Şimdi Ara

Bu hafta bir doktordan çektiklerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta çektigimi ben bilirim, gerçek olay bire bir yer adıda veriyorum,

benim oglana izmir ticaret odasından karşılıksız burs çıktı, bizde eşimle bereber izmir ticaret odasına g,derek istenen evrakları teslim ettik, engelli raporunu kabul etmediler (daimi olmasına ragmen, iyileşme olmuştır baştan alı dediler)

kabul ama sorunumuz şu dedik biz burada oglan urlada okuyor gelip gitmesi zor olacak ve bu hafta sınavları var buraya (izmir merkeze) gelme ihtimali sıfır, nerede dediler urla dedik, izmir ticaret odası çalışanlarıda urla kemik hastahanesinden alın dediler,

hemen urla kemik hastahanesine gittim başvyrumu yaptım eski raporumuda götürdüm bir dilekçe verdiler ama alttarafı dolsurma sizin raporunuz var heyet başkanı hanım ile siz görüşün dediler bende beklemeye başladım kahvaltılar, çaylar eşliginde muayene saati geçmesine ragmen umurunda olmayan urla heyet başkanı hanıma sonunda ulaşabildim ve elimdeki eski raporu göstererek sizin raporunuz var ya dedi,

bende bu rapor 10 yıllık daimi olmsına iyileşme şansı olmamasına ragmen izmir ticaret odası yenileme istiyor ne olur ne olmaz diye dedim binbir suratla raporumu aldı bu bayahn sana ben rapor veremem sen izmir yeşilyurt devlet hastahenesiden rapor almışsın git oraya dedi ama benim oglan burada okuyor sakat nasıl götüreyim vede bu hafta sınavları var İTO buradan alabilecegimi söyledi dedim, bana bu bayan bakın telefonum çalıyor işim var dedi kapıyı suratıma kapadı,

bende dışarı çıktım üzülerek, izmir yeşilyurt devlet hastahanesini aradım heyet ile ilgili bölümü ve olanları anlattım bana oradaki arkadaşım sözü şu oldu, sen Türkiye cumhuriyeti vatandaşı değilmisin, bende evet dedim istedigin yerden rapor talep edersin o kişite git bunu söyle buraya gel verelim ama burası çok kalabalık ogalın okulunada durumdan ötürü uzak oraya bunu söyle dedi,

be4nde gene yuarı çıktı durum bubu dedim, başka bir başkeim yardımcı ise görüş dediler,(ilk görüştügüm zat hem başhekim yardımcısı hejde heyet başkanı) bu görüştügüm kişide başka derelerde su getirdi, iştre efendim size hak veriyorum ama bazı dolandırıcı zihniyetli insanlar var rapor oranını yükseltmek için hastahane hastahane geziyorlarmış, eger tatmin olmadı isem izmir il saglık müdürlügüne gidip oraya başvurmamı oradan bir kagıt yada tel ile erla kemik hastahanesini aramamı söytleyerek bein baından bu başhekim yardımcısıda savdı,

bende yakşalık 2,5 saatlik yolculuguma başladım izmire geldim il saglık müdürlügüne girdim durumu anlattım bana denilen şu beyefendi 2006 yılından önceki bütün raporlar geçersiz oranlar düşürüldü bunu o heyet başkanı hanımın bilerek size sıfırdan rapor vermesi lazımdı sizi buraya gri göndermesi büyük yanlış, ve o şu hanımmı diyerel bana bire bir ismini söylediki, bu heyet başkanı hanımla izmir il saglık müdürlügü ugraşmaktan bıkmış bu bit değil iki değil dediler ve bana çocugu buraya getirip hemen bugün izmir alsancak devlet hastahanesinden raporu allım dediler bende durumunu anlattım hem zorlanıyor yürürken hemde bu hafta sınavları var magdur olur dedim ve beni bir kaç bölüm dolaştırarak izmir il saglık müdürlügünden üst düzey bir kişi bu urla kemik hastahanesini aradı hemen yarın git dedi ama yarını bekleyemem İTO odası hemen rapor için başvurma kagıdımı görmek istiyor,

hemen dışarı çıktı o heyet başkanı hanım ile görüşecegim dedin binbir sorlukla kendisine ulaştım geleyimmi gelmemyimmi beni gene geri gönderekseniz boşuna ugraşmayım dedim bu bayanda imalı şekilde gelinde raporu alın dedi,

ben artık zor alırım bu kişiden diyerek taksiye binerek üçkuyulara oradanda minibüsla urla kemik hastahanesine gittim ogalın aradım tek başına binbir zorlukla geldi, heyet balkanına gitiitm beni il saglık müdürlügüne buet hanım gönderdi sizi şikayet etmek için gitmedim bunu bilin benim bu rapora ihtiyacım var eger alamazsam çocugum bursu alamayacak eger bu rapor hakkımsa almak istiyorum dedim, oda alırsın alırsın merak etme dedi kinaye olarak,

bende başladım işlemlere dahalen devam ediyor 1 haftadır,

ben yuakrdaki gib burnu kafdagında kendini begenmiş suratıma bile bakmayan bulu7ndugu konum itibari ile görevini tam bilmeyen beni 1 gün sabhatan akşama kadar süründürüpte 2 gün içinde alacagım raporu (araya bayramda girdigi için) 3 haftaya çıkaranm bu gibi doktorlara zerre kadar saygım yok.

• yaptıgı harbiden insafsızlıkmış sakat insanın iyiliği için bile yapması gerekirdi adi kadın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

yaptıgı harbiden insafsızlıkmış sakat insanın iyiliği için bile yapması gerekirdi adi kadın...

yazdıklarımda hiç yanlış, yalan yok hastahane ismi verdim yerlerin isimlerini verdim, isteyen arayıp sorar, alamazsakda artık başka hastahaneye başvuracagız,

İTO odası alamazsanız gelin yardımcı oluruz dediler başka hastahaneye başvurursunuz dediler artık 15 tatile kadar hakkımız geçmezse, yada dedikleri gibi, İzmir alsancak devlet hastahanesinden bir günde alırsak o zaman olur yoksa okulundan olmak istemiyor,

çocugumun 5 yıllık gelecegi ile oynamak ne kadarda onklar için basit, tamam fazla bir para değil 150 tl ama oda yeter hiç yoktan iydir, İTO engelli oldugu için seçmiş,

tam 6 ögrenci seçilmiş engelli olarak oglumda çok başarılı biri eger hakkımızsa almak istiyorumki çocuk doguştan sakat.

• Bu doktorların hepsi mi sorunlu arkadaş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manif3sto

Bu doktorların hepsi mi sorunlu arkadaş ya

Lütfen genelleme yapma benim annemde doktor
  • Maalesef devletimiz çok ilgisiz böyle durumlara karşı.Resmen ben maaşımı aliyimde nasıl alırsam aliyim havasındalar.Yazıklar olsun böyle kişilere ilgili yerlere şikayet et bu ne ya böyle senin orda çok vaktini yemiş ve boşuna yaptırmış bunları.Sinirim tepeme attı yine.DJKSBFSDJKFDKLSBHI
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Maalesef devletimiz çok ilgisiz böyle durumlara karşı.Resmen ben maaşımı aliyimde nasıl alırsam aliyim havasındalar.Yazıklar olsun böyle kişilere ilgili yerlere şikayet et bu ne ya böyle senin orda çok vaktini yemiş ve boşuna yaptırmış bunları.Sinirim tepeme attı yine.DJKSBFSDJKFDKLSBHI

evet vallahi bana birde kinaye kinaye, alırsın alırsın diyor, ya ben yalanmı istiyorum ki hakkım varsa ver yoksa verme ki çocuk doguştan sakat, parmakları yok, fibula kemigi yok, topuk kemikleri yok, 10 cm bacagı kısa.

bana insanca görevi geregini yapsa yeter ama görevinden haberi yok.
  • Konu tutmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Konu tutmadı

Evet kız konusu değil,

Türk insanı başına gelince belki anlayacak zihniyetde oda belki.
  • kendini begenmiş adamlar her yerde var merak etme sadece ordaki bayan degil
  • ah ah,

tam 12 yıldır hastayım daha ne hastası oldugumu anlayamadılar, belki muayenehanelerine gitsem anlarlarlar ama bende para yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.