Şimdi Ara

Bu Anakart Nasıl ve Bu sisteme uygun mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ANAKART: ASUS M5A99X EVO R2.0 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

KURUCAĞIM SİSTEM:

İşlemci

Ekran Kartı

Ram

HDD

Kasa

PSU

İşlemci Soğutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKILLET -- 26 Haziran 2013; 1:16:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SKILLET

ANAKART: ASUS M5A99X EVO R2.0 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

KURUCAĞIM SİSTEM:

İşlemci

Ekran Kartı

Ram

Kasa

HDD

crossfire yapmayı düşünmüyorsanız

http://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-ga-970a-ud3-970a-ud3-amd-970sb950-am3+-ddr3-2000mhz-(oc)-usb-30-sata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=63232

size yetecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

quote:

ANAKART: ASUS M5A99X EVO R2.0 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

KURUCAĞIM SİSTEM:

İşlemci

Ekran Kartı

Ram

Kasa

HDD

http://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-ga-970a-ud3-970a-ud3-amd-970sb950-am3+-ddr3-2000mhz-(oc)-usb-30-sata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=63232

size yetecektir

öneriniz için sağolun yalnız ben bütçe olarak tam ayarladım fakat bu anakart durumu nasıl kaliteli mi ? ve sisteme uygun mu ? birisi oyunlar için kötü dedi bu anakart yorular kısmında o yüzden

• ASUS M5A99X EVO kotuyse hangısı ıyıymıs onuda soyledımı bızde ogrenelım bari
  • quote:

quote:

quote:

KURUCAĞIM SİSTEM:

İşlemci

Ekran Kartı

Ram

Kasa

HDD

size yetecektir

öneriniz için sağolun yalnız ben bütçe olarak tam ayarladım fakat bu anakart durumu nasıl kaliteli mi ? ve sisteme uygun mu ? birisi oyunlar için kötü dedi bu anakart yorular kısmında o yüzden

oyunun anakartla bir ilgisi yok bende bu önerdiğim anakartla fx 6300 lü bir pc toplayacağım inşAllah

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

ASUS M5A99X EVO kotuyse hangısı ıyıymıs onuda soyledımı bızde ogrenelım bari

ben kötü diye birşey mi yazdım kardeşim doğru düzgün okumadan cevap yazma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn003 -- 26 Haziran 2013; 1:24:13 >
  • @pegasus1881
    @gkhn003

yok bilmedğim için işte insanları şüphede bırakıyor ondan sonra alınca pişman olmamak için , adamın dediği ofis vs. için uygun ama oyunlar için uygun değilmiş ısınma yaparak kasmaya yol açıyormuş o tarz bi yorum yazmış bide 2. ekran kartı takma şansımız varmı bu anakartta?
  • quote:

quote:

ASUS M5A99X EVO kotuyse hangısı ıyıymıs onuda soyledımı bızde ogrenelım bari

ben kötü diye birşey mi yazdım kardeşim doğru düzgün okumadan cevap yazma

soru sana degıl konuyu acan arkadasa sakın ol şampiyon
  • quote:

@pegasus1881
    @gkhn003

yok bilmedğim için işte insanları şüphede bırakıyor ondan sonra alınca pişman olmamak için , adamın dediği ofis vs. için uygun ama oyunlar için uygun değilmiş ısınma yaparak kasmaya yol açıyormuş o tarz bi yorum yazmış bide 2. ekran kartı takma şansımız varmı bu anakartta?

senin yazdığına mı benim yazdığıma mı ikisinede takılır ama senin yazdığında daha iyi performans alınır

• 2ekran kartı takarsın sli ve crossfıre destekler
  • quote:

2ekran kartı takarsın sli ve crossfıre destekler

peki anakart kötü değil yani ? bunu burda öğrenmek istedim bilen kişilere danışarak gerçi bu durum gerçekten varmı diyede öğrenmek istedim tekrardan çok teşekkürler :)
  • ASUS M5A99X EVO gayet guzel anakarttır ıcın rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 26 Haziran 2013; 1:35:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.