Şimdi Ara

Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle elektronik konusunda oldukça cahil olduğumu söylemeliyim. Airties modemimin uzun süredir tutukluk yapan açma-kapama düğmesi sonunda bozuldu. Ben de eğer yapabilirsem kendim tamir etmeye karar verdim. Fakat araştırınca açma-kapama düğmelerinin birçok farklı modelde olduğunu gördüm. Acaba ben bu anahtarı satıcılara ne olarak sorduğum zaman cevap alabilirim?

Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?  Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?  Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grngck -- 1 Kasım 2011; 2:33:58 >

•  Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?

rocker lever switch. bulamazsanız pcb tipi toggle kullanabilirsiniz ben öyle yapmıştım.
  • quote:

rocker lever switch. bulamazsanız pcb tipi toggle kullanabilirsiniz ben öyle yapmıştım.

Gerçekten çok teşekkür ederim. İnsanın terimlere uzak olduğu bir konuda yardım almadan işini görebilmesi neredeyse imkansızmış bunu anladım:)
  • malesef küçük bir şehirde yaşadığım için dediğiniz anahtarlardan hiçbirini bulamadım. ben de biraz işin kolayına kaçarak resimde okla gösterdiğim iki nokta arasını lehimledim

artık modem sürekli çalışıyor, kapatmak istediğimde fişini çekiyorum.

Bu açma-kapama düğmesini nasıl bulabilirim?

• aslında ince tel lehimlemek daha mantıklıymış ben bodoslama lehimleyiverdim

ben çok açıp kapatmadığıma eminim bu modemi. zaten daha önce öğrenci evindeydi, orada malum internet hep açık olur. modem bi köşede duruyordu ve kimse modemin varlığından bile haberdar değildi neredeyse. kalitesiz bi anahtar kullanıyorlar muhtemelen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.