Şimdi Ara

Bu durumu acıklıya bilene helal olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelikle iyi gunler arkadaslar ben yaklasık 10 gun once turkcell bayınde telefonumu aldim ve ondan 2 yada 3 gun sonra telimi 3.0.0 patche gecırdım ve birgun sonrada worms oynarken telimn kastıgnı fark etim yaz oldugunda dolayı bı ıkıgun ilgelenemdim derken zmn buldukca formlarda cozum aramya basladım ama bir turlu cozum bulamadım neyse cok uzatmadn asıll olaya gelıyorum telimi ucak moduna aldıgımda sarjın problemnı ve kasma problemın ortdan kalktıgnı fark etım ve avea olan hatımı cıkartım ve arkadasımın turkcell hatını taktıgımda problemın gectıgını fark etim telim kusurz sekilde calişyordu avea hatımı geri taktım ve sorun yıne yoktu takı yaklasık 15 saat gecene kdr yine kasmlar basladı ve sarjj birden erdidi giti ben yine turkcell hatı taktım ve yine problem gectı simdi tele turkcell hat takıp cıkarınca bu problemer ortadan kakyor ama avea takınca gecmıyorr bu durma manıklı bı acıklama getıremıyorum ve 1.400 tl verdıgım telinde boyle sacmalamsı komıgeme gidyor napicagimi bilmiyrm bi tel için tatilimi bırakıp izmirede donemem şimdilk boyle idare edicem ama bunu gidp teknık servıse acıklaya bılırmıym onuda bılmıyorum kısaca arkdslar tıkandım yanıı vericegniz her onreyi saygıyla bekliyrm sorunsuzz iphoneli gunler diliyorum:D:D:D:D:D

• avea az cekiyodur belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pirtav -- 4 Ağustos 2009; 18:12:53 >
  • kardeşim avea az cekınce olmuyor malesff ama tesekur ederım hıc cekmıyınce kasması gecıyor telın hata ama telefonda bir bug olusryor ve buda turkcell hatı takınca gecıyor hat benım deıl avea kulanıyorum 15 saat cıvarı bı problem yasmıyorum ama sonra yıne kasmya baslıyor telım yanı acayp bı durm ama fıkrın ıcın tesekurler
  • dostum arka planda safari, mail ve ipod uygulamaları çalışıyor. Bunları kapatman lazım, bu 3 programdan çıkarken power tuşuna basılı tut kapat yazısı çıkınca powerdan çek home tuşuna bas programdan çıkana kdr. şarjı eriten olaylardan bikaçı bu. ayrıca mail hesablarını elle olarak manuell yap yani. kasılmalar da bundan dolayı oluyor
  • Bu 3.0da kasma ve şarj sorunu sürekli devam ediyor. Hatta ben telefonumun performansının düştüğünü düşünüyordum. Sonunda 2.2.1e geri döndüm. Vodafone cihazı olduğu için unlock gerekliydi. Onu da ultrasn0wun offline kurulum dosyası ile hallettim, kurtuldum. Telefon normalde bir günde % 20nin altına inerken şu an % 65. Üstelik oyun wifi her şeyi kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onbeskarakterli -- 4 Ağustos 2009; 23:54:34 >
  • kardes sim kartların eski yeni ayrımından olabilir
    yani eski simlerde sorun oluyor diye okumustum biryerlerde
    simin eskiyse degistirmeyi dene

bu arada 3.0 da malesef sarj problemi var kullan kulanma
    sabahtan aksama kadar %45lere dusuyor mecburen her aksam
    sarja takıyorum.. 3.1 de gecicek insallah biraz daha sabır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underwater -- 5 Ağustos 2009; 0:23:16 >
  • Olayı şöyle açıklayayım:

Arka planda mail programı çalışıyor. Büyük ihtimal mailleri de otomatik alıyor.
    Sizin internet ayarlarınız Turkcell'in ayarları kaydedilmiş.
    Avea hattı taktığınızda Turkcell'in internet ayarları ile maillerinizi alamayacağı için cihaz sürekli bağlantı kurmaya çalışıyor ve kasıyor.
    Bu yüzden mail programından çıkarken forcequit ile çıkınız ve ayarlarıdan mail alımını "Elle" şeklinde ayarlayın.
    Forcequit: Mail, Safari ve iPod arka planda çalışır. Örneğin Mail ekranda açıkken önce kapatma tuşuna basılı tut. Ekranda kapat ekranı göründüğünde kapatma tuşunu bırak ve 6sn Home tuşuna basılı tut. Menü ekranına atar seni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marikanwap -- 5 Ağustos 2009; 9:31:09 >
  • Ben dediklerinizi denedim ama bende X2F football oyununda inanılmaz takılma yapıyor. Arkadaşımın iphonenunda sorunsuzdu oyunu cok begendigim için indirdim ama takılmadan dolayı hiç oynayamıyorum. Başka ne yapabilirim?
  • yardımlarınız ıcın tesekurler arkadslarr edge ayarlarını yaptıgımdan beri avea hatıtakıtıgımda olusan kasılmalar gectı belırmek ısterım yanlız benım bı sorum daha var ben maıil ayarlarını hıc gırmedım telime girmemiş olmama ragmen maunell e ayarlam gerekır mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.