Şimdi Ara

Bu allahın belası drophack ne zaman fixlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle çevremden duyduğum kadarıyla bunun drophack olduğunu biliyorum eğer riottan kaynaklı bir hataysa ve günah alıyosam affola.

3 kere rankedda denk geldim oyunu kazanırken birden oyundan düştüm ve 5 dakika civarı geri bağlanamadım ve oyun gözükmüyor historyde uçtu gitti. 3 Kere oldu bu kazanıcağım oyunlarda drophack dedi arkadaşlar ve ranked girmemeye başladım. Bugün birde normal gamede denk geldim buna. Bunun bir çözümü olmayacakmı ya çözülene kadar oynamamaya karar verdim girer botlarla first win alır çıkarım her gün böyle büyük paralar kazanan bir şirketin bu kadar uzun süredir şu hileyi fixleyememesi normalmi arkadaşlar?

• sXe indir hack kullanamazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: USA Online

sXe indir hack kullanamazlar

Mümkünse konuma mesaj atmayın pek yazmasamda forumda 4 veya 5 yıldır üyeyim ve takip ediyorum sizin gibi asalaklarla laf dalaşına hiç girmedim pek fazla konuda açmıyorum zaten girmemek için. forumun yaş seviyesi belli. Mümkünse bu arkadaşlar, benim konumdan uzak durunda adam gibi bir cevap verebilecek veya bu konu hakkında kendi düşüncesinide yazacak insanlarla tartışayım. olurmu
  • Merhaba

Normal değil

Iyi forumlar

• Benim fix hilemdir +9 dolunayi drophackla coğaltabiliyorum :)

• Bilader anlama kıtlığımı var? küfürmü ettirceksiniz zorla? Burda birşeyden canım yandı inşalllah sizin başınıza gelmez ve bu konu hakkında görüş almak istiyorum. niye asalak asalak cevaplar veriyorsunuz. Sizin gibi bütün gün oyun oynayan asosyalleri çok etkilemeyebilir ama finallerde yaklaşırken günde 2 oyun atan bana 2 oyundan birinde bu hile denk geldimi canımı yakıyor.
  • Certain18 kullanıcısına yanıt
    kasayı ters yatır
  • Teknik olarak kalkamaz daha önce bir konuda da açıkladım bu oyun kaynaklı bir olay değil sunucu kaynaklı bir olay. Ne zaman ki Riot farklı sunucu koruma yöntemleri geliştirir ( ki eminim pahalı olucaktır kolayca girişmek isteyeceklerini sandırığım bir işte değil ) ancak ozaman ama yaygın bir durum olmadığı için şuan sadece kullananlar tespit edilince banlamak ile yetiliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Teknik olarak kalkamaz daha önce bir konuda da açıkladım bu oyun kaynaklı bir olay değil sunucu kaynaklı bir olay. Ne zaman ki Riot farklı sunucu koruma yöntemleri geliştirir ( ki eminim pahalı olucaktır kolayca girişmek isteyeceklerini sandırığım bir işte değil ) ancak ozaman ama yaygın bir durum olmadığı için şuan sadece kullananlar tespit edilince banlamak ile yetiliniyor.

iyi ki yaygın bi durum değil sorma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Teknik olarak kalkamaz daha önce bir konuda da açıkladım bu oyun kaynaklı bir olay değil sunucu kaynaklı bir olay. Ne zaman ki Riot farklı sunucu koruma yöntemleri geliştirir ( ki eminim pahalı olucaktır kolayca girişmek isteyeceklerini sandırığım bir işte değil ) ancak ozaman ama yaygın bir durum olmadığı için şuan sadece kullananlar tespit edilince banlamak ile yetiliniyor.

iyi ki yaygın bi durum değil sorma

Yanlış bir cümle olmuş kusura bakma tespit edilmesi zor değil o yüzden kullananlar belirli aralıklar ile tespit edildikçe banlanıyor. Bu yüzden yüksek elo oyunlarda görme sıklığınız oldukça az genelde Bronz - Gold 1 arası kullanımını çok gördüm.

• FORUM SEVİYESİ

Adam gibi yardım istiyo adam nedir sizin derdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 15 Mayıs 2015; 21:54:36 >
  • Ligin ne 3 senedir drophack yemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Certain18

quote:

Orijinalden alıntı: USA Online

sXe indir hack kullanamazlar

Mümkünse konuma mesaj atmayın pek yazmasamda forumda 4 veya 5 yıldır üyeyim ve takip ediyorum sizin gibi asalaklarla laf dalaşına hiç girmedim pek fazla konuda açmıyorum zaten girmemek için. forumun yaş seviyesi belli. Mümkünse bu arkadaşlar, benim konumdan uzak durunda adam gibi bir cevap verebilecek veya bu konu hakkında kendi düşüncesinide yazacak insanlarla tartışayım. olurmu

Olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

Ligin ne 3 senedir drophack yemedim

plat 3 ligim arkadaşlar.MMR ımında kötü olduğunu sanmıyorum lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra kaybetmeden 2 şer lig atlayarak ulaştım geri buraya. Bende daha önce yememiştim Şu son hafta oldu hepsi oyundan bezdirdiler saolsunlar. Cevaplardan anladığım kadarıyla kolay kolay kalkacak birşeyde değil sanırım.

Yardımcı olan ve düzgünce görüşlerini paylaşan bütün arkadaşlara teşekkür ederim
  • Arkadaşım da yemiş geçen gold V elo'da bu kadar düştüyse durum vahim. Bi yolunu bulmak gerek.
  • oo kafası şimdi geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.