Şimdi Ara

Bu araç alınır mı?Çook Acilll Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prestor

Ben hala palio derim

3 sene 2005 palio van 'a bindim...0 aldım 240.000 'de motor bloğu çatladı, 256.000 'de sözleşmesi bitti geri verdim...şimdi 2 senedir 2010 albea var ona biniyorum...0 aldım şuanda 170.000 oldu...fiat 'a hiç sıcak bakmıyorum...bu arada araçlar şirket araçları yanlı anlaşılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bulls

quote:

Orijinalden alıntı: hilmik54

quote:

quote:

quote:

üçük hb arabanın herzman alıcısı bulunur hocam saxo belki zor satılır ama son sahibi olmazssınız, gidin bakın araca temizse pazarlığınızı yapıp alın böyle yaşlı araçlarda marka modelden ziyade arabanın temizliği önemlidir

ilginiz için teşekkür ederim...dediğiniz gibi bakmak da fayda var.sizce rakam ne olursa alınır?( temiz olduğunu ihtimal vererek ) piyasasını biliyorsunuzdur belki

piyasa allak bullak hocam ben daha 20 gün önce 2000 model 1.6 otomatik vites 65bindeki hb clioya 13.250ye aldım ama abs+klima fln var bu arabanın asıl değeri taş çatlasın 11bin ama malum piyasa bunu kaldırıyor.

Arabayı git gör bilgisayara sok masrafı yoksa lastiği aküsü fln iyiyise 9 bine al gitsin

9000 liraya veririm gel anlaşırız dedi...ben biraz daha aşağıya alabilirsem aldısı-verdisi hepsi 9000 liraya gelir mi diye hesaplıyorum

bu arabaları satan insanlardan öyle çok bi indirim bekleme çünkü galerici değildir ki kar ettiği kazançtan indirim yapsın alım satım para değil 70 lira , tabi dahada düşürebliyosan ne ala herkesin kendi kesesi ama benim aldığım clio otomatik olması ve 1.6 motor olmasından dolayı şehiriçinde 13 litre benzin içiyor , lpgli alayım desem onlarında kullanılacak hali kalmamış oluyor yani benzin işi sakat

otomatik sevdam vardı...306 XR otomatik...amcam 10.500 'e veriyordu şimdi 11250 yapmış...ama gidip bakamıyoruz ki işten güçten...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-satiliktir-52620018/detay/

bir de şanzıman şöyledir böyledir diye korkutuyor herkes...neymiş otomatik şanzıman akıllı işi değilmiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üçük hb arabanın herzman alıcısı bulunur hocam saxo belki zor satılır ama son sahibi olmazssınız, gidin bakın araca temizse pazarlığınızı yapıp alın böyle yaşlı araçlarda marka modelden ziyade arabanın temizliği önemlidir

ilginiz için teşekkür ederim...dediğiniz gibi bakmak da fayda var.sizce rakam ne olursa alınır?( temiz olduğunu ihtimal vererek ) piyasasını biliyorsunuzdur belki

piyasa allak bullak hocam ben daha 20 gün önce 2000 model 1.6 otomatik vites 65bindeki hb clioya 13.250ye aldım ama abs+klima fln var bu arabanın asıl değeri taş çatlasın 11bin ama malum piyasa bunu kaldırıyor.

Arabayı git gör bilgisayara sok masrafı yoksa lastiği aküsü fln iyiyise 9 bine al gitsin

9000 liraya veririm gel anlaşırız dedi...ben biraz daha aşağıya alabilirsem aldısı-verdisi hepsi 9000 liraya gelir mi diye hesaplıyorum

bu arabaları satan insanlardan öyle çok bi indirim bekleme çünkü galerici değildir ki kar ettiği kazançtan indirim yapsın alım satım para değil 70 lira , tabi dahada düşürebliyosan ne ala herkesin kendi kesesi ama benim aldığım clio otomatik olması ve 1.6 motor olmasından dolayı şehiriçinde 13 litre benzin içiyor , lpgli alayım desem onlarında kullanılacak hali kalmamış oluyor yani benzin işi sakat

otomatik sevdam vardı...306 XR otomatik...amcam 10.500 'e veriyordu şimdi 11250 yapmış...ama gidip bakamıyoruz ki işten güçten...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-satiliktir-52620018/detay/

bir de şanzıman şöyledir böyledir diye korkutuyor herkes...neymiş otomatik şanzıman akıllı işi değilmiş

eski araçlarda otomatik vites hep soru işareti, yeni araştırdığım için biliyorum 306 otomatik vitesi kimse önermyor niye bende bilmiyorum dikkate ederseniz hb otomatik vites en ucuz araba 306

sizin clio inşallah sorun çıkartmaz....güle güle kullanın..bakalım ben ne yapacağım şu saxoyu...hala kararsızım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eski araçlarda otomatik vites hep soru işareti, yeni araştırdığım için biliyorum 306 otomatik vitesi kimse önermyor niye bende bilmiyorum dikkate ederseniz hb otomatik vites en ucuz araba 306

sizin clio inşallah sorun çıkartmaz....güle güle kullanın..bakalım ben ne yapacağım şu saxoyu...hala kararsızım

valla ben bir zar attım haydi hayırlısı

ben şimdi baktım piyasasına sizim km deki araçlara 14.000 'den kapı açıyor tok satıcılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-temiz-55774193/detay/?#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bal-gibi-otomatik-88-000-km-de-54417091/detay/?#

bence düşeş atmışsınız gibi geliyor ... tekrar hayırlısı olsun

• aslinda loganlarda var ya 2005 model araba sonucta 97 model tipo bakacagima 2005 logan bakmak daha mantikli degilmi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-logan-2005-56172463/detay/
  • Son sahibi olursun diye birşey yok her aracın illa ki bir alıcısı vardır sadece daha zor satarsın bazı araçlara göre. Ve bu aracın kötü olduğunu yansıtmaz , tamamı önyargıdan ibarettir. Herhangi bir araç hoşunuza gittiyse internet ve parçacılardan parça fiyatlarını , motor ustalarından ve forumdaki kullanıcılarından kronik sorunu olup olmadığını öğrenip rahatlıkla alabilirsiniz. Yani sizin yerinizde olsam şirket aracı olarak kullanılan artık görmekten sıkıldığımız bir palio yada clio yerine biraz daha göz zevkime ve tarzıma uygun olan araç bakar , bi süre araştırır ve alırdım. ( Birşey daha ekleyeyim ; taksiden cıkmayan yada pert olmayan 2005 logan 10bine zor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolojici -- 1 Eylül 2011; 17:54:40 >
  • palio ya da clio hb derim. 2 eski kasa fiesta da bulabilirsen güzel tercih olur.

Bu araç alınır mı?Çook Acilll Yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

palio ya da clio hb derim. 2 eski kasa fiesta da bulabilirsen güzel tercih olur.

bu araçla ilgilenmiştim 3-4 gün önce...Sizce ederi nedir bunun?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-masrafsiz-lux-fiesta-tertemiz-54938710/detay/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

palio ya da clio hb derim. 2 eski kasa fiesta da bulabilirsen güzel tercih olur.

bu araçla ilgilenmiştim 3-4 gün önce...Sizce ederi nedir bunun?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-masrafsiz-lux-fiesta-tertemiz-54938710/detay/

expertiz raporunda bir şey çıkmazsa alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Ben hala palio derim

edit: aslinda loganlarda var ya 2005 model araba sonucta 97 model tipo bakacagima 2005 logan bakmak daha mantikli degilmi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-logan-2005-56172463/detay/

cıkma degil demiş ama 10 kere dusunurum :)

• Dostlarım bu nasıl?özellikle euro civic kullananlar veya daha önce kullanmışlar...Bu araç için görüşleriniz neler?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-euro-civic-57029374/detay/
  • aslında honda civic ler iyi ama euro civic leri bilmem normalleri az yakıyo ve az sorun cıkarıyo sadece içeri cok fazla ses alıyor
  • motoru saglam gibi ama yinede fransiz arabasindan uzak dur derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WadeFB

motoru saglam gibi ama yinede fransiz arabasindan uzak dur derim

bana da öyle gelmeye başladı...fransız arabalarını çok tavsiye eden çıkmıyor...renault dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: exlem16

aslında honda civic ler iyi ama euro civic leri bilmem normalleri az yakıyo ve az sorun cıkarıyo sadece içeri cok fazla ses alıyor

bakalım nasip neye olacak..?saxo diye niyetlendik euro civic 'e döndüm...ama ucuzlarına tabi...inşallah ucuz etin yahnisi yavan olur misali bişey çıkmaz
  • hondadan ben öyle bi hareket beklemiyorum inş. gönlüne göre bi araç bulursun
  • Mobil oldugum icin fiyata bakamadim. Gecen yil martta bizim eski sirkette bir arkadas saxo aldi. Arac cok temizdi. Kmsi bunun gibi bir seydi ve 9500'e almisti. Hem de kazik ankara fiyatlariyla.

Fakat arabayi kullanamadi ve accent aldi. 2.eli de iyi degil diyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Mobil oldugum icin fiyata bakamadim. Gecen yil martta bizim eski sirkette bir arkadas saxo aldi. Arac cok temizdi. Kmsi bunun gibi bir seydi ve 9500'e almisti. Hem de kazik ankara fiyatlariyla.

Fakat arabayi kullanamadi ve accent aldi. 2.eli de iyi degil diyordu...

İlginiz için tşk ederim...fiyat 9.400 diyor...9000 liraya verecek...94.000 lpg yok...klima,4 cam otomatik,hidrolik direksiyon...araba keyfe keder boya ister diyor.

diğer modelleri gördükten sonra bundan vazgeçtim gibi...bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: exlem16

hondadan ben öyle bi hareket beklemiyorum inş. gönlüne göre bi araç bulursun

ben de beklemediğim için niyetlendim, bakalım ne olacak?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.