Şimdi Ara

Brother HL 2040 Yazdırmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
5.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Brother yazıcımı aldıktan sonra 1 kez dolum yaptım ve yazıcının ömründe toplamda 3000 sayfa yazı yazdıktan sonra drum ışığı yanmaya başladı ve çıktı alamadım ben de drumı değiştirdim ama değişen birşey olmadı bu kez tüm drum ünitesini değiştirdim ve yaklaşık 300 sayfa yazdıktan sonra (bunları yazarken drum resetleme yapmama rağmen drum ışığı hep yanıktı ama basıyordu) tekrar yazdırmamaya başladı ve drum ışığı hiç sönmüyor. Tekrar drumı değiştirdim ama değişen birşey yok... Çıktı alamıyorum.

Ne yapmam gerekir???

• Yok mu bilgisi olan?
  • arkadaşlar makine açık ve hazır durumdayken ön kapagı açın ve go tuşuna basılı tutun makine üstündeki 4 let yandıgı zaman reset tamamdır sonra kapagı kapatın ve 3 kere go tuşuna basıp sınama sayfası alın drum %100 olduysa işleminiz tamamdır.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizkahraman

Merhaba arkadaşlar,

Brother yazıcımı aldıktan sonra 1 kez dolum yaptım ve yazıcının ömründe toplamda 3000 sayfa yazı yazdıktan sonra drum ışığı yanmaya başladı ve çıktı alamadım ben de drumı değiştirdim ama değişen birşey olmadı bu kez tüm drum ünitesini değiştirdim ve yaklaşık 300 sayfa yazdıktan sonra (bunları yazarken drum resetleme yapmama rağmen drum ışığı hep yanıktı ama basıyordu) tekrar yazdırmamaya başladı ve drum ışığı hiç sönmüyor. Tekrar drumı değiştirdim ama değişen birşey yok... Çıktı alamıyorum.

Ne yapmam gerekir???

slm
    Sorun devam ediyormu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.