Şimdi Ara

Bu devirde sizce ps1 alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaKo

Hocam dedigin oyunlar psn store'da Ps One Classics adı altında var zaten. Goruntu biraz çamur ama gayet oynanıyor ben Mgs1'i alıp indirdim oynuyorum suan.. Snake snaaake snaaaake ?
    Almadan önce oynayacağın oyunların gameplaylerini izle derim. Sonrasında o güzel diye düşündüğün oyunların görüntüleri seni hayal kırıklığına uğratmasın. Hoş CTR gibi karting gelmedi 2 nesildir ama sen yine de bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Almadan önce oynayacağın oyunların gameplaylerini izle derim. Sonrasında o güzel diye düşündüğün oyunların görüntüleri seni hayal kırıklığına uğratmasın. Hoş CTR gibi karting gelmedi 2 nesildir ama sen yine de bir bak derim.

grafikler benim için sorun olmaz o yüzden orası kolay psn den alışveriş yapmıyorum arkadaşlar o yüzden ps1 tercihimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

grafikler benim için sorun olmaz o yüzden orası kolay psn den alışveriş yapmıyorum arkadaşlar o yüzden ps1 tercihimdir

Tavsiyem PS1 yerine durumun varsa PSP almandır. Hem taşınabilir hem de hemen bütün PS1 oyunlarını oynabilirsin cd gereksinimi olmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hocam dedigin oyunlar psn store'da Ps One Classics adı altında var zaten. Goruntu biraz çamur ama gayet oynanıyor ben Mgs1'i alıp indirdim oynuyorum suan.. Snake snaaake snaaaake ?
    Şimdi al 20 yıl sakla belki inanılmaz fiyatlara satarsınız. :D Şaka bir yana işe yarar tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Şimdi al 20 yıl sakla belki inanılmaz fiyatlara satarsınız. :D Şaka bir yana işe yarar tabiki.

Alıntıları Göster
    İstersen satabilirim. oyun arşivimle beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Alıntıları Göster
    Bu Yorum İçin Bana Şuan Hiçkimse Kızmasın.

PS2 Al. FW Yapınca PS1 İn Oyunlarını Oynayabiliyor Hem PS2 Hem PS1 Oyunları.

Şimdi Derseniz Bu Adam Korsan Destekçisi Diye Değilim. PS3 İçin Orjinal Oyun Alıyorum.

PS1 İn Oyunlarını Bulmak İmkansız Gibi PS2 Ninde 100 Tane Zor Çıkar Bu Yüzden Zaten İnternetten Yaptırcaksın PS2 Al FW Yap PS1 İn Oyunlarınıda Oynuyor. Kendimde PS1 Vardı Bozuldu. PS2 Yi FW Yaptırdım Hem 1 İn Hem 2 Nin Oyunlarını Onla, PS3 İçin De Orjinal Olan Oyunları Oynuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: QReal

Şimdi Derseniz Bu Adam Korsan Destekçisi Diye Değilim. PS3 İçin Orjinal Oyun Alıyorum.

PS1 İn Oyunlarını Bulmak İmkansız Gibi PS2 Ninde 100 Tane Zor Çıkar Bu Yüzden Zaten İnternetten Yaptırcaksın PS2 Al FW Yap PS1 İn Oyunlarınıda Oynuyor. Kendimde PS1 Vardı Bozuldu. PS2 Yi FW Yaptırdım Hem 1 İn Hem 2 Nin Oyunlarını Onla, PS3 İçin De Orjinal Olan Oyunları Oynuyorum :)

PS2'de FW olayı yoktu çip takılıyor benim bildiğim. En azından benim oynadığım zamanlar.

• quote:

quote:

PS2'de FW olayı yoktu çip takılıyor benim bildiğim. En azından benim oynadığım zamanlar.

Çipti Sanırım Bende Yanlış Yazdım

Harika Zamanlardı Ya İlk Yaptırdığımda Adam HDD Mi CD Olarak Mı Demişti CD Demiştim Çip i.

Adam Burdaki Oyunları Çalıştırır Sadece Demişti Para Tuzağı İşte İlk Bir Oyun Denedim Oldu Sonra Seri Seri 80 e Yakın Oyun Yaptım Çok Güzeldi Açıkçası

PS3 Kırmayı Göze Alamıyorum Online Desteği Var. O Gider :D PS2 Ve PS1 İçin Online Destek Vb. Yoktu Neden Orjinal Alalımki

• quote:

quote:

quote:

Çipti Sanırım Bende Yanlış Yazdım

Harika Zamanlardı Ya İlk Yaptırdığımda Adam HDD Mi CD Olarak Mı Demişti CD Demiştim Çip i.

Adam Burdaki Oyunları Çalıştırır Sadece Demişti Para Tuzağı İşte İlk Bir Oyun Denedim Oldu Sonra Seri Seri 80 e Yakın Oyun Yaptım Çok Güzeldi Açıkçası

PS3 Kırmayı Göze Alamıyorum Online Desteği Var. O Gider :D PS2 Ve PS1 İçin Online Destek Vb. Yoktu Neden Orjinal Alalımki

PS2'yi herkes kırdırdı hiç bir destek yoktu ama PS3'ü kırdırmam bende ayrıca o zamanlar çocuktum şimdi el emeği ve o kadar yıllık çalışma var. En basitinden update alıp, Trophy kazanıyorsun. PS2 döneminde Memory Cardlara çok para saydım ve o memory cardla bir süre sonra gidiyordu hey gidi günler hey.

• El atarileride iyi bir secim olur.nostalji olur güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

El atarileride iyi bir secim olur.nostalji olur güzel olur
    Alınır alınmasınada oyun sıkıntısı çekersin birde gözün alıştıysa ps3 pc oyunlarına tekrar geri dönüş bayar adamı ben de ps2 vardı 1 sene öncesine kadar bi gazla aldım ama toplam 50-60 saat oynamışımdır sonra sattım ztn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-293545EA6

Alınır alınmasınada oyun sıkıntısı çekersin birde gözün alıştıysa ps3 pc oyunlarına tekrar geri dönüş bayar adamı ben de ps2 vardı 1 sene öncesine kadar bi gazla aldım ama toplam 50-60 saat oynamışımdır sonra sattım ztn

Alıntıları Göster
    ps2 almıyorum çünkü fiyatı daha fazla oyun sıkıntısı çekersin diyorlar ancak alcağım zaman zaten oyunlu alırım olmadı biyerden bulurum o konuda sıkıntı olmaz sanırım grafikler önemli değil benim için fiyatıda ucuz o yüzden onu almayı planladım el konsollarına sıcak bakmıyorum yorum yazan herkese teşekkürler

• quote:

kaça satarsın
    nede olsa bütün oyunlarım duruyor :))

Unutmadan sana yazdığım YS serileri PC için Ps1 için YS serisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 12 Temmuz 2012; 14:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

kaça satarsın
    nede olsa bütün oyunlarım duruyor :))

Unutmadan sana yazdığım YS serileri PC için Ps1 için YS serisi yok

Alıntıları Göster
    Resident evil 1-2-3 , Dino crysis 1-2, Silent Hill , Driver 1-2 ,winning eleven 3-4 ,İss ,Mgs gibi oyun dünyasına damgasını vurmuş oyunlar için hiç tereddüt etmeden alabilirsin...

• quote:

ps2 almıyorum çünkü fiyatı daha fazla oyun sıkıntısı çekersin diyorlar ancak alcağım zaman zaten oyunlu alırım olmadı biyerden bulurum o konuda sıkıntı olmaz sanırım grafikler önemli değil benim için fiyatıda ucuz o yüzden onu almayı planladım el konsollarına sıcak bakmıyorum yorum yazan herkese teşekkürler

PS2 Alıyorsun Yani ?

Oyun Bulman İmkansız. İnternetten İndiriceksin. O Yüzden Sana Benim Çip Markasını Verebilirim

Bazıları PS1 Desteklemiyor Diye Duymuştum O Yüzden Alcaksan Veririm.

Bu Arada Tekrar Söylüyorum : PS3 üm Var Ve Korsancı Değilim

• quote:

quote:

PS2 Alıyorsun Yani ?

Oyun Bulman İmkansız. İnternetten İndiriceksin. O Yüzden Sana Benim Çip Markasını Verebilirim

Bazıları PS1 Desteklemiyor Diye Duymuştum O Yüzden Alcaksan Veririm.

Bu Arada Tekrar Söylüyorum : PS3 üm Var Ve Korsancı Değilim

yok hocam almıyorum ps2 ps1 de kararlıyım ayrıca zack teşekkürler final fantasy 7 oynarım ps1 alınca

• Her turlu alinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevieW

Her turlu alinir
    aga alınmaz mı yaaa o makine alınmaz mı babam bana 3 yaşımda aldı şu an 17 yaşındayım vızır vızır ps 1 arıyorum bozuldu benimki :) şimdi 102 ekran lcd de aldık şimdi nostalji zamanı tomb raider akar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Croft

aga alınmaz mı yaaa o makine alınmaz mı babam bana 3 yaşımda aldı şu an 17 yaşındayım vızır vızır ps 1 arıyorum bozuldu benimki :) şimdi 102 ekran lcd de aldık şimdi nostalji zamanı tomb raider akar :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende aldım ps1 ama oyunlarının bulamıyorum internetten nasıl indiririm? nostalji için birebir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

arkadaşlar bende aldım ps1 ama oyunlarının bulamıyorum internetten nasıl indiririm? nostalji için birebir

Alıntıları Göster
    dante kardeşim ben çok iyi biliyorum belli bir site var tüm oyunlar mevcut sana yardım ederim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.