Şimdi Ara

BOYUMUZU UZATMANIN YOLLARI?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
198.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bi ilaç kulandım vitamin kemikleri güçlendirio vs boyunda uzatmasını sağlıyor eczanelerde satılıyor balık yağı bendeki turuncu bi içecek gibi bişeydi günde bi kaşık.D
  • quote:

Orjinalden alıntı: amare_1

bende 1992 doğumluyum boyum 183 sizce iyi mi ?? bide aklıma takılan bişey var bizim takımda bi çocuk var karın bölgesi kıllandığı için boyu uzamaz diyolar cidden öyle bişey oldu mu uzaması azalıyo mu ??

ya benm soruya bi cvp verin yaaa
  • uzamaxın yararını gördüm 3cm uzadım 3-4 ayda devam ediyorum ayrieten enerji veriyo çok iyi birşeyşuan 1.74
  • Çubuk makarna ye
  • Meraba arkadaşlar, Ben 15 yaşındayım, 1.73 boy ve 83 kilodayım. Sanırım boyum bundan sora bir yıl daha uzuyacak, boyumu en çok ve en kısa sürede nasıl uzatabilirim? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andacs -- 26 Nisan 2007; 21:11:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONURcan L23

17 yaşındayım boyum 1.71 1.80 olurmuyum sabah akşam süt ve 2 kaşık uzamax içiyorum.

bende de var o uzamax eskiden içiyodum tadı iğrenç olduğu için bıraktım ama gene devam edecem galiba sana bi yararı oluyormu onurum?
  • selam ben onur yaşım 16 ya girmeme 2 ay war boyum 1.78 cm kilom 63 bu yaştan sonra ne kadar uzayabilrim ne yapmalıyım
  • bikaç şey söylemek istiyorum bir herkes boyunu kilosunu yazmş cvp bklio sanki burasi tahmin merkezi bu boy olayı hiç blli olmaz anan bana 1.60tır senin 7 sülalenden biri 1.90dır sende 1.90 olrsnbn 16 yaşındayım 1.71 boyum açıkcası bnce max. 1.75 olrm gibi gelio bna bide şu uzamax işe yarıo mu? reçeteyle mi satılıo bide yan etkileri var mı?
  • valal abi benim öyle bir derdim yok 1.98 ayriyetten uzasın diye birşeyyapamdım9 sene fialn basket oynadım ve iyi yedim ilk başalrda biraz toplaktı ksora vucut şekil alamya başaldı kilo 85 filan her tarafım eşit abes bir yeryok

uzamak için paso danoneye yüklen bence
  • bnce olcağı varsa olr en genetik yapını değiştiremezsn
  • slm arkadaslar sigara içmek boyun uzamasını etkilermi?
  • ARKADAŞLAR SİGARA İÇMEK BOYUN UZAMASINI ETKİLERMİ
  • bu konuda okdr çok olduki biyerde tartışsak daha iyi olcaktı.arkadaşlar uzamaxı hala rahatça bulabiliyomusunuz???
  • SİGARA İÇMEK BOYUN UZAMASINI ETKİLERMİ?
  • ya hap falan gec sut ic spor yap asıl tmmdır ya olay budur
  • benim yaş 16 boy:1,87 bu yaz 1,90 nasıl yapabilirim warmı önerisi olan kesin önerisi olan beyler
  • uzamax 10 kutu kullandım hiçbir işe yaramadı denemeye değmez niyetli olanlara paranızı boşa harcamamalarını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceinworld -- 18 Temmuz 2007; 20:25:02 >
  • lütfen yardım 12 yaşımdayım bayanım kilo 53 boy 1,52 1,53 ciwarları basketbol oynuyom 5 senedir herşeyi yaptım ama olmuyo yardım ne yapabilirim kilommla boy aynı gibi ama görenler beni küçük we kilolu buluyolar kocaman bi gobek war bende ne yazıkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 7 sınıfı geççem bide of yardım bildiğiniz bişe yok mu
  • arkadaşlar basketbol oynamak boy uzatmaz boy uzatmak için bir arkadaşımız yüzme demiş gayet mantıklı. ben 15 yaşındayım boy 1.95 genetik bunlar tabi bir de iyi beslenme . vücuda en çok kalsiyum veren beyaz peynirmiş. bu yüzden bol bol beyaz peynir yiyin. ama güvenli yerlerden alın daha önce bir haber çıkmıştı beyaz peynirde domuz yağı var diye o yüzden güvenilir yerleri tercih edin.
  • balık yağı hapları var onlar doktor kontrolünde veriliyo mesela boy uzatmak için,kilo almak için aklı geliştirmesi için gibi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.