Şimdi Ara

bronzdan çıkamıyorum çıldıracam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam Fizz ile farm yapmak çok zor. Bunun bir kolay yolu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AraXuS

Çıkmak istiyorum bronzu haketmediğimi düşünüyorum zaten duom yüzünden 10da2 cektim her 2 maçta bir afk geliyor geçende sup afkydı allahtan zedle 20-6 taşıdım.ne oynamalıyım veya bana duo olacak biri var mı

niye bronzsun? çünkü bronze gibi oynuyosundur. niye bronze ligindesin? çünkü Rito seviyene göre eşleştiriyo. sen bronzluksun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Hocam Fizz ile farm yapmak çok zor. Bunun bir kolay yolu var mı ?

Gayet kolay w pasif-aktif sayesinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son fizz maçım 18-3 banlamadıklarında harikalar yaratiyorun fakat instaban yasuoda öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak kardeş kimseye söylemeyecektim ama free elo taktiğini yazıyorum
    1-Katarina yoksa alınır
    2-Öğrenilir (zaten zor değil rastgele tuşa bas adam kesiyorsun)
    3-Ranked girip mid alınır
    4-Katarina alınır (speller teleport-flash)
    5-lolking lolskill gibi sitelerden karşı takımın lowu tespit edilir, oyun içinde de tespit edebilirsin
    6-Low tespiti burda işimize yarayacak diyelim ki karşı Jinx o heroyla 15 oyun atmış statları 4-8-6 besbelli low bu adama sürekli gank atıp keseceksin kill bırakmaya çalışma ama alınca hass.. kill bende kaldı kusura bakma falan de
    7-ilk item dfg al maskeyle spell vampla uğraşma
    8-kombon dfg-q-e-w-r hızlı bir şekilde yap
    haydi kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay görünüyor ama oyunun erken safhasında mana sıkıntısı vs çektiğin için zor oluyor. Bir de sürekli dürtülüyorsun. E skilini kacmak için ne kadar kullanırsan kullan mana sıkıntısı çekiyorsun. Mavi alana kadar da kaybettiğin farmın haddi hesabı yok.
  • AraXuS kullanıcısına yanıt
    gel sana gold hesap satıyım cs thresh de var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AraXuS

Arkadaşlar her yolu deniyorum adc sup mid ne varsa oynadım mesela olaf oynuyorum ilk kan aldım 4-0 gidiyorum team 6 kill verdi sonra tfye falan gelmiyorlar,bugünde akali oynadım lanemde 7-0ım zede karşı soloda bi gnar var 1-11 voliye karsı.nasıl çıkacam ben bu lanet ligden taktik verin beyler ne yapsam olmuyor taşıyamıyorum buğun trist oynadım 26-7 ama lose

Pm at 20 tl ye çıkaralım
  • jnugle oyna qnq bir lanene sürekli gang at adam zaten afk kalır bronzda hemen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.