ben de ilk hepsiburadadan aldım 300 tlye rayban rb3447 bir umut orjinaldir diye aslında baya sağlam orijinal duruyordu ama mıknatısın çekmemesi gerekiyormuş galiba çerçeveyi ve kutusu sahte gibi geldi iade ettim.Atasundan alıcaktım direk ama ödeme sayfasında bir türlü ödeme yap butonu tepki vermedi trendyoldan aldım 500 tlye.Gelen gözlük belgeleri kutusu orijinal duruyor.Sapını çerçevesini falan mıknatıs çekmiyor.Ama sağ çerçeveye bastırdığımda gıcırdıyor sanki sol camda bi sıkıntı yok.Nedir bunun sebebi iade etsem mi napsam bilemedim açıkcası camlar orijinalse sıkıntı yok takarken bir gıcırtı durumu yok çünkü bastırınca da yok.
  • sen ne diyosun ben atasundan aldım hafif defo vardı ürün de buna da şükür deyip iade etmedim

edit: o karıları kim paylaştı yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 15 Mart 2020; 23:28:19 >

• ne yapacağımızı şaşırdık? ben de parfüm alacağım bu aralar hatta konusunu açmıştım kişisel bakım forumunda. ama alacak yer bulamıyorum. her yerden her siteden sahte ürün satıldığına dair şikayetler var. biraz fazla para verip büyük mağazalardan alıyoruz muhatap bulalım diye ama yine değişen bir şey olmuyor. hep bir oyalama taktiği.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.