Şimdi Ara

Bu devirde sizce ps1 alınır mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufoylum

dante kardeşim ben çok iyi biliyorum belli bir site var tüm oyunlar mevcut sana yardım ederim

valla yardım edersen makbule geçer Yusuf kardeşim pek anlamıyorum bu indirme işlerinden.
  • Bende atari alıp süper mario bitir cem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsolun zamanı olmaz, elbette ki alınır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: QReal

Bu Yorum İçin Bana Şuan Hiçkimse Kızmasın.

PS2 Al. FW Yapınca PS1 İn Oyunlarını Oynayabiliyor Hem PS2 Hem PS1 Oyunları.

Şimdi Derseniz Bu Adam Korsan Destekçisi Diye Değilim. PS3 İçin Orjinal Oyun Alıyorum.

PS1 İn Oyunlarını Bulmak İmkansız Gibi PS2 Ninde 100 Tane Zor Çıkar Bu Yüzden Zaten İnternetten Yaptırcaksın PS2 Al FW Yap PS1 İn Oyunlarınıda Oynuyor. Kendimde PS1 Vardı Bozuldu. PS2 Yi FW Yaptırdım Hem 1 İn Hem 2 Nin Oyunlarını Onla, PS3 İçin De Orjinal Olan Oyunları Oynuyorum :)

Neredeyse 10 senelik PS2 FAT kasa konsolum var.Bende PSX almak istiyordum.Bunu öğrendiğime iyi oldu, teşekkürler.

• Atari geldi aklıma ps2 alman daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evinde konsolun yoksa bence al, çünkü emulator konsolun oyun zevkini tam olarak vermez

bende düşünüyordum ama hali hazırda wii ve ps2'im olduğu için ps1 olayına girmedim. bir sega fanı olarak mega drive 2 ve saturn oyunlarını emulatorden oynuyorum

istanbuldaysan kadıköyde oyunlar hala satılıyor diye biliyorum. bunun yanında iyi bir ps2 düşürürsen ps2'de olur.. hem grafik hem oyun atmosferi olarak benim hala en sevdiğim konsollardan biridir.. şimdiki son donanım hd grafikli, onlinelı süslü püslü makinelere karşın bu konsol tam bir oyun canavarıdır.

veya wii al, her türden her çeşitten oyunu bulursun.. atari salonlarındaki ateş etmeli oyunlar bile bu konsolda mevcut, bildiğin oyun cenneti:

Bu devirde sizce ps1 alınır mı ?
     Bu devirde sizce ps1 alınır mı ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.