Şimdi Ara

BU DENEMELER NASIL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Aşağıdaki yeni çıkan denemeleri almayı düşünüyorum. Öneriniz nedir? çözenler varsa yorumlayabilir mi?

Ayt mat:
    Acil
    Aydın
    Karaağaç
    Endemik

Ayt fizik:
    Yayın denizi
    Palme

Ayt kimya ve biyoloji:
    Aydın

• Up
  • Bilgi sarmallarin hepsini siparis ettim bir onlara da bak istersen
  • nenga kullanıcısına yanıt
    bilgi sarmaldan fizik ve mat çözmüştüm yine de teşekkürler
  • Denemeler iyi ama sınav ertelenecek dinlen daha sonra başlarsın
  • Ara verirsem hamlaşırım diye endişeliyim o yüzden yeterli aralıklarla çözmeye devam etmeliyim diye düşünüyorum ama yine de teşekkürler öneriniz için
  • Ogydogy kullanıcısına yanıt
    Kral sen bu lordemircan gerizekalisina takilma denemelere devam et surekli buralarda spekülasyon yapiyorlar ayrica bu çözdüğün bs denemeleri eski olanlar miydi yenileri cikti cozmedigin varsa yenilerinden alabilirsin
    ben ikisini almayı planlıyorum nasıldı hocam sorular
  • Yayın denizi ayt fizik fark tekrar ettiren serisi yeni açıklamaya göre mi hocam üstüne yazmamışlar da?
  • Up
  • Evet yeni
  • Üstünde yazıyor hocam 4 Nisan açıklamalarına göre yapıldı deneme diye. Yani güncel deneme Yayındenizi
  • nenga kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Devam edilmeli tabiki. Güncellenmeden öncekileri çözmüştüm mat ve fizikte. Yeni basımlarda kalkmayan konuların eski sorularını değiştirmeden aynı şekilde sunmuşlar diye söyleniyordu o yüzden almadım hocam
  • Bs benim ayt matematikteki ilk aldığım denemeydi. Başlangıç için ideal. Orta seviyede denebilir hocam. Fiziğe gelecek olursak o da aynı şekilde orta düzey. Günlük hayat uygulamaları içeren soruları hoş. Bu da başlangıç için ideal ☺
    teşekkürler hocam. peki ayt mat ve fende çözdüğünüz denemeleri kolaydan zora sıralayabilir misiniz
  • Hocam ikişer tane çözdüm daha. Hocalara geldik ve bs çözdüm ikisinde de. Hg her iki branşta da daha zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.