Şimdi Ara

BU HAFTA SONU İPTAL %30 BEKLEMEDE ^^ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 0pposition

bende şimdi araştırıyodum haklısın max 140W çekiyomuş kart. cahillik işte =) neyse sorun kalmadı ozaman, inş stok bitmez ürünlerin =)

Önemli değil kardeşim.. HD 7850 nin stoğu bitmez kolay kolay, rahatça bulacağına eminim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

bende şimdi araştırıyodum haklısın max 140W çekiyomuş kart. cahillik işte =) neyse sorun kalmadı ozaman, inş stok bitmez ürünlerin =)

Önemli değil kardeşim.. HD 7850 nin stoğu bitmez kolay kolay, rahatça bulacağına eminim..

internetten değilde mağazadan elden teslim almayı istiyorum. kargocular pek iyi davranmıyor ürünlere + geç gelir uğraşılmaz. olmadı mağazaları gezicez =)

• quote:

internetten değilde mağazadan elden teslim almayı istiyorum. kargocular pek iyi davranmıyor ürünlere + geç gelir uğraşılmaz. olmadı mağazaları gezicez =)

Tamam, öylesi daha güzel olur zaten.. Bütün ürünleri canlı olarak görüp, inceleyerek alabilirsin:) Hangi şehirden alacaksan, seçtiğin ürünlerin sayfasında, aşağıda verilen mağaza isimlerine bakarak stokta olup olmadığını kolayca görebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

Tamam, öylesi daha güzel olur zaten.. Bütün ürünleri canlı olarak görüp, inceleyerek alabilirsin:) Hangi şehirden alacaksan, seçtiğin ürünlerin sayfasında, aşağıda verilen mağaza isimlerine bakarak stokta olup olmadığını kolayca görebilirsin..

O stok listesi geç yenilenirde bakcaz yinede :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

O stok listesi geç yenilenirde bakcaz yinede :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.